Skoči na vsebino

VOJNA


SHERIFF

Priporočene objave

...

upam, da br.1 ni vzgojitelj... žal, lastnim otrokom je :doze: :glare:

Pupek, kakorkoli zadeve obračam, se mi zdijo vse osebe, ki se po lastni volji zapletajo v raznorazne vojne in "vojne", rahlo fazno zamaknjene. Destruktivno naravnane. Pri najboljši volji si ne znam drugače razlagati prisrčnih želja tipa:

joj... kako komaj čakam, da bo br.1 tvoja tamala tako odrasla, da bo šla sama na morje….itditd… da boš cel čas razmišljal kera hrvaška kurčina jo natepava v vagino, rit in usta …

Pa še marsičesa drugega. Z obeh strani, da ne bo pomote.

Seveda se kaj lahko primeri, da bom deležen opazke v smislu:

no ja... mi je bilo jasno, da ne boš razumel kar sem napisala.....

In pokroviteljskega nasveta v smislu:

…ti predlagam, da greš v prvi razred osnovne šole, kjer se ponavlja in ponavlja in ponavlja z neko stvarjo, dokler se ne osvoji tega... v tvojem primeru, da razsodno prebereš, kaj sem napisala.....

Vendar že vnaprej povem, da se nasveta prejkone ne bom držal. Morda bi bilo (generalno gledano) vseeno bolje, ko bi se pišoči "bojevnik" (zlasti če mu je že vnaprej jasno, da ga naslovljeni ne bo razumel) potrudil in formuliral svoje misli tako, da bi jih bil sposoben na pravi način razumeti celo preprost

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A verjamete, da sem se tegale .. naveličow ..

:yes:

res, no ..

:yes:

vse ma svoje meje

in

tule se prowzaprow

že začenjam zapletati v čudne pogovore z ljudmi

proti

katerim nikoli nisem nič imew

(a nede, da ne Pupek, Klymbra .. )

.. do katerih sem celo gojiw neke pozitiwne emocije,

lahko bi rekew celo neke vrste spoštovanje

in definitivwno mi ni do tega,

da bi to uničiw zaradi nekega virtualnega

dokazovanja "kdo ima daljši jezik".

Tako,

da dragi moji tisti priljubljeni in tisti , ki to niti niso

v tako izraziti meri ..

.. ys

se umikam iz tele "VOJNE".

To

si lahko po svoje razlagate in komentirate

sy bom videl le komentarje tistih, katerih

komentarji me zanimajo.

Čaw ..

sevedjamo v drugih temah.

:yea1:

................

Pepe

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A verjamete, da sem se tegale .. naveličow ..

:yes:

res, no ..

:yes:

vse ma svoje meje

in

tule se prowzaprow

že začenjam zapletati v čudne pogovore z ljudmi

proti

katerim nikoli nisem nič imew

(a nede, da ne Pupek, Klymbra .. )

.. do katerih sem celo gojiw neke pozitiwne emocije,

lahko bi rekew celo neke vrste spoštovanje

in definitivwno mi ni do tega,

da bi to uničiw zaradi nekega virtualnega

dokazovanja "kdo ima daljši jezik".

Tako,

da dragi moji tisti priljubljeni in tisti , ki to niti niso

v tako izraziti meri ..

.. ys

se umikam iz tele "VOJNE".

To

si lahko po svoje razlagate in komentirate

sy bom videl le komentarje tistih, katerih

komentarji me zanimajo.

Čaw ..

sevedjamo v drugih temah.

:yea1:

................

Pepe

:worship:

Kako že pravijo, pameten odneha :D

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tudi sam mislim, da bi se moralo to kreganje končati. :)

In od tu naprej bi se lahko pogovarjali o vaginalnih prdcih. .) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Broj.....ne petlaj mene v tele vojne.....nimam nič proti tebi.......poglej kaj sem pisal.....in katere tvoje izjave sem popal...ter njihove komentarje.

Striktno vse z rahlim humornim(morda samo za mene) pridihom..........ker mi je bilo simpatično.

No......pa nasvidenje v ...naslednji vojni.

Tebi pa še veliko potrpenja....energije.....in predvsem živcev, da se boš kvalitetno boril za vse nas :OK: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupek, kakorkoli zadeve obračam, se mi zdijo vse osebe, ki se po lastni volji zapletajo v raznorazne vojne in "vojne", rahlo fazno zamaknjene. Destruktivno naravnane. Pri najboljši volji si ne znam drugače razlagati prisrčnih želja tipa:

Pa še marsičesa drugega. Z obeh strani, da ne bo pomote.

Seveda se kaj lahko primeri, da bom deležen opazke v smislu:

In pokroviteljskega nasveta v smislu:

Vendar že vnaprej povem, da se nasveta prejkone ne bom držal. Morda bi bilo (generalno gledano) vseeno bolje, ko bi se pišoči "bojevnik" (zlasti če mu je že vnaprej jasno, da ga naslovljeni ne bo razumel) potrudil in formuliral svoje misli tako, da bi jih bil sposoben na pravi način razumeti celo preprost

PEPE

OK, ker se mi zdi malo smešno, da tudi sam ne znaš prebrati izjave, jo še enkrat napišem z obrazložitvijo (ker je tako težko prebrati, kaj je napisano in ne, kar bi nekateri radi prebrali):

joj... kako komaj čakam, da bo br.1 tvoja tamala tako odrasla, da bo šla sama na morje. Zagotovo na Hrvaško.... kako bi takrat rada to izvedela, da ti dam pod nos tole slikico iz hrvaškega foruma, da boš cel čas razmišljal kera hrvaška kurčina jo natepava v vagino, rit in usta medtem, ko si ti doma grizeš prste a bo kej al ne bo.............

Torej:kako komaj čakam, da bo šla na morje, da mu poturim slikico iz hrvaškega foruma, da bo broj jedan razmišljal (in ne, da se bo to res dogajalo) kera hrvaška kurčina jo natepava...... medtem, ko si doma grizeš prste in razmišljaš a bo kej iz tega, o čemer on razmišlja, ali ne.....

Mogoče še v kitajščini napišem (žal ne bo šlo, ker ne znam).

Zakaj je bilo to napisano? Ker je br.1 napisal:

in

čisto resno se sprašujem kaj takele

manualnekraljice, delajo tam doli,

da je splošno razširjeno takole mnenje med Dalmatinci

in hrčki nasploh o Slovenkah .. posebej pa še:

kje jih tipi uspejo slikati v teh pozah na obali ..

in vi boste meni očitali neke druge forume ..

svoje fotografije si raje oglejte

babe - resno se boste morale vzeti v roke

in premisliti kaj počnete na kroatarskem morju

zdej mi pa še razloži, da bom razumela, da je enemu "slovencu" ok in sprejemljivo in se še reži, češ kako smo babe neumne in glupe, da hodimo dol, da nas slikajo in natepavajo Dalmatinci in ostali Hrvati........

in kako se bo potem sam počutil, ko bo njegova princeska šla prvič na morje na Hrvaško brez očkata, ki jo bo doma čakal in razmišljal, če je njegova princeska tudi manualna kraljica, katero bo čez kak mesec gledal na raznih forumih in s katero se bodo Dalmatinci hvalili, da so se dol dajali

ej sorry... samo meni je to malo bolano, kar br.1 piše........ Še posebej zato, ker se zarečenega kruha največ poje.

Če še kaj ni jasno, pa rade volje obrazložim...... :doze: :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej:kako komaj čakam, da bo šla na morje, da mu poturim slikico iz hrvaškega foruma, da bo broj jedan razmišljal (in ne, da se bo to res dogajalo) kera hrvaška kurčina jo natepava...... medtem, ko si doma grizeš prste in razmišljaš a bo kej iz tega, o čemer on razmišlja, ali ne.....

To se lahko zgodi staršem, ki nimajo zaupanja vase in svoje otroke. Pa zdaj kakšna razlika je če se ti froc dol da s tem ali onim osebkom, takšne ali drugačne narodnosti, vere, barve kože, ... . Če njemu to paše morwa še staršem. Jaz svojim staršem ne bi dovolil, da bi se mi mešali v moje sexualno življenje in se tudi svojemu otroku ne mešam.

Hrvatje pa so zgleda bolani na to, zato je za njih največja fora, da objavijo kako so Slovenke je*ali. Še sreča, da virtualno. Drugače bi nas bilo že dve miljardi in ne dva miljona.

...

Zakaj je bilo to napisano? Ker je br.1 napisal:

zdej mi pa še razloži, da bom razumela, da je enemu "slovencu" ok in sprejemljivo in se še reži, češ kako smo babe neumne in glupe, da hodimo dol, da nas slikajo in natepavajo Dalmatinci in ostali Hrvati........

...

Sigurno, da ste glupe, če pa je doma toliko super jebačev potrebnih sexa kot stekli pes šusa, ve pa na tuje. :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se lahko zgodi staršem, ki nimajo zaupanja vase in svoje otroke. Pa zdaj kakšna razlika je če se ti froc dol da s tem ali onim osebkom, takšne ali drugačne narodnosti, vere, barve kože, ... . Če njemu to paše morwa še staršem. Jaz svojim staršem ne bi dovolil, da bi se mi mešali v moje sexualno življenje in se tudi svojemu otroku ne mešam.

Hrvatje pa so zgleda bolani na to, zato je za njih največja fora, da objavijo kako so Slovenke je*ali. Še sreča, da virtualno. Drugače bi nas bilo že dve miljardi in ne dva miljona.

Sigurno, da ste glupe, če pa je doma toliko super jebačev potrebnih sexa kot stekli pes šusa, ve pa na tuje. :angry2:

ne ne... jaz to kar doma opravljam :P ti si pa še vedno super jebač potreben seksa kot stekli pes šusa :P :devil:

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) Kot že rečeno:

Seveda se kaj lahko primeri, da bom deležen opazke v smislu:

...se mi zdi malo smešno, da tudi sam ne znaš prebrati izjave...

...

Mogoče še v kitajščini napišem (žal ne bo šlo, ker ne znam)....

...

Če še kaj ni jasno, pa rade volje obrazložim...... :doze: :glare:

Ne bo potrebe. Si se vzorno potrudila in razložila zadeve tako, kot so bile že prej razumljene. Vsaj z moje strani. Je pa seveda težko pričakovati, da jih bo neposredno nagovorjeni razumel na enak način. V žaru borbe, seveda.

Kakorkoli, ostajam pri svojem prepričanju:

...se mi zdijo vse osebe, ki se po lastni volji zapletajo v raznorazne vojne in "vojne", rahlo fazno zamaknjene. Destruktivno naravnane...

Vse dokler me kdo ne prepriča o nasprotnem, seveda :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva je?

za vikend me ni....

pa že na 1 vrže puško v koruzo in kot ZMAGOVALEC kapitulira?

kdo pa kot zmagovalec kapitulira?

ja 1! :BUA:

sicer pa, da se vklučim v tole vojno...

a ni tko, da tale 1 ima veliko povedati o slovenceljnih in načeloma o hrčkih srbih bosancih ...

pa vam ni kapnilo, da je on en starec sit življenja, ki uporablja delno anonimnost preko neta, da izlije splošno ljudomrznost, ki izhaja iz njegoega manjvrednostnega kompleksa, saj je stalno navzoče samopotrjevanje in zaničevanje ostalih že prav kronično? :lol1: Med tem ko sem za vikend videl pol slovenije in hrvaške je tip bedel pri kompu in se prepiral z glassovi v svoji stari senilni glavi,... no pa tudi z nekaj ljudmi na forumu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vpraša sodnik lopova, ki so ga že večkrat pripeljali pred njega, če je v življenju že sploh naredil kakšno dobro delo ali same barabije? Pa mu ta odgovori, da imajo zaradi njega službo trije policaji, en advokat, en sodnik, ena šribarca in dva paznika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snip, snip, ...

In Šerif je je pametno umaknil iz tele vojne. Ker je pameten fant. B)

Ja, verjetno je ugotovil naslednje: Če imaš sovražnika v svojem dosegu se zavedaj, da ima tudi on tebe! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A-a Wobewt.....Šeriff pa ni Kraljica.

Kraljica je neka dama, ki je svetlobna leta od kraljice. B)

Manu ni hotla bit Kraljica, se je distancirala že par strani nazaj. Kar je v redu, kar kraljica je v njej, pa nikakor noče pokukat ven... Zaenkrat. B) B)

Damn! :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A-a Wobewt.....Šeriff pa ni Kraljica.

Kraljica je neka dama, ki je svetlobna leta od kraljice. B)

In Šerif je je pametno umaknil iz tele vojne. Ker je pameten fant. B)

eh

viš .. pa men ni treba bit moderator,

da pogruntam takele modelčke in modelčkinje

tkole

BTW .

Boginja Alla

ali si šerifu

ti to pamet dala?

Sy drgač

mi to ne štima

če pownih nima hlač

se on ne obnaša prima.

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A-a Wobewt.....Šeriff pa ni Kraljica.

Kraljica je neka dama, ki je svetlobna leta od kraljice. B)

In Šerif je je pametno umaknil iz tele vojne. Ker je pameten fant. B)

Kapituliral.

Sky pa je trenutno na Lošinju in se kaj oglasi čez kak teden ali dva.

P.S. Sem ugotovil, da se je bolje it kam peljat. In v sklopu tega sem naa 3M srečal par motoristov. Med njimi tudi Tadeja. S katerim smo se z Pečotom mal pogovarjal. Je blo kar luštno. In nič kaj bojevniško.

Ok, ok razen par trenutkov na semaforjih v Lj. :whistle:

P.s. Pozdrav Tadeju na tem mestu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!