Skoči na vsebino

Papež vznemiril muslimane


šokac

Priporočene objave

Joj no saj vem, da ima Sudan nekaj nafte :doze: Sam nacrpa je pa ne glih veliko.

Samo kot si napisal. Nafto crpajo tudi Americani, Norvezani, Rusi.... No v teh drzavah se ze dolgo ni izvajalo masovnih pobojev.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej nehaj bit naiven in vedi, da se vse sranje dogaja iz strani močnejšega ker bi pač rad šibkejšemu pobral vse kar je kaj vredno. Ne kupil - vzel.

In kdo je trenutno najmočnejši na tem usranem planetu, je pa tudi precej jasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej nehaj bit naiven in vedi, da se vse sranje dogaja iz strani močnejšega ker bi pač rad šibkejšemu pobral vse kar je kaj vredno. Ne kupil - vzel.

In kdo je trenutno najmočnejši na tem usranem planetu, je pa tudi precej jasno.

OK, vzeto na znanje (ceprav to vem ze nekje od 8-ega leta dalje, ko sem bral prvo knjigo o Rimljanih :doze: )

Ne bom vec naiven. Svet je usran. Lahko se ravnamo po tvojem podpisu :glare: No jst ga en bom, k mi je svet dost kul :grim

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, vzeto na znanje (ceprav to vem ze nekje od 8-ega leta dalje, ko sem bral prvo knjigo o Rimljanih :doze: )

Ne bom vec naiven. Svet je usran. Lahko se ravnamo po tvojem podpisu :glare: No jst ga en bom, k mi je svet dost kul :grim

Meni

je pa tudi nekoč biw svet cool .. potem sem pa spoznal, da živim v zmoti ..

:blush:

Kar

se pa fotke tiče .. pa res nisem bral komentarja - priznam .. saj me je pogled na obrazek otrokca,

tisto trpljenje, bolečino, prezgodnje spoznanje, da je svet vse prej kot cool - tako pretresel, da od solz

nisem mogel brati .. samo toliko, a ne?

Kakor

koli - naša življenja so odmerjena na neko okvirno dobo kakih - recimo - 75 let

in

čim dlje živimo v iluziji, da je svet cool - več imamo od življenja ..

tako da, Bryhtič - drži se, ne daj se in užiiivaaaj .. dokler lahko ..

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čim dlje živimo v iluziji, da je svet cool - več imamo od življenja ..

tako da, Bryhtič - drži se, ne daj se in užiiivaaaj .. dokler lahko ..

:OK:

V bist je ravno obratno. Res ze zgodaj sem dojel kako vse skupaj deluje. Kmalu zatem sem dojel, da sam na to ne morem in nocem imeti vpliva. Odlocil sem se, da se ne bom sekiral, ne bom jamral, ne bom godrnjal in ne bom se smilil samemu sebi .)

Kar se tice pa fotke. Si kot kak beden novinar, kateri hujska javnost z laznimi posnetki, kateri bazirajo na sentimentalnosti. Novinar z takimi objavami izgublja kredibilnost. Tako kot jo izgubljas ti. In res ne vem, ce ti zdaj se lahko verjamem, da si res kupil premium sok v Avstriji pol ceneje kot v Sloveniji :hmm:

Kar

se pa fotke tiče .. pa res nisem bral komentarja - priznam .. saj me je pogled na obrazek otrokca,

tisto trpljenje, bolečino, prezgodnje spoznanje, da je svet vse prej kot cool - tako pretresel, da od solz

nisem mogel brati .. samo toliko, a ne?

Sori ampak tale stavek je vseeno kretenski. Vidis sliko, se zjokas in nato na javnem forumu spluvas RKC, ces da je ona kriva. PA CLOVEK POTRES JE BIL In tako kot ti, tudi veliko ostalih ljudi ne dojame bistva, ker se ustavi ze pri slikah. Kupi si slikanico :doze: <_< :slap: :wacko: :rolleyes: :huh: :photo:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj no saj vem, da ima Sudan nekaj nafte :doze: Sam nacrpa je pa ne glih veliko.

...

In ravno tu je problem. Sudanci nimajo svojih kapacitet za črpanje in tisti, ki bo prišel tja črpat nafto, bo sebi dal največji kos torte. Sudancem pa drobiž. Naftovod pa naj bi potekal preko ozemlja Nub, ki je obenem še bogato z rudnimi bogastvi in smo tam.

Ostalo je pa že Alla napisala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bist je ravno obratno. Res ze zgodaj sem dojel kako vse skupaj deluje. Kmalu zatem sem dojel, da sam na to ne morem in nocem imeti vpliva. Odlocil sem se, da se ne bom sekiral, ne bom jamral, ne bom godrnjal in ne bom se smilil samemu sebi .)

Doborodšel v rodu človeških ovc. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 ne bom godrnjal in ne bom se smilil samemu sebi .)

2 Kar se tice pa fotke. ...

1 še pride .. brez dvoma .. uživej, dokler lahko

2 malo glej TV posnetke .. boš mogoče opazil, da ni nobene razlike

3 fotka od sokow gotovo pride, ampak resnično preveč

zahtevaš od mene, da bi samo zaradi tega, ker mi TI ne

verjameš izgubiw celo dopoldne in prevozil 150 km

:grrr

ps: ne se preveč razburjat, no ..

sy ti noben nič noče

:yes:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doborodšel v rodu človeških ovc. :worship:

Joj zensce :slap:

Ozri se malo okoli sebe, pa poglej koliksen delez jamra in stoka. Ovca bi bil, ce bi se pridruzil javnemu blatenju drzave, jamranju kako je vse v kurcu in sekiranju, kaj nam bo prinesel jutri. Smiljenju samemu sebi in pluvanje Amerike je pa ze mekaj casa IN.

Drugace me pa ne moti, za kaj vse me oznacis. Ce se imam fino sem lahko tudi podgana :D

1 še pride .. brez dvoma .. uživej, dokler lahko

2 malo glej TV posnetke .. boš mogoče opazil, da ni nobene razlike

3 fotka od sokow gotovo pride, ampak resnično preveč

zahtevaš od mene, da bi samo zaradi tega, ker mi TI ne

verjameš izgubiw celo dopoldne in prevozil 150 km

:grrr

ps: ne se preveč razburjat, no ..

sy ti noben nič noče

:yes:

1. OK. Ti, Nostradamus poznas mojo prihodnost.

2. Nima to veze. Fora je v tem,. da si puhoglavc, ker te je ze fotka tako presunla, da sploh nisi podnapisov prebral in si sam ocenil, da so to storili "kristjani". To delajo bedaste mamce. Pa ti kot kaze :glare:

3. OK. Ko bo, bo :)

Razburjam se pa ne. Ceprav sem dans stal pol ure v koloni :wacko:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj zensce :slap:

ti .. a si danes na levo nogo vstal ?

<_<

takole se pa ne govori z boginjo Allo!

:angry2:

prosim ustavi konje,

ker za tvojo slabo voljo ni

kriw nihče od nas

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti .. a si danes na levo nogo vstal ?

<_<

takole se pa ne govori z boginjo Allo!

:angry2:

prosim ustavi konje,

ker za tvojo slabo voljo ni

kriw nihče od nas

:yes:

Pa volje sem dobre. Resno. Prvi dan v sluzbi po 1,5 meseca :D

Sam se mi zdi pa trapast, Allino besedicenje o ovcah, k je ona sama najbolj predvidljiva v svojih izjavah. Ce bi med mano, tabo, Lobotom in Allo izbiral ovco, bi izbral Allo :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EJ, no...saj sem ti rekla, da si dobrodošel. Saj priznam, da sem tudi jaz ovca. Kot tudi 95 % ostalega šloveštva, ki smo se sprijaznili s stanjem in ki menimo, da sami ne moremo kaj spremenit.

Pa lahko. Edina stvar, ki jo lahko spremenimo, smo mi sami. Samo smo ponavadi preleni za kaj takega. ;) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa lahko. Edina stvar, ki jo lahko spremenimo, smo mi sami. Samo smo ponavadi preleni za kaj takega. ;) :P

Mogoce pa nocemo spremenit. Ljudje smo razlicni. Ene rajca karirea, ene otroci, ene Pamela Anderson, ene motor, ene politika.

Mene rajca lepo lagodno zivljenje brez skrbi. Ok, sem lena ovca. In zato tudi ne pluvam in stokam. Ne pljuvam cez politike, da so cepci, ker sem sam prelen da bi vodil drzavo, ne pluvam motosvetovih administratorjev, ker sem sam prelen, da bi sodeloval pri cem takem. Ne pljuvam studenskih razmerah, ker se mi jih ne da spreminjat...... Na drugi strani, pa je tukaj veliko lenob, kateri se ne udejstvujejo pri nobeni stvari, pljuvajo pa povsod.

Ene druge pa rajca spreminjanje sveta. Jupiiii. Kar naj zacnejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Ni še prepozno. Velik človek bo ob napaki, ki jo je storil, spoznal in priznal, še bolj zrasel. "

Ampak res je, da bi imel že 4 metre samo od priznanih napak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Ni še prepozno. Velik človek bo ob napaki, ki jo je storil, spoznal in priznal, še bolj zrasel. "

Ampak res je, da bi imel že 4 metre samo od priznanih napak.

čakmal - člowk tule ponuja nek

jokav optimizem obupanca

ne pa hormone za rast

:P

drugače bi pa med prevajalci

s tem zaslužiw

cca 5.000 SIT

mogoče pa nabira z znaki za

v Španijo ..

<_<

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde če je pa že problem nafta in iz nje izhajajoča revščina malih ljudi, pa poglejmo na stvar mal drugače... Zakaj potem ubogo ljudstvo nekje v savdski barabiji ne zahteva pravične delitve dobičkov iz naslova nafte, ker vemo, da njihovi vladarji niso ravno reveži? Naj oni najprej pri sebi pospravijo... Pa še nekaj... Zakaj bi se papež sploh moral opravičit nekomu, ki že leta grmi, da smo zahodnjaki neverniki? Dejstvo je da ma moški v islamskem svetu s pomočjo korana svojo ženo pod kontrolo kot sužnjo. In ti ljudje bojo govoril da smo mi zahodnjaki neverniki? Komu naj se papež potem opravičuje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne gre za to da sem ateist, gre za to da ne obsojam kar vse povprek. Prav tako kot trdiš, da imajo muslimani s pomočjo korana ženske za sužnje, bi se dalo posplošiti tudi na bibiljo in krščanstvo. Koliko muslimanskih žensk in družin si spoznal, da lahko take sekaš? Ne rečem da tega v muslimanskem svetu ni, ampak vsekakor ne toliko kot se rado posplošuje in takšne zadeve se dogajajo tudi pri nas pa nihče ne tuli kako moderna družba dopušča zasužnjevanje žensk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KeC v krščanstvu se ženska časti... Konkreten primer je devica Marija...

Zdej pa še pojasni primer zasužnjitve žensk v moderni družbi... Kakšna naj bi bila?

Žensko leta 2006 kamenjajo do smrti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!