Skoči na vsebino

Papež vznemiril muslimane


šokac

Priporočene objave

Brihta,

ne ga lomit no .. daj si malo izračunaj koliko so jih v zadnjih dneh pobili pravoverni krščanski USA soldati ter ostale "mirovničke sile na zadatku" .. razen, če nisi misliw hudo dobesedno "v tem trenutku" tj točno ob 17:06, ko si pisow.

;)

Se opravičujem moji ozkoglednosti, toda v kolikor je meni znano, sta v ZDA cerkvena in posvetna oblast strogo ločeni. Cerkev naj nebi imela nikakeršnega vpliva na odločitve vlade.

Na drugi strani so voditelji paravojaških in terorističnih organizacij tudi najvišji cerkveni predstavniki.

Niso vsi ameriški vojaki verni, so pa zato vsi muslimanski samomorilski teroristi (oziroma so bili <_< ).

Američani ne vzklikajo fraze "verska vojna".

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem moji ozkoglednosti, toda v kolikor je meni znano, sta v ZDA cerkvena in posvetna oblast strogo ločeni. Cerkev naj nebi imela nikakeršnega vpliva na odločitve vlade.

Na drugi strani so voditelji paravojaških in terorističnih organizacij tudi najvišji cerkveni predstavniki.

Niso vsi ameriški vojaki verni, so pa zato vsi muslimanski samomorilski teroristi (oziroma so bili <_< ).

Američani ne vzklikajo fraze "verska vojna".

hmmm

kako naj ti povem .. torej, verjel ali ne .. posvetna oblast in cerkvena oblast (Vatikan) pri nas

tj v EU sta hudo prepleteni, vendar to skrivata pred javnostjo iz mnogih vzrokov. To prepletanje se seveda posredno veže tudi na bušmane v USA. Prepletanje ni tako transparentno kot je to pri muslijih, ampak je bolj preko raznih gospodarskih interesov, združenj, borze, bank ipd

musliji

so samo bolj direktni .. lahko mirno rečemo, da niso tako hinavski in zahrbtni .. ve se da je vera oblast in basta. Pri nas pa kot rečeno krščanska cerkev stalno skriva svoj politični in gospodarski vpliv, da laže prodaja svoje "vrednote" - beri laži.

Da, sva si na jasnem - oboji so pa iste pizde. Saj ko takle splet oz. klobčič odmotaš do konca, vidiš, da so povezani celo sovražniki med sabo, saj mirno musliji kupujejo ameriško orožje amerikanci jih pa mirno šolajo za terorizem, kot najbrž veš. Tako, da iskati krivce med butasto rajo, ki zažiga zastave in papirnate lutke nima nobenega smisla.

Krivci

sedijo na samem vrhu kapitala in z roko v roki kuhajo pizdarije.

Na

žalost.

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem moji ozkoglednosti, toda v kolikor je meni znano, sta v ZDA cerkvena in posvetna oblast strogo ločeni. Cerkev naj nebi imela nikakeršnega vpliva na odločitve vlade.

Američani ne vzklikajo fraze "verska vojna".

Brihta načeloma naj bi bilo tako, vendar kot sem že napisal v enem prejšnjih postov je predsednik dotične države to vojno sam označil za križarsko in trdil, da mu je bog narekoval da naj začne vojno v Iraku.

Še enkrat poanta ki jo želim prikazati je: ne moremo posploševati in govoriti islam je bolj krvoločen kot krščanstvo, lahko samo rečemo da so določeni ljudje v določenem trnutku bolj krvoločni kot drugi.

Za primer lahko vzamemo čas inkvizicije in srednjega veka v evropi, kjer je skoraj vsa znanost zaostala, med tem ko pa je bil center napredka, tako matematičnega in ostalega ravno v islamskih državah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, da iskati krivce med butasto rajo, ki zažiga zastave in papirnate lutke nima nobenega smisla.

Hja, brez te raje so tudi "tvoji krivci" brez moči.

Drugače pa se mi ne da spet spuščat v besedne dvoboje s tabo. Vem samo to, da so v ameriški vojski ateisti, kristjani, budisti, muslimani, hinduici...... V PLO-ju in hezbolahu so samo muslimani. Se pravi vera ni pogoj v ameriški vojski.

Znano mi je dejstvo, da se v EU in ZDA cerkev in oblast prikrito prepletata. Toda razlog prepletanja ni vera ampak osebni interesi posameznih cerkvenih predstavnikov. V islamskem svetu, je zakonik sestavljen na podlagi vere, na oblast so verni ljudje, vera je oblast. Te dve oblike organiziranosti družbe sta neprimerljivi.

In nevem koliko ljudi so američani ubili zaradi vere. Predvidevam da nič oziroma zelo malo. Vsak Muslimanski terorist pa deluje in živi pod vplivom vere.

Drugače pa lahko odpremo stavnico :)

Papež gre oktobra v Turčijo.

Ocenjujem, da je možnost poizkusa izvedbe atentata na papeža 30 procentna. Kaj vi menite ?

Brihta načeloma naj bi bilo tako, vendar kot sem že napisal v enem prejšnjih postov je predsednik dotične države to vojno sam označil za križarsko in trdil, da mu je bog narekoval da naj začne vojno v Iraku.

Še enkrat poanta ki jo želim prikazati je: ne moremo posploševati in govoriti islam je bolj krvoločen kot krščanstvo, lahko samo rečemo da so določeni ljudje v določenem trnutku bolj krvoločni kot drugi.

Za primer lahko vzamemo čas inkvizicije in srednjega veka v evropi, kjer je skoraj vsa znanost zaostala, med tem ko pa je bil center napredka, tako matematičnega in ostalega ravno v islamskih državah.

1. Vsi vemo zakaj je to rekel. Idiot <_<

2. Se strinjam.

3. Sem že rekel, da zaenkrat pustimo zgodovino na stran.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tudi če smo gledali poročila zadnja leta, smo lahko vseskozi povezovali krizna žarišča z državami z pretežno muslimansko vero. Ugotovilo smo, da se državljanske vojne v 21. stoletju bijejo v muslimanskih državah. Da se genocidi izvajajo v muslimanskih državah....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Papež gre oktobra v Turčijo.

Ocenjujem, da je možnost poizkusa izvedbe atentata na papeža 30 procentna. Kaj vi menite ?

...

Osebno seveda ne menim o tem nič. Zanima me samo, kako si izračunal ravno 30% (?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno seveda ne menim o tem nič. Zanima me samo, kako si izračunal ravno 30% (?)

Ufff, to je pa skrajno zapletena formula (v katero so vključeni predhodni atentati, zvezde, alkohol, finale prvenstva ameriškega nogometa... ), katere ne bi pisal tu na internet :blush:

Drugače je pa 30% lepa diplomatska cifra, kadar ocenjuješ možnost nekega dogodka v prihodnosti. Če se ne zgodi, rečeš da je bilo itak manj kot polovico možnosti. Če se pa res zgodi, se pa lahko delaš skrajno pametnega, saj je bilo res nekaj na tem.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem moji ozkoglednosti, toda v kolikor je meni znano, sta v ZDA cerkvena in posvetna oblast strogo ločeni. Cerkev naj nebi imela nikakeršnega vpliva na odločitve vlade.

Na drugi strani so voditelji paravojaških in terorističnih organizacij tudi najvišji cerkveni predstavniki.

Niso vsi ameriški vojaki verni, so pa zato vsi muslimanski samomorilski teroristi (oziroma so bili <_< ).

Američani ne vzklikajo fraze "verska vojna".

:eek: :eek: :eek: kaj pa prisege na sodiščih , kolikor vem prisegajo bogu. pa sam presidente bušman je prisegel na bibliji če se ne motim, pa ustava omenja boga. pa kar naprej omenjajo boga.

res pa je da , da imajo bolj elegantne besede za versko vojno, kot je naprimer vojna za domovino za svobodo ipd. in na koncu in the name of god.

aja pa še eden je nekaj postov nazaj nekaj trobezljal, o krščanstvu in zda.

pa naj mu razložim, da je znotrej krščanstva veliko ločin tako da sem spadajo katoliki, protestanti, pravoslavci.....in tako dalje. sam tako malo v razmislek.

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :eek: :eek: kaj pa prisege na sodiščih , kolikor vem prisegajo bogu. pa sam presidente bušman je prisegel na bibliji če se ne motim, pa ustava omenja boga. pa kar naprej omenjajo boga.

Pa saj to je isti bog, kot ga častijo muslimani ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ufff, to je pa skrajno zapletena formula ...

:grim Fibonacci, če se ne motim. Pa zlati rez pa te vaje.

No, jaz sem nakalkuliral 37%, je pa res, da sem vštulil še ceno hostje. Kar mogoče kaže na to, da je hostja frdamano draga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz sem nakalkuliral 37%, je pa res, da sem vštulil še ceno hostje. Kar mogoče kaže na to, da je hostja frdamano draga.

Pa si uporabil težo papeža pred ali po jutranjem ka-ka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......Vsak Muslimanski terorist pa deluje in živi pod vplivom vere......

Ne pozabi na možnosti ekonomskih vplivov, humanističnih vzgibov, 'dost mamo' spoznanj in tega, da si frajer pred puncami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upsi, papeža sem pa gladko zanemaril :blush:

Ne grem še enkrat računat. Kar bo, pa bo, bi rekel Wobewt. On že ve, ker je intelektualc. :grim

če prow razumem vse skupaj .. si pri izračunu verjetnosti atenteta na papeža zanemariw papeža

:hmm:

torej,

če se je tebi to zgodilo, se gotovo lahko zgodi še komu in fantu se čisto resno hudo slabo piše.

Ys

bi mu odsvetoval tole pot - tako kot so to odsvetovali Drniju, ko je (že obubožan in brez denarja)

riniw v Darfur.

BTW - zdaj vemo zakaj ni mogel osebno po Križnarja - že Julija je biw plonk, kot je rekew njegov uslužbenec za TV SLO 1

:grim

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če prow razumem vse skupaj .. si pri izračunu verjetnosti atenteta na papeža zanemariw papeža...

Pa dobro no, ni treba zdaj tega na veliki zvon obešat. Na koncu bo spet kak PEPE kriv, če se zadeve sfižijo... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :eek: :eek: kaj pa prisege na sodiščih , kolikor vem prisegajo bogu. pa sam presidente bušman je prisegel na bibliji če se ne motim, pa ustava omenja boga. pa kar naprej omenjajo boga.

res pa je da , da imajo bolj elegantne besede za versko vojno, kot je naprimer vojna za domovino za svobodo ipd. in na koncu in the name of god.

aja pa še eden je nekaj postov nazaj nekaj trobezljal, o krščanstvu in zda.

O tej tematiki (bog - domovina) je ze davno tega napisal Bob Dylan zelo lepo pesem WITH GOD ON OUR SIDE. In od takrat se ni se nic spremenilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo

razumna pripomba .. jih bo več ostalo za index.hr .. žaljivk mislim.

;)

Pridem pomagat, če bom imel višek časa. Čeprav mi je danes minila volja do tega foruma, ko sem bral opis dogodkov med srbsko hrvaško bosansko vojno nekega ujetnika. Med drugim je napisal kako ga je neki paznik v taborišču (imenovan Boksar) zvezanega vozil domov, kjer ga je boksarjev petletni sin pretepal z bejzbolko. :SS

Pa tudi če smo gledali poročila zadnja leta, smo lahko vseskozi povezovali krizna žarišča z državami z pretežno muslimansko vero. Ugotovilo smo, da se državljanske vojne v 21. stoletju bijejo v muslimanskih državah. Da se genocidi izvajajo v muslimanskih državah....

Nafta - $

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za zaključek debate o

"krščanski ljubezni"

katero širijo amerigi&Co

vam dam link na fotko,

saj vem, da fotografija

lahko pove veliko več

kot referat z

miljon besedami

fotka - ni za občutljive

.. ali se čudite še kaj, da so musliji čisto histerični,

če papež samo odpre gofljo v zvezi z njimi?

Vsi mi bi tudi bili, če bi bili na

mestu moža s fotke

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spoznanj in tega, da si frajer pred puncami.

Pa če tudi mrtev samomorilski frajer B)

Nafta - $

Zahodno afriška republika, Sudan, Nigerija in Filipini kar vrejo odo Nafte :grim

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me prav zanima kdo je do sedaj prelil največ krvi za uveljavljanje svoje vere.... :hmm: Krščanska cerkev!

Jaz sem vznemirjen že samo če vidim župnika na cesti, kaj šele da bi šel v cerkev. :SS

:SS

:SS

:SS

Da se ne bomo narobe razumeli. Proti veri sami nimam nič. Motijo me pa institucije, ki jo prakticirajo in izvajajo. Krščanska cerkev ima največ nepremičninskega premoženja v lasti. In kje jo je dobila? od revnih ljudi, s katerimi so lahko podlo manipulirali. :angry:

Tale papež pa je samo še za odstrel! Drugače mislim da ga ne morejo spravit s prestola.

dum spiro, spero!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za zaključek debate o

"krščanski ljubezni"

katero širijo amerigi&Co

vam dam link na fotko,

saj vem, da fotografija

lahko pove veliko več

kot referat z

miljon besedami

fotka - ni za občutljive

.. ali se čudite še kaj, da so musliji čisto histerični,

če papež samo odpre gofljo v zvezi z njimi?

Vsi mi bi tudi bili, če bi bili na

mestu moža s fotke

Kaj ima pa drugace fotka otroka kateri je izgubil roko zaradi poskodb, katere so nastale ob potresu 7.6 stopnje po rihtarejevi lestvici, veza z naso temo :hmm:

No skoraj siguren sem da ti vidis povezavo in imas ze kako teorijo zarote speljano. So v krscanskih cerkvah molili za potres v pakistanu :grim

In ne vem zakaj bi moski na sliki krivil krscansko cerkev za potres :?

Broj Jedan, you are speaking English, are you :hmm:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ima pa drugace fotka otroka kateri je izgubil roko zaradi poskodb, katere so nastale ob potresu 7.6 stopnje po rihtarejevi lestvici, veza z naso temo :hmm:

No skoraj siguren sem da ti vidis povezavo in imas ze kako teorijo zarote speljano. So v krscanskih cerkvah molili za potres v pakistanu :grim

In ne vem zakaj bi moski na sliki krivil krscansko cerkev za potres :?

Broj Jedan, you are speaking English, are you :hmm:

kaj pa veš, mogoče pa muslimani tudi v to verjamejo, da krščanarji molijo zato, da bi jih prizadelo čim več naravnih nesreč, vendar žlehtnoba se vedno povrne, a ne

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ima pa drugace fotka otroka kateri je izgubil roko zaradi poskodb, katere so nastale ob potresu 7.6 stopnje po rihtarejevi lestvici, veza z naso temo :hmm:

No nekaj veze verjetno vseeno ima.

Predvidevam, da je bil ta muslimanski otrok, oskrbovan v "krscanski bolnisnici", s strani "krscanskega" zdravnika. Zdravljenje je placala "krscanska" drzava.

Prasci grdi tile zahodnjaki :angry2:

Jaz sem vznemirjen že samo če vidim župnika na cesti, kaj šele da bi šel v cerkev. :SS

Za zivcnost pomaga persen, za zelodcne tezave pa predlagam kak jogurt :)

:wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zahodno afriška republika, Sudan, Nigerija in Filipini kar vrejo odo Nafte :grim

Sudan je država, bogata z nafto. Po nekaterih podatkih naj bi imel več zalog nafte kot Savdska Arabija in Irak. Črpanje nafte v največji meri nadzoruje Kitajska.

vir: http://www.sobotainfo.com/index.php?mode=article&aid=269

Največji izvozniki pa so Saudska Arabija, ki načrpa največ nafte, za svoje potrebe pa ne porabi veliko, prav tako veliko načrpajo in izvozijo še Iran, Rusija, Norveška, ZAE, Venezuela in Nigerija.

Vir: http://www.sbaza.net/tiskanje_clanka_sb1.p...p;FakultetaID=7

Kongo ima kar 80% vse Zemeljske zaloge koltana. Koltan (kolumbit-tantalit) je rudnina, ki je ključna surovina za baterije v GSM aparatih, prenosnih računalnikih, igralnih konzolah, jedrskih reaktorjih in računalniških čipih.

Siera Leone je bogata z diamanti.

itd., itd., ...

Uporabi naslednjič malo iskalo. Nimam časa ti vse servirat na krožnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!