Skoči na vsebino

Veroizpoved na Motosvetu


XDR

VEROIZPOVED  

225 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Kr??anska
      67
    • Muslimanska
      3
    • Jehova pri?a
      3
    • Mormonska
      0
    • Budisti?na
      0
    • Ateist
      103
    • Neopredeljen (te ni? ne briga)
      25
    • Drugo
      23
    • 0


Priporočene objave

@Janezek

@Broj Jedan

@DimmuMaid

@Lobo

moram... :xx:

Kar shrljivo je brati vse to. Res! Dobro veste kaj mislim!

Razmišljam še samo o tem!

...poglobljeno vas bom bral še naprej!

"vesolje" :xx:

...in

@GorazdH

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, bi se malo strinjal s tem. Če je človek kretenoid, se naj pač ne multiplicira, he-he. Zdaj pa res, stvar vsakega posameznika je, ali se bo ali pa ne odločil za reproduciranje svoje vrste. Ko boš enkrat starš, boš malo drugače razmišljal, verjemi mi. .)

Ker takrat ti kaj drugega ne preostane, ne moreš opravičiti z ničemer drugim vseh odrekanj, ki so potrebna, da mulca vzgojiš...

Sam recimo si sicer želim otroke, ampak mi je vseeno, ali bom imel posvojene, ali pa od mene narejene. Raje vzamem že narejenega, če sem odkrit.... ne bi rad bil kriv za nastanek novega bitja, ki bi se potem spraševalo enake tumarije, kot sem se jih doslej jaz :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ker je ta tema nekako najbližja trenutnemu božičnemu času, prazniku kretenov, imbecilov vase zagledanih samousmiljencev in ostale ovčje krvavoočne golazni, tu prilepim prisrčen recept.

Vzamete tisto petardo, ki jo v tem času s takim veseljem razmetavate okoli, pod noge ostalim, na dvorišča in v pesjake, si jo do polovice vtaknete v rit, prižgete in sklenjenih ročic pogledate v nebo. Božje razodetje garantirano!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ker je ta tema nekako najbližja trenutnemu božičnemu času, prazniku kretenov, imbecilov vase zagledanih samousmiljencev in ostale ovčje krvavoočne golazni, tu prilepim prisrčen recept.

Vzamete tisto petardo, ki jo v tem času s takim veseljem razmetavate okoli, pod noge ostalim, na dvorišča in v pesjake, si jo do polovice vtaknete v rit, prižgete in sklenjenih ročic pogledate v nebo. Božje razodetje garantirano!

hahahahahahahaha, lepo si to povejo ja :OK: :D :D :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ker je ta tema nekako najbližja trenutnemu božičnemu času, prazniku kretenov...

hahahahahahahaha, lepo si to povejo ja

Z mojega vidika niti ne. Božič praznuje mnogo mojih znancev, prijateljev, sorodnikov. Ni mi ravno pogodu, da bi jih zaradi tega kdorkoli imenoval za "kretene, imbecile, vase zagledane samousmiljence in ostalo ovčjo krvavoočno golazen".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z mojega vidika niti ne. Božič praznuje mnogo mojih znancev, prijateljev, sorodnikov. Ni mi ravno pogodu, da bi jih zaradi tega kdorkoli imenoval za "kretene, imbecile, vase zagledane samousmiljence in ostalo ovčjo krvavoočno golazen".

Se podpišem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z mojega vidika niti ne. Božič praznuje mnogo mojih znancev, prijateljev, sorodnikov. Ni mi ravno pogodu, da bi jih zaradi tega kdorkoli imenoval za "kretene, imbecile, vase zagledane samousmiljence in ostalo ovčjo krvavoočno golazen".

Tudi meni ni bilo in ni ravno pogodu kar se kot slaba nadaljevanka ponavlja vsako leto tak čas! Zato v smislu reka da je tat tudi tisti, ki drži žakelj, potrjujem že napisano!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjo, to bi itak z novim letom pokasiral. Kombinacija nevzgojene mularije, neodgovornih staršev in široka dostopnost artificij naredi svoje. Bi pa bilo fajn, ko se zakonodajalec tako ukvarja z javno moralo, da bi tudi to omejili. V dobro vseh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...potrjujem že napisano!

Po želji.

In ker so nepotrebni klicaji na koncu stavkov običajno znak trmarjenja, trmastemu človeku pa je težko dopovedati, da ga biksa, se bom jaz počasi skidal iz tele debate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po želji.

In ker so nepotrebni klicaji na koncu stavkov običajno znak trmarjenja, trmastemu človeku pa je težko dopovedati, da ga biksa, se bom jaz počasi skidal iz tele debate.

Včasih je trmast človek še naprej trmast, čeprav ve da ga biksa. :naughty: pa še eno . .)

Ok, ok, zožujem kritiko na tiste, ki v okviru teh verskih praznikov zganjajo ves ta brezobzirni džumbus. In žal opažam, da so v manjšini. Torej opravičilo tistim nekaj verujočim katolikom, ki to početje obsojajo!

In sedaj grem spet zapret psa v garažo na varno! Vse divjadi v okolici vasi žal ne morem. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horči, ti si kozu. Spokojen Božič tebi, tvoji familiji, tvojemu cucku in vsej divjadi okoli tvoje vasi :)

(zoprnežem katerekoli vere pa petardo v rit :devil: :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlomek iz knjige:

DUHOVNIKI & POLITIKI- DUŠNA MAFIJA

... Religija ... Skoraj takšna je kot ljubezen. Ne morete imeti organizacije ljubezni, tako, da vam ni potrebno skrbeti- organizacija bo poskrbela, duhovnik bo ljubil v vaš prid! Vendar se je prav to zgodilo religiji. Vsakokrat, ko kakšen človek odkrije resnico, ga nemudoma eden izmed najbolj prekanjenih delov človeštva- duhovniki- obkroži. Prično sestavljati njegove besede, začno razlagati njegove besede in začnejo pojasnjevati ljudem, da, če želite spoznati resnico, morate postopati po njih- so pokazatelji Boga! Same sebe lahko imenujejo preroki; lahko se okličejo za poslance; katerokoli ime lahko izberejo, vendar je resničnost takšna: sami so se določili za zastopnike Boga. Ne poznajo Boga, vendar v imenu Boga izkoriščajo človeštvo.

Organizirana religija je druga oblika politike. Kot sem vedno obsodil politiko kot najnižjo dejavnost ljudi- enako je moje stališče glede organiziranih religij. To lahko vidite: duhovniki in politiki so bili vedno v zaroti proti človeštvu. drug drugega so podpirali. Zadeve so si razdelili, tako, da vaše posvetno življenje pripada politiku- tam je on vladar; in vaše notranje življenje pripada duhovniku- tam je on vladar.

Včasih si tako začuden, zdi se neverjetno, da lahko celo v dvajsetem stoletju papež izjavi- kot je to storil pred nekaj meseci- da je neposredno občevanje z Bogom greh. Iti morate skozi duhovnike, po pravi poti- ker, če prično ljudje iti neposredno k Bogu, moliti k Bogu, bo miljone duhovnikov nezaposlenih. Ničesar ne delajo, vse njihovo delovanje je v tem, da vas varajo. Ker ne razumete jezika Boga in ker niste tako razviti, bodo samo za nekaj plačila- daritev njihovi cerkvi ali njihovem temlju- oni opravili posel za vas.

Vse te daritve gredo v žepe duhovnikov. Ničesar ne vedo o Bogu, vendar so zelo učeni- sposobni so ponavljati spise kot papige. Vendar njihova notranja želja, ni želja po Bogu, ne po resnici- niso iskalci, izkoriščevalci so.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzamete tisto petardo, ki jo v tem času s takim veseljem razmetavate okoli, pod noge ostalim, na dvorišča in v pesjake, si jo do polovice vtaknete v rit, prižgete in sklenjenih ročic pogledate v nebo. Božje razodetje garantirano!

No,tu se pa enkrat popolnoma strinjam s tabo. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horči, ti si kozu. ...

Napača, jaz sem kaštrun!!!

Odlomek iz knjige:

DUHOVNIKI & POLITIKI- DUŠNA MAFIJA

...

Včasih si tako začuden, zdi se neverjetno, da lahko celo v dvajsetem stoletju papež izjavi- kot je to storil pred nekaj meseci- da je neposredno občevanje z Bogom greh. Iti morate skozi duhovnike, po pravi poti- ker, če prično ljudje iti neposredno k Bogu, moliti k Bogu, bo miljone duhovnikov nezaposlenih...

... Vendar njihova notranja želja, ni želja po Bogu, ne po resnici- niso iskalci, izkoriščevalci so.

Razglašam, novo vero Loboizem in se klanjam bogu Lobu.

Ta njegov citat sprejemam kot večno in edino resnico. Amen! :grim

Lobo, hvala za ta post. Včasih nam zaradi obračanja oči stran od zoprnega uidejo tudi pomembne reči!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...
Danes je v Ljubljani v 87. letu umrl upokojeni slovenski nadškof in metropolit Alojzij Šuštar.

Ne vem, bil pa je simpatičen.Sicer pa v čem se razlikujejo (v BISTVU) vere in ateizem med seboj? mar ateist res ni verujoč...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, bil pa je simpatičen.Sicer pa v čem se razlikujejo (v BISTVU) vere in ateizem med seboj? mar ateist res ni verujoč...?

Jaz se prištevam med ateiste, ker spadam v fundamentalistično sekto s sedežem na Kajmanskih otokih, ki verjame, da proti Zemlji potuje velikanski špricar, ki bo nekega dne treščil na zemljo in ga nikoli ne bo zmanjkalo. Na kajmanskih otokih pa zato, ker so gastronimi skupaj z astronomi izračunali, da bi naj tam padel na Zemljo, ki se bo po trku neverjetno stresla, potem pa se bo celil med in mleko ter špricar tekel v potokih.

"Ooo veliki špricar pridi med nas!"

Popravljeno . Popravil Ganges
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se prištevam med ateiste, ker spadam v fundamentalistično sekto s sedežem na Kajmanskih otokih, ki verjame, da proti Zemlji potuje velikanski špricar, ki bo nekega dne treščil na zemljo in ga nikoli ne bo zmanjkalo. Na kajmanskih otokih pa zato, ker so gastronimi skupaj z astronomi izračunali, da bi naj tam padel na Zemljo, ki se bo po trku neverjetno stresla, potem pa se bo celil med in mleko ter špricar tekel v potokih.

"Ooo veliki špricar pridi med nas!"

Ti kolk je pa vpisnina?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz verjamem v tisto,kar lahko zagrabim,če si sam nepomagaš ti nebo nihče.Zato pravi ena od božjih zapovedi pomagaj si sam in tudi bog ti bo pomagal.Rad bi videl,da bi se vsi verujoči in neverujoči (vsaj Slovenci) držali božje zapovedi ljubi bljižnjega in boš tudi sam ljubljen.

Ps: bolj se držimo" fovšije",če bi gorela v Sloveniji sploh kurjave nebi rabili !!!!!!!!!!!!!! :headbang:

Popravljeno . Popravil Brumer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz verjamem v tisto,kar lahko zagrabim,če si sam nepomagaš ti nebo nihče.Zato pravi ena od božjih zapovedi pomagaj si sam in tudi bog ti bo pomagal.Rad bi videl,da bi se vsi verujoči in neverujoči (vsaj Slovenci) držali božje zapovedi ljubi bljižnjega in boš tudi sam ljubljen.

Ps: bolj se držimo" fovšije",če bi gorela v Sloveniji sploh kurjave nebi rabili !!!!!!!!!!!!!! :headbang:

Se raje držim zapovedi: Ljubi bljižnjo na skrivaj, da te sosed ne zaloti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je v Ljubljani v 87. letu umrl upokojeni slovenski nadškof in metropolit Alojzij Šuštar.

..in koji kurac. V ponedeljek so umrli v prometnih nesrečah na slovenskih cestah štirje mladi ljudje!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!