Skoči na vsebino

Papež vznemiril muslimane


šokac

Priporočene objave

Pred nekaj dnevi je papež obiskal svojo domovino ter pri molitvi in pridigi izrekel besede, ki so povzročile med muslimani hudo jezo, nasilje in grožnje o napadu na Vatikan.

Bolj kot Hrvati, Drnovški, Janezi itd me skrbijo skrajne verske ideologije. Kdorkoli izreče kakšno besedo proti muslimanom, zaženejo vik in krik. Eden od skrajnih muslimanskih voditeljev pa je pozval muslimanski svet k uboju papeža. V Mogadišu so ubili nuno. Preiskovalci umora nune pa še ne vedo, če je to v povezavi z grožnjami proti papežu.

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... me skrbijo skrajne verske ideologije. Kdorkoli izreče kakšno besedo proti muslimanom, zaženejo vik in krik. ...

Te tudi lahko. Ti preračunljiveži nas iz enega sranja vlečejo v drugega. V teh napetih časih pa iber brihtni nad vsemi dvignjeni pivopija ne zmore "božje previdnosti". Za kozlat eni in drugi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Mohamed je prinesel na svet samo zlo in nečloveške stvari«. Baje je citiral krščanskega cesarja Manuela II. Paleologa iz 14. stoletja. Če se ne motim je 3ja njihova zapoved nekej v stilu da morš ubivat tiste k niso muslimani. O.z. da imaš pravico ubiti vsakogar ki ni tvoje vere... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti fanatični nacistični musliči mi že oreng najedajo. :angry:

Nikoli ne bom mogel razumet, kako je lahko prelivanje krvi tvoja vera, ter ena in edina resnica. :wacko: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vera je že v redu, saj načeloma ni nič kaj drugačna kot krščanstvo, problem je edino da si jo vsak po svoje interpretira (koran) ... je pa prav žalostno da se vsi tile fanatiki in teroristi skrivajo pod okriljem vere in jo izkoriščajo kot "izgovor" za poboje. :BUA:

In zaradi njih se tole preveč posplošuje :rolleyes:

Drugač pa ja ... malo ga je biksnil Benedikt .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud islam uči dobra dela, tako kot krščanstvo. V nobeni veri ni zahtevano, da moraš pripadnike druge vere preganjat ali celo pobijat. Vojne in prepire povzročijo verski vodje, ki napumpajo ubogo rajo, da se gre za njihovo sveto stvar.

Je pa res, da so muslimani extra občutljivi, če kdo kaj čez islam reče. Če pa se kritizira krščanstvo, pa ni take galame.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te zadeve me prepričujejo, da tista vljudna floskula, da je vera v redu, enostavno ne drži! Vera je opij, vera je bergla! Uporabljajo jo invalidi, kateri brez nje ne morejo! Narava je človeku dala možgane, da z njimi misli. Kjer pa je v votlini še prazen prostor, se vrine še vera!

Sem versko nestrpen? Sploh ne, a dogodki v zgodovini in sedanjosti kažejo, da je neumnost človeštva brezmejna. In v tej neumnosti in njenih posledicah ima vera veliko vlogo!

Govorim samo o islamu? Sploh ne!

Tud islam uči dobra dela, tako kot krščanstvo. V nobeni veri ni zahtevano, da moraš pripadnike druge vere preganjat ali celo pobijat. ...

Vere učijo, da se moraš držati njihovih zapovedi in ne razmišljati z lastno glavo! Vere novačijo nove vernike. Več kot jih ima, močnejša je. Močnejša kot je, več hoče in prej kot slej naleti na podobno. In potem se začne klanje. Kaj je tu pokvarjenega? Vera kot taka ali dejstvo, da si ljudje izmislijo vse sorte, da druge tlačijo v drek, oni pa bi jim na glavi stali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Mohamed je prinesel na svet samo zlo in nečloveške stvari«. Baje je citiral krščanskega cesarja Manuela II. Paleologa iz 14. stoletja. Če se ne motim je 3ja njihova zapoved nekej v stilu da morš ubivat tiste k niso muslimani. O.z. da imaš pravico ubiti vsakogar ki ni tvoje vere... :kva2:

Ti fanatični nacistični musliči mi že oreng najedajo. :angry:

Nikoli ne bom mogel razumet, kako je lahko prelivanje krvi tvoja vera, ter ena in edina resnica. :wacko: :SS

Mislim fantje dejte vsaj malo prebrat in vklopit kakšno možgansko celico preden začnete klamfat bedarije. To je približno tako, kot da bi rekel, da vsi katoliki podpirajo ubijanje samo zato ker v zda del fanatikov meče bombe na klinike ki opravljajo oabrotuse in so pri tem ranili in tudi ubili že nekaj ljudi.

Če se ne motim je 3ja njihova zapoved nekej v stilu da morš ubivat tiste k niso muslimani. O.z. da imaš pravico ubiti vsakogar ki ni tvoje vere... :kva2:

Ej, sej nisi resen kajne. Dej preden blekneš takšno bedarijo vsaj malce pobrskal po spletu, če že kakšne knjige ne odpreš.

:slap:

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

japajade

"bixniw" ga je ..

:lol1:

dragi

moji srčki motomarsowski .. to je seveda naredil:

1 namerno

2 s polno odgovornostjo

3 ob zavedanju vseh posledic

S tem, da Vatikan, kot največjega lastnika naftnih delnic

zanima samo cena sodčka nafte na borzi, ki se zadnjih 14 dni

ni več resno dvignila

in

blablabla .. sy veste, a ne?

Sam

tolk o političnem "bixanju" .. da se ve, a ne?

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

japajade

"bixniw" ga je ..

:lol1:

dragi

moji srčki motomarsowski .. to je seveda naredil:

1 namerno

2 s polno odgovornostjo

3 ob zavedanju vseh posledic

S tem, da Vatikan, kot največjega lastnika naftnih delnic

zanima samo cena sodčka nafte na borzi, ki se zadnjih 14 dni

ni več resno dvignila

in

blablabla .. sy veste, a ne?

Sam

tolk o političnem "bixanju" .. da se ve, a ne?

:yes:

dodajam le tole

Mislim fantje dejte vsaj malo prebrat in vklopit kakšno možgansko celico preden začnete klamfat bedarije. Ej, sej nisi resen kajne. Dej preden blekneš takšno bedarijo vsaj malce pobrskal po spletu, če že kakšne knjige ne odpreš.

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti fanatični nacistični musliči mi že oreng najedajo. :angry:

Nikoli ne bom mogel razumet, kako je lahko prelivanje krvi tvoja vera, ter ena in edina resnica. :wacko: :SS

Kristjani ti ne najedajo s svojimi poboji? Bush se tudi večino časa sklicuje na boga..... križarske vojne, pokristjanjevanje.... ti je kej znano?

drugač pa HHV zelo zelo dobro spisan post, sam piko lohk dodam pod tvoje pisanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he Broju, mislim da na trenutke pripisuješ preveč pameti ljudem ki je nimajo. Čeprav včasih pa ne brcneš tako mimo. :P

:lol1: :lol1: :lol1:

:lol1: :lol1: :lol1:

A ti veš, kdo piše papeževe govore?

kako natančno predelajo stavek za stavkom, vsako besedo?

lepo te prosim, no ..

Kristjani ti ne najedajo s svojimi poboji? Bush se tudi večino časa sklicuje na boga..... križarske vojne, pokristjanjevanje.... ti je kej znano?

drugač pa HHV zelo zelo dobro spisan post, sam piko lohk dodam pod tvoje pisanje

In?

Kje je zdej ta pika?

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

URADNO sem postal nestrpen do vseh ver in vernikov, od danes naprej. Tožite me Hanžku... <_<

Mam poln kurac tega najgnusnejšega vseh izgovorov za pizdarije. :fredy:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bojim, da se Nostradamusove napovedi uresničujejo :hmm:

Pozdrav od Roberta

... da bo papež pobegnil iz Vatikana ! :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno je vznemiril,

eno je prožil tretjo svetovno vojno..

lahko se tolažimo zgolj z dejstvom,

da bi papež Rode naredil še večjo pizdarijo

(združil kristjane in muslimane

proti Sloveniji,

seveda pod pogojem,

da jo najdejo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno je vznemiril,

eno je prožil tretjo svetovno vojno..

lahko se tolažimo zgolj z dejstvom,

da bi papež Rode naredil še večjo pizdarijo

(združil kristjane in muslimane

proti Sloveniji,

seveda pod pogojem,

da jo najdejo)

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti fanatični nacistični musliči mi že oreng najedajo. :angry:

Nikoli ne bom mogel razumet, kako je lahko prelivanje krvi tvoja vera, ter ena in edina resnica. :wacko: :SS

Takšnih vernikov je na svetu še pa še. Čeprav so uradno različnih ver.

Poglej kaj počnejo muslimani v Darfurju, kristjani (Američani & co.) v Afganistanu, Iraku, ..., židje (Izrael) na Bližnjem vzhodu, ...

Vse to za ljubi kruhek ali po domače za $ v žepu.

Tud islam uči dobra dela, tako kot krščanstvo. V nobeni veri ni zahtevano, da moraš pripadnike druge vere preganjat ali celo pobijat. Vojne in prepire povzročijo verski vodje, ki napumpajo ubogo rajo, da se gre za njihovo sveto stvar.

Je pa res, da so muslimani extra občutljivi, če kdo kaj čez islam reče. Če pa se kritizira krščanstvo, pa ni take galame.

Ti pa sigurno še nisi prebral korana. Med drugim v njem lepo piše, da je dovoljeno ropati nemuslimane.

Ali biblije - Oko za oko, zob za zob (to ni učbenik za zdravnike).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!