Skoči na vsebino

Papež vznemiril muslimane


šokac

Priporočene objave

...

KDO dela pizdarije v SUDANU....še namig: kakše vere so?....

je včeraj Slavc navrgel da imajo ameri prste vmes da jim muslimani dajejo podatke o Al kaidi in da jih v zameno pustijo delat "doma" kar pač hočejo !

Mimogrede ! Je bil tudi zelo zaskrbljen nad usodo Estado Unidos !

Wobewto ! Vdih ! Izdih ! Vdih ! Izdih ! Lepo počasi ! :closedeyes:

al pa na hitro kakšen bronhi vzami ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa odgovor na Linina vprašanja?

Uporabita Google in njegov iskalnik. Nismo vajini starši, da bi vama vse k riti prinesli.

Pa še nikoli nista zadovoljna z odgovori.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je včeraj Slavc navrgel da imajo ameri prste vmes da jim muslimani dajejo podatke o Al kaidi in da jih v zameno pustijo delat "doma" kar pač hočejo !

Mimogrede ! Je bil tudi zelo zaskrbljen nad usodo Estado Unidos !

Wobewto ! Vdih ! Izdih ! Vdih ! Izdih ! Lepo počasi ! :closedeyes:

al pa na hitro kakšen bronhi vzami ! :P

Jap imajo jih toliko (kot sem jaz Slavca razumela) da se ne vmešavajo...da pustijo, da obračunavajo sami med sabo...sej to skoz zagovarjate, da ne rabimo policajev....al zdej to nekak spet ni ok?

Sicer pa če Europa ne more spacati skupaj enih sil, ki bi delale red po svetu sicer samo v humanitarne namene :doze: (celo za red narest na delu Europe-Balkan, smo/so poklicali ameriko....no sicer smo/so pokazali vsaj voljo in vsi vemo v kaj se je ta volja obrnila v Srebrenici ) smo pač usojeni na Ameriške rejnđerje...čak noris se pa pač rad pretepa....in pacek tudi nekja hoče v zameno.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...da pustijo, da obračunavajo sami med sabo...sej to skoz zagovarjate, da ne rabimo policajev....al zdej to nekak spet ni ok?

jebeš take policajce ki imajo odzadi vezano trgovino ( milo za žajfo ali izdajanje za klanje) !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebeš take policajce ki imajo odzadi vezano trgovino ( milo za žajfo ali izdajanje za klanje) !

Čist tko...pgledano iz navadnega človeka...recimo, da sem jaz ameriška mati in moj otrok vojak. Vsi smo zelo veliki patrioti in moj sine se bo boril za ameriške interese in če bo zaradi tega padel....boh ne daj -pa vseeno pač je padel za domovino oz. za njen interes (info o alkaidi je pač nekaj kar lahko doprinese k varnosti in stabilnosti države)...poleg tega jaz plačujem davke in s tem tudi vojaško infrastrukturo. Sedaj pa naj gre moj otrok se bori tja nekam, kar sploh ne vem, da obstaja, spraznimo naj arzenale-se vržemo v stroške- za neke črnce za katere prvič slišimo?

Svet bi bil skrajno lep če bi se kaj takega dogajalo...vse se gleda čez denar....lahko, da si ti ali jaz drugačna (mogoče je celo Buš kot oseba tak)...vlada pa mora gledati na blagostanje svojih ljudi in nekak biti human (kako bi popizdil reven sloj ZDA če bi se borili za uboge afričane na državni ravni oni pa hipoteke ne morejo odplačat) je biti lepo na manjši ravni (osebni ali preko organizacije), na državni ravni -umreti (ali samo podražiti življenje)za kaj takega pa hitro prinese ogenj v streho.

Tudi Severno Korejo je ceneje futrati kot se pa z njo vojskovati...ker tu je Kitajska s katero še ni vse tako kot mora bit....torej je interes, da se zadeva prijateljstva s Kitajci nadaljuje in ne ustavi in kakršenkoli spor ne bi bil dobrer za trgovino....če bi prenehali z rižem bi korejci svoj gnev stresli na J Korejo in Japonsko, to pa so zavezniki in notri je veliko ZDA kapitala, ZDA imajo dovolj dela s svojo javnostjo, in celim svetom ki zahteva mir na Vzhodu in še eno posredovanje bi znal biti prevelik zalogaj....torej trenutno se najbolj splača poslati tja dol par avionov riža in s tem kupovati mir...dokler se zadeve na obrnejo na bolje v sami S koreji ali pa jih bodo ob drugi priliki namahali....po možnosti skupaj s Kitajci.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist tko...pgledano iz navadnega človeka...recimo, da sem jaz ameriška mati in moj otrok vojak. Vsi smo zelo veliki patrioti in moj sine se bo boril za ameriške interese in če bo zaradi tega padel....boh ne daj -pa vseeno pač je padel za domovino oz. za njen interes

moje sožalje in nasvet: ne bit tako velik patrioti ! za ideale ginu budale !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vlada pa mora gledati na blagostanje svojih ljudi in nekak biti human ...

Ne blagostanje svojih ljudi, ampak ozkega kroga vojnih dobičkarjev. Misliš, da bo kakšen črnec v Harlemu imel kaj od tega?

Tudi Severno Korejo je ceneje futrati kot se pa z njo vojskovati...ker tu je Kitajska s katero še ni vse tako kot mora bit....torej je interes, da se zadeva prijateljstva s Kitajci nadaljuje in ne ustavi in kakršenkoli spor ne bi bil dobrer za trgovino....če bi prenehali z rižem bi korejci svoj gnev stresli na J Korejo in Japonsko, to pa so zavezniki in notri je veliko ZDA kapitala, ZDA imajo dovolj dela s svojo javnostjo, in celim svetom ki zahteva mir na Vzhodu in še eno posredovanje bi znal biti prevelik zalogaj....torej trenutno se najbolj splača poslati tja dol par avionov riža in s tem kupovati mir...dokler se zadeve na obrnejo na bolje v sami S koreji ali pa jih bodo ob drugi priliki namahali....po možnosti skupaj s Kitajci.

S to izjavo se strinjam in tudi odobravam takšno početje. Saj enkrat mora tudi ta golazen, ki vlada S. Koreji crknit. In enkrat se mora tudi zanje obrnit na bolje.

Torej je potrebno prvo Ribljo čorbo izvozit v ZDA, jo seveda prevesti...pa bomo videli kaj se bo zgodilo. :)

Zakaj prevesti? Naj pričajo srpski, kao ceo pošteni svet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne blagostanje svojih ljudi, ampak ozkega kroga vojnih dobičkarjev. Misliš, da bo kakšen črnec v Harlemu imel kaj od tega?

S to izjavo se strinjam in tudi odobravam takšno početje. Saj enkrat mora tudi ta golazen, ki vlada S. Koreji crknit. In enkrat se mora tudi zanje obrnit na bolje.

Ta krog ni tako ozek...seveda ima največji dobiček taka in drugačna industrija/lastniki le teh 8ti tudi največ sponzorirajo svoje delegate in vlagajo v te stvari)...ampak tudi tam delajo od znanstvenikov do navadnih ljudi in imajo zato službe...dobijo plače...več potrošijo.... to je prepleten sistem.

Marsikomu pa je vseeno ali mu je boljše...le da mu ni še slabše.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej je potrebno prvo Ribljo čorbo izvozit v ZDA, jo seveda prevesti...pa bomo videli kaj se bo zgodilo. :)

bora čorba je to samo lepo v rimo zapakiral ! poanta je ista tudi če bi jo napisal Rista ! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...seveda ima največji dobiček taka in drugačna industrija/lastniki le teh tudi največ sponzorirajo svoje delegate in vlagajo v te stvari)...ampak tudi tam delajo od znanstvenikov do navadnih ljudi in imajo zato službe...dobijo plače...več potrošijo.... to je prepleten sistem.

Marsikomu pa je vseeno ali mu je boljše...le da mu ni še slabše.

Thank you for smoking ? (ali "tudi vojni dobičkarji morajo odplačat hipoteko"?)

Popravljeno . Popravil lasagna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!