Skoči na vsebino

VOJNA


SHERIFF

Priporočene objave

Visoko razviti intelektualni um, naj vam sporočam, da bo tale bitka trajala še kako leto ali dve, ampak kaj ko vas takrat ne bo več med nami... :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takihle subintiligentnih osebkov

res nima smisla napadati

:OK:

tkole.. zdele si pa mene pošteno razpizdil..... no, kap me ne bo, samo mi je skrajno idiotsko, da na tem forumu parim osebkom praviš subinteligentni osebki itd........ in da se s takimi ne misliš meniti, a po drugi strani se pa meniš z resnično subinteligentnimi osebki na hrvaškem forumu.... da nimaš ti malo od vsega razburjanja že malo stvari in realnost pomešane?? :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa glih zdej, ko ti je kraljica priskočila na pomoč :hmm:

Zmaga je dokončna in nepreklicna - vojne nima

smisla vleči brez vzroka, ker potem najebejo samo

civili

:lol1:

pupek umiri se ..

pošlji "kraljici" en PM .. zaradi

mene lahko tudi njo pošlješ v PM,

pejt na en đoging

in se lepoooo imej

:wub:

ys

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tkole.. zdele si pa mene pošteno razpizdil..... no, kap me ne bo, samo mi je skrajno idiotsko, da na tem forumu parim osebkom praviš subinteligentni osebki itd........ in da se s takimi ne misliš meniti, a po drugi strani se pa meniš z resnično subinteligentnimi osebki na hrvaškem forumu.... da nimaš ti malo od vsega razburjanja že malo stvari in realnost pomešane?? :angry:

pupek .. glavo v mrzo vodo - to ti bo zelo pomagalo

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pupek .. glavo v mrzo vodo - to ti bo zelo pomagalo

:OK:

hmmm najbolj bi pomagalo, če bi ti enkrat nehal bedarije pisati... ampak bom verjetno jaz prej do mrzle vode prišla ja...... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 članov prebira to temo (Gostov: 1 in Anonimnih uporabnikov: 0)

člani (5): Manu, pupa, Broj Jedan, Kraljica, ZEKKO

Ej, ma kaj vam je..... lih da se men še s tem ukvarjat.... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

misli si............ ;)

no, vidiš .. zato jim pravim "subinitiligentni osebki" .. sedaj pa glavo nazaj v vodo

:P

hecam

se, ne bit huda , sy si ti čist fest punca samo,

če se ne bi toliko zavzemala za subinitiligentni d

el forumske populacije, katerega pokonci drži le hudobija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprostite, zakaj bi pa oseba Manu z mano hodila na čaj? :blink:

Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči, Čajči!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, vidiš .. zato jim pravim "subinitiligentni osebki" .. sedaj pa glavo nazaj v vodo

:P

hecam

se, ne bit huda , sy si ti čist fest punca samo,

če se ne bi toliko zavzemala za subinitiligentni d

el forumske populacije, katerega pokonci drži le hudobija

oprosti 1 ampak velikokrat imajo prav....... ker ga res biksaš in predvsem si pol žaljivk in imaš ogromno predsodkov in nasplošno si grumpy old man

in ne veš vedno vsega in nimaš vedno prav in ne moreš pričakovati, da se bodo vedno vsi s tabo strinjali....... basta! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ne moreš pričakovati, da se bodo vedno vsi s tabo strinjali....... basta! :angry:

tega

sploh nikoli nisem pričakovaw, tako kot to pričakuješ ti.

Predvsem pa mislim, da zmerljivke, katere uporabljaš za to da braniš

bebologe in bebologinje motomarsa kažejo na to,

da si imela glavo premalo časa v mrzli vodi.

Lepo prosim

vzemi cevko za dihanje in vztrajaj kolikor moreš ..

No, daj no, Pupek .. ubogey, sy ti sam dobro hočem!

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega

sploh nikoli nisem pričakovaw, tako kot to pričakuješ ti.

Predvsem pa mislim, da zmerljivke, katere uporabljaš za to da braniš

bebologe in bebologinje motomarsa kažejo na to,

da si imela glavo premalo časa v mrzli vodi.

Lepo prosim

vzemi cevko za dihanje in vztrajaj kolikor moreš ..

No, daj no, Pupek .. ubogey, sy ti sam dobro hočem!

:yes:

a lahko nehaš biti pokroviteljski??

:glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kako veš :hmm: :hmm: :hmm: .......sta bila skupaj na čajčiju :naughty: O:-) O:-) O:-) O:-)

:grrr :grrr :grrr

Skydancer je bil in mi po PM povedal, da je Brojevo sliko dal v profil. :grim :grim :grim

Medtem sem se pa sam zabaval z Kraljico. :devil:

In ženska je čist divja. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr :grrr :grrr

Skydancer je bil in mi po PM povedal, da je Brojevo sliko dal v profil. :grim :grim :grim

Medtem sem se pa sam zabaval z Kraljico. :devil:

In ženska je čist divja. :grim

ItaQ.....ob takem dedcu........grize k hudič, kaj........

Morda jo je pa samo odlično streniral......kdo bi vedel, česa vse je sposoben......po moje ni zastonj broj 1 :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko nehaš biti pokroviteljski??

:glare:

Zakaj?

Če mi pa tvoji postki delujejo, kot da imaš 15 let, srček moj?

ItaQ.....ob takem dedcu........grize k hudič, kaj........

Morda jo je pa samo odlično streniral......kdo bi vedel, česa vse je sposoben......po moje ni zastonj broj 1 :devil:

On

je imew v mislih tole forumsko manualno "kraljico".

Fant ima nedvomno izbran okus ni kaj.

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

:lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!