Skoči na vsebino

Papež vznemiril muslimane


šokac

Priporočene objave

Čakaj!!

Kva zdej tle ti povezuješ nafto in muslimane!!??

Mislem povej : Če ti pišeš v vseh temah on nafti in njenih varirajočih cenah, še ne pomeni, da je papež Bushev suženj. Mislim, da ne da si tukaj presegal meje svojega vedenja ampak tudi neke temeljne zakone fizike...

Po novem Papež manipulira z nafto, Drnovšek z zelenjavo, itd.

Tip je preprosto citiral. Že kot imenovan na papežovo mesto je bil označen kot bolj konservativnega in je bila citiranje tovrstnih neslanosti le vprašanje časa. Kar se pa tiče krščanstva in islama pa lahko trdim: Krščanstvo je miroljubno (sicer imajo načela, ki ne sodijo v današnje življenje), čeprav nam je bilo dano na krut način. Medtem pa je islam zelo strikten in krut (odvisno od aspekta :OK: ).

da ne bo pomote: nisem veren, na božje knjige gledam kot na deževnodnevno slabo branje, in mi splošno pranje možganov ni pri srcu. Zatorej naj papež in ostali obdržijo svoje poglede in vero zase in naj jo odstranijo iz novic in tv ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakaj!!

Kva zdej tle ti povezuješ nafto in muslimane!!??

Mislem povej : Če ti pišeš v vseh temah on nafti in njenih varirajočih cenah, še ne pomeni, da je papež Bushev suženj. Mislim, da ne da si tukaj presegal meje svojega vedenja ampak tudi neke temeljne zakone fizike...

Po novem Papež manipulira z nafto, Drnovšek z zelenjavo, itd.

Tip je preprosto citiral. Že kot imenovan na papežovo mesto je bil označen kot bolj konservativnega in je bila citiranje tovrstnih neslanosti le vprašanje časa. Kar se pa tiče krščanstva in islama pa lahko trdim: Krščanstvo je miroljubno (sicer imajo načela, ki ne sodijo v današnje življenje), čeprav nam je bilo dano na krut način. Medtem pa je islam zelo strikten in krut (odvisno od aspekta :OK: ).

da ne bo pomote: nisem veren, na božje knjige gledam kot na deževnodnevno slabo branje, in mi splošno pranje možganov ni pri srcu. Zatorej naj papež in ostali obdržijo svoje poglede in vero zase in naj jo odstranijo iz novic in tv ja.

Nafto in muslimane povezujejo vsi (ali natančneje velika večina - ti očitno ne), saj so bogata nahajališča na ozemljih nekaterih muslimanskih držav. In kakor hitro pride do krize (vojne) v kateri od teh držav, se začne nafta dražiti.

No.1 ni napisal, da je papež Bushev suženj, ampak da ima svoje interese (RKC ima po njegovem lepo število delnic v naftni industriji) za dvig cen nafte. Da pa je RKC zelo grebatorska in kapitalistična, pa je najboljši dokaz SLO. Če bi se grebli za vernike tako kot se za slovenske gozdove, bi bile vse cerkve premajhne za izvajanje maš.

Najboljši vic danes: Krščanstvo je miroljubno.

TV in novice gledajo (berejo) tudi verniki. Torej, če odstranimo iz novic in TVja vse kar komu ne paše, kaj bi še sploh ostalo not. Meni recimo ne pašejo španske limonade, fotru politiki, materi akcijski filmi, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nafto in muslimane povezujejo vsi (ali natančneje velika večina - ti očitno ne), saj so bogata nahajališča na ozemljih nekaterih muslimanskih držav. In kakor hitro pride do krize (vojne) v kateri od teh držav, se začne nafta dražiti.

No.1 ni napisal, da je papež Bushev suženj, ampak da ima svoje interese (RKC ima po njegovem lepo število delnic v naftni industriji) za dvig cen nafte. Da pa je RKC zelo grebatorska in kapitalistična, pa je najboljši dokaz SLO. Če bi se grebli za vernike tako kot se za slovenske gozdove, bi bile vse cerkve premajhne za izvajanje maš.

Najboljši vic danes: Krščanstvo je miroljubno.

TV in novice gledajo (berejo) tudi verniki. Torej, če odstranimo iz novic in TVja vse kar komu ne paše, kaj bi še sploh ostalo not. Meni recimo ne pašejo španske limonade, fotru politiki, materi akcijski filmi, ...

Pa naj si še kdo upa reči, da mi Štajerci nimamo svojega onkel Pepeta. :whistle: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nafto in muslimane povezujejo vsi (ali natančneje velika večina - ti očitno ne), saj so bogata nahajališča na ozemljih nekaterih muslimanskih držav. In kakor hitro pride do krize (vojne) v kateri od teh držav, se začne nafta dražiti.

No.1 ni napisal, da je papež Bushev suženj,..

Lobo

cilj našega nebesnega baletnika NI razumeti kaj ys pišem .. njegov cilj je zajebavati in provocirati. Sy pišče pojma nima, kaj se odrasli pogovarjamo med sabo .. najmanj pa o igrah globalne ekonomije - tam je pa stoprocentni in popolni analfabet .. kot večina mularije, ki danes priskaklja iz ekonomskega faxa z nekim dipl. papirjem v žepu, misleč, da so pa sedaj z veliko žlico zajeli vse znanje planeta - v principu pa v njihovih glavah vse odmeva od praznine in bodo šele po nekaj letih službe izvedeli v katero smer se vrti tale Planet Opic.

Njegov

način pa je iz cele zgodbe izvzeti samo EN moj post in čeprav je vsem jasno, kaj sem v nekaj postih razložil in vsi vidimo črno - bo tip samo iz svoje šerifowske zlobe meni dokazoval kakšen bedak sem, ker ne vidim tako kot on - belo. V nadaljni fazi, mi pa, zahrbten kakor je, ker ve da vsi ne čitajo vsega, jasno kar podtakne neke svoje izjave, katerih nikoli omenil nisem ..

Ne

moreš nič - to je tak Čuk Nor - motenec .. moj oče je vedno rekew:

" .. pusti ... ga bodo že še koze polizale, potem bo pa drugače pel."

Ja, življenje bo za ene trdaaa šola ..

:naughty:

Pa

sy ti je to več ali manj jasno - a ne?

PS.: sploh pa mislim, da je tale nebesni baletni ena

od razcepljenih osebnosti našega samozvanega

Čuk Nor-risa - ima le prekratko življenjsko dobo

na MS-ju, premalo postov in veliko preveč "ve",

da bi se motiw

.. vsekakor bomo tolahko hitro preverili

:devil:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa naj si še kdo upa reči, da mi Štajerci nimamo svojega onkel Pepeta. :whistle: :OK: :OK: :OK:

Ja,

samo da je tale Pepe-varianta, čisto po štajersko: veliiiko bolj nabrita

in avanturistična, kot umirejni prewdarni modrec iz prestolnice ...

kenede

Lobo

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se pa tiče krščanstva in islama pa lahko trdim: Krščanstvo je miroljubno (sicer imajo načela, ki ne sodijo v današnje življenje), čeprav nam je bilo dano na krut način. Medtem pa je islam zelo strikten in krut (odvisno od aspekta :OK: ).

Od kod tebi ideja, da je islam bolj krut od krščanstva? Predvsem pa da je krščanstvo miroljubno? V imenu boga so ZDA začele vojno v Iraku. Bush sam je poimenoval vojno križarska vojna in trdil je seveda tudi da mu je bog prišepnil naj napade Irak. Gre za predsednika velesile in ne nekakšnega fanatika iz obrobja družbe. In verjemi mi tudi islamski fundamentalisti so v islamskih državah obrobje družbe. Ki pa imajo seveda ponekod zaradi določenih situacij večjo ali manjšo podporo.

Še eno vprašanje, koliko do vas sploh pozna osovno razliko med suniti in šiiti?

Kar hočem reči je, da je zelo enostavno posploševati in metati obsodbe vsepopvrek, vsak bumbar zmore to, pač trobi kar trobijo vsi okoli njega. Malce se pozanimati kako in kaj in pogledati še druge aspekte pa zahteva vsaj malce truda in velik del ljudi je prelenih da bi poizkusilo si razširiti obzorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

ja, ja

zaradi vere so ZDA zavzele Iraq

ja, nekateri tudi v nafti vidijo boga, so različni ljudje in so različne vere

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kod tebi ideja, da je islam bolj krut od krščanstva? Predvsem pa da je krščanstvo miroljubno?

beri in razsvetljen boš!

Pa v bodoče ne povezujte krščanstva z ameriko....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, nekateri tudi v nafti vidijo boga, so različni ljudje in so različne vere

janih

Ko se Humar zapleza ga rešuje država.

Včasih pa pomaga sprevračanje besed

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa v bodoče ne povezujte krščanstva z ameriko....

In zakaj ne? V deželi kjer se boga omenja v ustavi, v prisegi predsednika, itd. ...

Vsekakor bolj utemeljeno kot apriori povezovanje islama z nasiljem.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, nekateri tudi v nafti vidijo boga...

janih

točno

in če ne bi bilo tako, bi se že davno vsi vozili v

električnih avtih in dihali bistveno bolj čist zrak.

Trenutno

zli NaftniBog najmočnejša regligija tega planeta,

ki si je podredila vse ostale vere in bogove ..

Papež = služabnik NaftnegaBoga

in nič drugega - vse ostalo je propagandni cirkus

v zbiralnicah prostovljnih

prispevkov, katere nosijo tja

moteni AveMarija osebki ..

na žalost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

76.7% of American adults identified themselves as Christian

Roman Catholic 83 to 88% -francija

Some 90%[4] of Italians are Roman Catholic

...

Koga je torej bolj smotrno povezovati z krščanstvom? Ameriko ali evropo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

76.7% of American adults identified themselves as Christian

Roman Catholic 83 to 88% -francija

Some 90%[4] of Italians are Roman Catholic

...

Koga je torej bolj smotrno povezovati z krščanstvom? Ameriko ali evropo?

Vse lepo in prav ampak še vedno ne vem zakaj ne smem povezovati amerike s krščanstvom? :hmm:

Nikjer nisem rekel da se tudi evrope ne sme. :grrr

Ampak v predlogu evropske ustave se boga ne omenja. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS.: sploh pa mislim, da je tale nebesni baletni ena

od razcepljenih osebnosti našega samozvanega

Čuk Nor-risa - ima le prekratko življenjsko dobo

na MS-ju, premalo postov in veliko preveč "ve",

da bi se motiw

.. vsekakor bomo tolahko hitro preverili

:devil:

Če to dokažeš in ti jaz ne dokažem nasprotno(torej, da sem jaz Skydancer), ti lahko tukaj pred vsem Motosvetom odljubljam 500k. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lepo in prav ampak še vedno ne vem zakaj ne smem povezovati amerike s krščanstvom? :hmm:

Nikjer nisem rekel da se tudi evrope ne sme. :grrr

Ampak v predlogu evropske ustave se boga ne omenja. :hmm:

Govoril si o ameriki kot simbolu krščanstva. kar pač ni. Je prej evropa. dominira pa seveda krščanstvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat preberi mojo objavo prosim. ZDA nikjer nisem definiral kot simbol krščanstva, navedel sem jo le kot primer "miroljubnega" krščanstva.

Ponata je bila samo to, da je nekorektno metati nalepke, da je krščanstvo miroljubno, islam pa nasilen. V osnovi se obe veri ne razlikujeta dosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat preberi mojo objavo prosim. ZDA nikjer nisem definiral kot simbol krščanstva, navedel sem jo le kot primer "miroljubnega" krščanstva.

Ponata je bila samo to, da je nekorektno metati nalepke, da je krščanstvo miroljubno, islam pa nasilen. V osnovi se obe veri ne razlikujeta dosti.

obe veri imasta celo iste korenine in v koranu je tudi omenjanih precej imen (kot postranske osebe) iz krščanstva.

BTW: KeC - ali ti morda postaja jasno, da tale razdvojena osebnost ne more nikakor pravilno prečitati najpreprostejših besedil? Da si je izmislil posebno "dvojček" taktiko, kjer "endruzga" podpira v lastnih postih?

No in ko sem tole napisov, se bo verjetno zdej za izpodbijanje moje trditve

skregow sam s sabo!

:lol1: :lol1: :lol1:

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če to dokažeš in ti jaz ne dokažem nasprotno(torej, da sem jaz Skydancer), ti lahko tukaj pred vsem Motosvetom odljubljam 500k. .)

Na mizo dam isto ponudbo, Broj ti jo pa izenači.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaka vera se v človeku prelevi v nasilje. če ne drugače pa zaradi "doktrine" človek ni sposoben zamenjat vere kot recimo kako dobro idejo. in to je nasilje nad sabo. ker grem stavit, da je marsikateri "vernik" imel že pomisleke o vsem skupaj...vendar kot sem rekel...prepričanje je najhujše zlo in zločin proti človeštvu.

Muslimane pa res ni težko razpizdit s kako tako rečjo. Glede na represivnost njihove vere, protihumanim načinom življenja v islamskem svetu, brez možnosti izživljanja strasti kot normalni ljudje privede do teh kurjenj bandjer pa lutk in vsemogočega idiotizma.

Koliko življenjske sile je resnično zatrte v teh ljudeh je res žalostno videt. Šejki, voditelji raznih terorističnih skupin in podobni pa se smejijo v ozadju in srebajo viski in kokakolo...

Džihad? pa ja, naj ga začnejo. 15 minut bo trajal. mogoče kako minuto več, da se jih zbere čim več na kupu.. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti ne postranske, tudi Kristus je v islamu priznan kot eden izmed prerokov, samo ni pa bil "the one".

Načeloma mi je popolnoma vseeno ali gre za eno osebo ali 2, ki imasta podobno razmišljanje. Vsak naj pomete pred svojim pragom. Jaz stojim za tem kar napišem in nimam nikakršnih težav s tem če ima kdo svoje mnenje, ki je drugačno od mojega, če je le to argumentirano in ne izvira iz čiste ignorance in nestrpnosti. Stojim za svojimi besedami tako tukaj na forumu kot tudi v živo, me dovolj ljudi pozna, da lahko to potrdijo. :grim

Koliko življenjske sile je resnično zatrte v teh ljudeh je res žalostno videt.

Ali je res? Kje pa si to videl?

Osebno sem videl ogromno srečnih, veselih in zadovoljnih ljudi, ko sem se potepal po nekaterih "islamskih" državah. Res da se kot evropejec ne morem strinjati z nekaterimi aspekti njihovega življenja, lahko pa jih probam razumeti (ne pomeni sprejeti). Težko bi rekel da so zatrti. Je pa res da so seveda razmere različne od okolja do okolja, to velja tudi za evropo in ostali svet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,

samo da je tale Pepe-varianta, čisto po štajersko: veliiiko bolj nabrita

in avanturistična, kot umirejni prewdarni modrec iz prestolnice ...

kenede

Lobo

:OK:

:hmm: :kva2: Točno! Naš štajerski onkel Pepe se več brije in se avanturistično veliko več vozi s svojim mopekom naokoli. :P

Kenede Lobo... :grim

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene še papež ne more več scat pelat

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Ajo :kva2: :kva2: :kva2:

911 :ninja: :ninja: :ninja:

Če to dokažeš in ti jaz ne dokažem nasprotno(torej, da sem jaz Skydancer), ti lahko tukaj pred vsem Motosvetom odljubljam 500k. .)

A si misliw petststo kuna od onih kroatara? :unsure:

Šokac... mene bo kar šok in bom cele dneve v šoku zarad tebe :yes:

Kenede...

B)

Popravljeno . Popravil Manu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko življenjske sile je resnično zatrte v teh ljudeh je res žalostno videt. Šejki, voditelji raznih terorističnih skupin in podobni pa se smejijo v ozadju in srebajo viski in kokakolo...

koliko zahodnjakov je na antidepresivih, je še bolj žalostno videti. Direktorji, lastniki, politiki pa se smejijo v ozadju in srebajo eksotične napitke in puhajo eksotične droge...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....in srebajo eksotične napitke in puhajo eksotične droge...

Tudi eksotične droge bolj srebajo al snortajo alkvaže.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!