Skoči na vsebino

Veroizpoved na Motosvetu


XDR

VEROIZPOVED  

225 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Kr??anska
      67
    • Muslimanska
      3
    • Jehova pri?a
      3
    • Mormonska
      0
    • Budisti?na
      0
    • Ateist
      103
    • Neopredeljen (te ni? ne briga)
      25
    • Drugo
      23
    • 0


Priporočene objave

Ejjj, Ein, tega pa ne kupim! :grrr Kje pa piše, da moram verjeti samo v že napisane pravlce! :nono:

V obligacijskem zakonu,člen 22. .)

Popravljeno . Popravil GREY WOLF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:winkiss:

bistvo VSEH Religij je Pranje možganov:

Najbolj razširjene Religije pa so t.i. Verstva, Politika, Znanost (uradna), Gospodarstvo, Izobraževanje itd..itd..itd..

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi ne-verovanje še ni pogoj za razmišljanje s svojo glavo. Veliko je tistih, ki razglašajo kako jim vera nikoli ne bo oprala možganov. Pozabijo seveda dodati, da to sploh ni mogoče ker možganov niti nimajo. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem kristjan ... že od začetka pa bom tudi do konca ...

si hotel povedati, da ti je ime Kristjan, ali pač, da si po veroizpovedi katolik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem kristjan ... že od začetka pa bom tudi do konca ...

Nekako mi ne gre skupaj s tvojim punkrockometelkovskim pedigrejem... :)

Za podrobnosti je pa pristojen gospod Sy'h-moen. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi ne-verovanje še ni pogoj za razmišljanje s svojo glavo. Veliko je tistih, ki razglašajo kako jim vera nikoli ne bo oprala možganov. Pozabijo seveda dodati, da to sploh ni mogoče ker možganov niti nimajo. :headbang:

Za tiste pa tole ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vera..kaj je to?

Tudi sam sem ateist. Nimam nič proti nobeni veri ali vernikom. Je pa vera za mene glavni krivec za vojne po svetu, terorizem in podobno. Po eni strani bi bilo bolje, da bi bili ljudje po svetu vsi ateisti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-8868-1183552323_thumb.jpgSlikovni prikaz vere, ki se nezadržno širi.Vsaka primerjava je zgolj namerna.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem ateist. Nimam nič proti nobeni veri ali vernikom. Je pa vera za mene glavni krivec za vojne po svetu, terorizem in podobno. Po eni strani bi bilo bolje, da bi bili ljudje po svetu vsi ateisti.

se podpišem pod to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Največja finta pa je v tem, da tisti kateri ste "ateisti" najbolj pametujete o veri nasploh.Jaz sem vern iz osebnih razlogov, pa tut nekaj šteje kr je to v družini.Nekje sem vido sploh pri anti-kristih, da je vera(npr. Krsčanstvo) slaba. Vera uči samo dobro, ljudje so slabi ki hočejo na ta račun obogatet. Tak da tisti kateri trdite da je vera slaba, verujete pa v ljudi...nevem no, aja pa opazo sem da je v tej temi dosti zajebancije, sej je prav da je humor prisotn, samo nekateri ljudje so občutljivi na to temo, kr je vera vse kar jim je ostalo.

( s tem nisem mislo na sebe)

Popravljeno . Popravil Stuntman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem ateist. Nimam nič proti nobeni veri ali vernikom. Je pa vera za mene glavni krivec za vojne po svetu, terorizem in podobno. Po eni strani bi bilo bolje, da bi bili ljudje po svetu vsi ateisti.

Za vojne po svetu je kriv človeški pohlep. Vera je le eden od izgovorov za pričetek vojne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vojne po svetu je kriv človeški pohlep. Vera je le eden od izgovorov za pričetek vojne.

Točno tak, to pa je tut edini razlog...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tak, to pa je tut edini razlog...

Kar pa še vedno ne spreminja dejstva, da so se institucionalizirane vere tega veselo udeleževale in pogosto na ta način širile.

@greywolf

Če ti zgodovinski spomin seže malenkost dlje v preteklost, boš mogoče opazil, da krščanstvo ni bilo nič manj agresivno od militantnega islama.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je zažigal na grmadi.....

V svetu je veliko lačnih ljudi....naprimer krščanstvo pa se koplje v denarju in zlatu ter nepremičninah kako so slednje dobili?Ja na smrtni postelji so ubogim faranom odpuščali grehe :whistle: farani pa v zameno zapuščali vso njihovo premoženje cerkvi :krneki: .Cerkev še sedaj ne plačuje nikakršnjega davka od pobranega denarja v cerkvi.....Da ljudem ne preostane nič drugega kot verovati?Haloo?Ja kdo ti bo pa pomagal,če veruješ v boga....Na svetu se moraš pa še najbolje zanesti na samega sebe -POMAGAJ SI SAM IN BOG TI BO POMAGAL a ni v tem lepo povedano sam si pomagaj saj si sam svoj gospodar saj boga ni in ga ne vidiš ne moreš otipati enostavno NE OBSTAJA.

Ja tisti,ki je napisal,da je vera kriva za vojne seveda so bila in še sedaj so,se pridružim enako mislečim.

Drugače pa me ne moti,če imaste vero in ste verni samo s takšnim človekom verjetno nebi mogla imeti skupnjega življenja,saj veste vera je kriva za vojne :alien1:

Pa brez zamere vsem,samo svoje mnenje sem napisala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je zažigal na grmadi.....

V svetu je veliko lačnih ljudi....naprimer krščanstvo pa se koplje v denarju in zlatu ter nepremičninah kako so slednje dobili?Ja na smrtni postelji so ubogim faranom odpuščali grehe :whistle: farani pa v zameno zapuščali vso njihovo premoženje cerkvi :krneki: .Cerkev še sedaj ne plačuje nikakršnjega davka od pobranega denarja v cerkvi.....Da ljudem ne preostane nič drugega kot verovati?Haloo?Ja kdo ti bo pa pomagal,če veruješ v boga....Na svetu se moraš pa še najbolje zanesti na samega sebe -POMAGAJ SI SAM IN BOG TI BO POMAGAL a ni v tem lepo povedano sam si pomagaj saj si sam svoj gospodar saj boga ni in ga ne vidiš ne moreš otipati enostavno NE OBSTAJA.

Ja tisti,ki je napisal,da je vera kriva za vojne seveda so bila in še sedaj so,se pridružim enako mislečim.

Drugače pa me ne moti,če imaste vero in ste verni samo s takšnim človekom verjetno nebi mogla imeti skupnjega življenja,saj veste vera je kriva za vojne :alien1:

Pa brez zamere vsem,samo svoje mnenje sem napisala.

vrei si to napisala :worship: .... aja drugač pa sn jaz tut vern... verujem pa v svojga spodnjega prijatla- najvišje božanstvo v hierarhiji ženskih želja :lol1: ... on pa je res bog i batina...haha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok sharkwoman, ti se hecaš? al res nisi vidla kaj je napisal Lobo?

Ko boš mi pa enkrat razložla kak je lahko VERA kriva za vojno, mislim da bomo vsi na forumu srečni..

Če bi mogoče kdo razmišlo, da vera sama po sebi bolj težki naredi vojno..(razn če ne uči da so vsi drugi ljudje sovražniki) pa da je za to kriv ČLOVEK..

Če bi blo pa moderno bit vern, pa bi se zaj vi vsi kateri ste ateisti(brez zamere eni ste res vrjetno in vete kaj to pomeni) kregali z mano skupaj, proti tistim parim ateistom ki so pač ateisti neglede na dogajanja po svetu/zadnjo modo/poletnimi hiti....

P.S To je sicer tvoje osebno življenje, samo zakaj že nebi mogla živet z nekom ki je vern? Aja razumem, vera uči slabo...

Popravljeno . Popravil Stuntman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!