Skoči na vsebino

učenje, popoldanska služba, zbiranje denarja in še kaj


BaHa

Priporočene objave

Ma sej takšno razmišljanje je samo za pozdravit. Če si bo človek sam plačal nekaj, kar si želi, bo do tega imel popolnoma drugačen odnos, kot če bi mu starši vse prinesli k riti. Držim pesti da vam uspe nabrati denar, mene je v principu samo zmotil način pisanja, ki se je pojavil na začetku te teme in s katerim nikakor ne naredite dobrega vtisa na bodočega delodajalca. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to pa res kar nekej na kupčku ja (unih po 10SIT) :OK: super, tolk sm porabu samo za gume, pa če je slaba sezona kukr lanska k je blo pol poletja dež :slap: kje pa šele vse ostalo :kva2:

dej mal se zbudi no al rabiš kozarc ledene vode za vrat :headbang:

Sam ti pa si strasten dirkač da si dal 250k sam za gume :worship: :worship: svaka ti čast

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ti pa si strasten dirkač da si dal 250k sam za gume :worship: :worship: svaka ti čast

4 komplete, komplet pa 60k kje ti ni jasno :blink:

aja :slap: sej res je samo 240k, pardon :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ti pa si strasten dirkač da si dal 250k sam za gume :worship: :worship: svaka ti čast

Ni ne :P, samo sportsko turističen stil vožnje je mel, pa precej narejenih kilometrov :OK:

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr no .. predvidevam da z 125 ne bomo imeli tako dolgih tur da bom 4 komplete gum pokuril oO

moje že 4 leta držijo :OK: :OK: :OK: klub temu da kdaj kšn brnaut nardim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res je lepo, ko te preživljajo starši - sam ne izhajam ravno iz premožne družine in sem si moral takšne in drugačne hobije sponzorirat sam (nihče mi ni plačal vozniške, kupil avta, dal za registracijo, čelado itd... )

tako sem začel šparati že pri 16-ih letih in si tako kupil prvi motor, ga nato prodal, dodal malo denarja in ponovil vajo.

Fora je bila v tem, da sem vsak tolar, ki sem ga dobil v roke dal v "pujska". Če sem dobil jurja sem ga spravil, saj sem si rekel, da če ne bo ravno za motor bo pa za bencin - tako je odpadel kino, sladoled, morje itd. pa sem bil še zmeram na kratko z denarjem.

Zmeram pride kak strošek - enkrat guma, drugič ketna, potem je že čas za servis, pa nove rokavice, kombinezon, ob hitrejših motorjih tud čelada ni bla več dobra...

Ampak mi je nekako uspevalo.

Na tak način sem prilezel do R1, ki pa jo sedaj prodajam, saj mi ob vseh stroških, ki jih imam ostane bolj malo denarja (sploh pa če imaš še bolj kurčevo plačo)

Zato vam svetujem - dokler vas preživljajo starši in še "kao" študirate, si privoščite !, ker ko je enkrat konec podpore potem pa začneš seštevat stroške

hrane, zavarovanj, interneta, registracij, telefona, treningi, hobiji, servisi bla bla bla... :xx:

ah jebiga....

takle mamo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!