Skoči na vsebino

Veroizpoved na Motosvetu


XDR

VEROIZPOVED  

225 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Kr??anska
      67
    • Muslimanska
      3
    • Jehova pri?a
      3
    • Mormonska
      0
    • Budisti?na
      0
    • Ateist
      103
    • Neopredeljen (te ni? ne briga)
      25
    • Drugo
      23
    • 0


Priporočene objave

Anketa je hudooo pomankljiva. Zato je tudi tako malo ateistov. Agresija RKC namreč mobilizira nasprotno smer. Da se nalašč ali iz prepričanja izrekajo za nasprotno.

Manjka vera, katero goji kar nekaj Motosvetovcev. Njena formalna opredelitev mi je všeč. Le tisto, da ubij samo kar poješ, mi ne znese. Bi bilo dobro posodobiti, nakar se jim pridružim, da speljem morebitni obvezni cerkveni davek daleč stran in ravno na kontro RKC! :P :P

Nagradno vprašanje:

Ta vera je??

Za pravilni odgovor dobite pravico do rožičkov :P

Vera v srcu? :lol: 99,9999999% vseh ki se opredeljujejo za verne, ne vedo niti kaj je vera, še manj pa srce. Si samo domišljajo da so verni! A so le ovčice podaniki inštitucij! Ali pa izkoriščajo in iščejo v tem svoje ugodnosti.

Moj bog sem jaz sam!

sam me pa prav zanima kolk vernikov je :grim k na žegnanju motorjev jih je vedno ogromno :lol1:

..pijančkov

in

lakotnikov.

Še nisem videl, da bi zastonj golaž ostal. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da sem kristjan. :hmm:

sem mislil, da si Simon ... pa imena se pišejo z vlko začetnco.

PS: verjamem v boga i batino :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem mislil, da si Simon ... pa imena se pišejo z vlko začetnco.

PS: verjamem v boga i batino :grim

oprosti, samo pisem vedno vse z majhno crko in brez stresic. gre hitreje ( stvar navade ) :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

a ti je laškega zmanjkal

:grrr

To bi lahko jaz tebe wprašal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa Čakisti? :angry2:

pa saj ti piše - jehove priče! :grim

tile "v srcu" kristjani so sploh ene face. je htela od moje familija da bi mojega Jako krstili pa sem jim strogo prepovedal in so nekaj jamrali da to bo pa prvi ne-kristjanski (al krščanski BMK) otrok pri njih. pol pa sem jih vprašal od kdaj so pa oni verni? že res da imajo krst pa birmo in da silijo otroke k verouku, ampak večina jih niti poročena ni, otroci tehnično gledano pankrti, v cerkvo pa gredo tudi hrano žegnat pa na pogrebe in poroke :slap:

pa sem jim povedal da so zelo slabi krščani in da jih en nekrščen otrok nebo spravil v pekel :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer se ne spuščam v vsak drek tuki na MS, sam dejte bit rajs tih, kakor da klatite neumnosti! Tema o veri ni preprosta debata kot npr o gumah in tko... povečanje nestrpnosti v zadnjih obdobjih je posledica ravno takih razmisljanj "na pocez".

Spostujte vsakega ki veruje!

Tisti ki se imate za krscane al katolike oz kristjane ste po definiciji Rimokatoliki!

Pa ne bom vec objavljal v tej temi (za vse tiste ki boste zagrizl v kost)! :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spostujte vsakega ki veruje!

in prosimo tiste, ki so prepričani da verujejo v edino pravilno vero, da spoštujejo nas, drugače ne-verujoče in nam ne vsiljujejo svoje vere, prepričanj in verouka v šole .)

ti ni treba odgovoriti, samo spoštuj to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in prosimo tiste, ki so prepričani da verujejo v edino pravilno vero, da spoštujejo nas, drugače ne-verujoče in nam ne vsiljujejo svoje vere, prepričanj in verouka v šole .)

ti ni treba odgovoriti, samo spoštuj to

tale

bo težka .. mislim, da pravoverni (pa naj bodo katere koli pripadnosti) na to ne bodo pristali.

osebno

jih vidim kot nesramne akviziterje, ki te silijo nekaj kupit (palčevat njihove obrede) in ko jih človek zavrne - postanejo užaljeni, nesramni, zoprni, nasilni .. v zadnji fazi začno kuriti grmade z ljudmi vred, klati, obešati, podtikati bombe ali netiti vojne .. vse v stilu:

".. kdo si pa ti, da zavračaš mojega Boga".

"Ja" .. sem enkrat rekel takemu " .. koji si pa ti q**c, da mi

rineš s svojim Bogom - a te pošilja On al' pop?"

.. kaj hočemo - to je tak planet blablabla

:doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menart je rekel "Verujem samo v enega boga, kteri v banki svoj oltar ima!" :worship:

Dam mu popolnoma res! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vera = religija :nono:

in ne vlečt na dan SSKJ definicij tako kot cyc v najini včerjašni debati :photo:

ne bom, ne bom, ne se bat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, največ je ateistov, sigurno pa vsaj polovica ne ve kaj to pomeni.

No, za poprček na ta tvoj post, naj dodam, da je kar nekaj tistih, ki se pri nas označujejo za kristjane, v bistvu ateistov. A je pač treba riniti v smer, kamor piha veter in ker ni da ne bi bil RKC fan, pa še izpite imajo, ker se pač ob njih polaganju niso sami odločali, se pač označijo tako. Včeraj so pa bili komunisti in danes so eni še :kva2: motoristi. :slap: :P :P

Verujem v IPB Slika O:-)

hehe, ravno sem hotel vprašati, če je že kdo objavil vero v Zlatoroga. Pa vidm, da nas Zdrawc ni razočaral. :OK:

Zdrawc, a kej moliš, da nama te vere ne oskrunjo? :angry2: Se eni ta rdeči ves čas nekaj napenjajo. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrawc, a kej moliš, da nama te vere ne oskrunjo? :angry2: Se eni ta rdeči ves čas nekaj napenjajo. :angry:

Ni treba molit :grrr

Se ni za bat, da bi nam kaj tardeči štrene mešali :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!