Skoči na vsebino

Brisanje tem v Kr´neki


Se naj teme v Kr´neki po 30 dneh izbrisejo?  

2 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Da
      25
    • Ne
      27


Priporočene objave

Ja kar je starejše od 30 dni brisat. Lahko bi pa ostale standardne teme (med motocikli npr: Transalp, monster, cbr 600, bandit..., da se nebi vsakih pol leta nekdo spomnil za kakšno vprašanje o cbr-ki) tudi če nebi bilo objav 30 dni.

Sicer pa ne vem zakaj se vam gre za veliko šr. objavljenih postov. Zvezdice pa polže smo v mali šoli dobival. Meni se dosti večji car foruma zdi tisti ki kaj konkretnega napiše, kot pa tisti ki samo klanfa. Jaz dosti klanfam, zato mi lahko poste brišete po mirni volji.  

Lp, Onim

p.s. a grejo številke tudi pod nulo, npr.: -12 postov? :lol:  

p.p.s. pa da ne bojo carji užaljeni, car je edino ime, ki sem ga v kontekstu lahko uporabil - Mea culpa  :black:

aaaaaa motorje pa ne. V tistih temah je pa veliko uporabnih informacij tudi za novince na forumu. Pa jaz se tudi vsake pol leta spomnim, da kake stvari o svojem motorju ne vem in vprašanje pol pač napišem v temu primerno temo (Transalp). Mi tut ni jasno zakaj bi bilo treba te poste brisat.

Ampak mislim, da bom jaz samo še v ta zgornje teme pisala, če se res zmanjšuje število postov :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...če se pa brišejo neumnosti pa naj se zmanjša za faktor 3  :twisted:

Pa saj naj bi se brisale SAMO neumnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma saj imajo tudi neumnosti svoj smisel! Če ne drugega, pomagajo, da se označimo kot telebajski. Mogoče bi bilo dobro reči 60 dni za brisanje v temah kr'neki. Saj kakšna stvar lahko ob določenem dogodku postane spet aktualna.

Ma ja, kakor se odločite, vas podpiram. Ne bom nič cvilil.

Mejte se in uživajte v vročini :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Onim je napisal:  

Ja kar je starejše od 30 dni brisat. Lahko bi pa ostale standardne teme (med motocikli npr: Transalp, monster, cbr 600, bandit..., da se nebi vsakih pol leta nekdo spomnil za kakšno vprašanje o cbr-ki) tudi če nebi bilo objav 30 dni.  

Sicer pa ne vem zakaj se vam gre za veliko šr. objavljenih postov. Zvezdice pa polže smo v mali šoli dobival. Meni se dosti večji car foruma zdi tisti ki kaj konkretnega napiše, kot pa tisti ki samo klanfa. Jaz dosti klanfam, zato mi lahko poste brišete po mirni volji.  

Lp, Onim  

p.s. a grejo številke tudi pod nulo, npr.: -12 postov?  

p.p.s. pa da ne bojo carji užaljeni, car je edino ime, ki sem ga v kontekstu lahko uporabil - Mea culpa  

aaaaaa motorje pa ne. V tistih temah je pa veliko uporabnih informacij tudi za novince na forumu. Pa jaz se tudi vsake pol leta spomnim, da kake stvari o svojem motorju ne vem in vprašanje pol pač napišem v temu primerno temo (Transalp). Mi tut ni jasno zakaj bi bilo treba te poste brisat.  

Prebero moj post dobro!!! Se strinjam z napisanim.

Lp, Razpizdeni Onim (motor v garaži, olje teče po tleh)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Samo to pomeni, da gre število objav pri vsakem članu tudi dol. In če se ne motim, je, ko smo uvedli nov forum, ravno tebe Vrtnica skrbelo, da ne boš slučajno na minusu :)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo ZA, edino nas peskovnik more ostat, ker ce ni mene pol je lahko tudi vec kot 30 dni neaktiven (lenobe bi samo gledale pa nic prispevale). :wink: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo to pomeni, da gre število objav pri vsakem članu tudi dol. In če se ne motim, je, ko smo uvedli nov forum, ravno tebe Vrtnica skrbelo, da ne boš slučajno na minusu :)))

Ja vem da gre briga me! nej gredo sej konec konceu tle itaq ni fora kolk mas postou al pa kej! Tko da BRISI BRISI BRISI pa ce bom na 0 ostala bom na = ostala - bo ap ice spet meu okol 5k postou :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem za zimsko čiščenje.

a se zavedas da bos pol imeu manj kot 1000 postou?

Mogoče pa ne. Marijan je svoje besedičenje precej lepo razporejal po celem forumu... :wink: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HOTSCHKO predlaga:

:idea: Sploh pa predlagam, da se vse teme v forumih čvekanje po 30 dneh neaktivnosti enostavno izbrišejo, saj ne prinašajo nobene zgodovinsko-arhivske vrednosti. IN, glede na to, da se posti sedaj tudi odštevajo bomo vidli, kdo bo največ zgubil  :twisted:   :wink:  :lol:

Tu was du nicht lassen kannst :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Benti, a zdej boste pa brisal lih tist kar mene zanima :evil: A se naj začnem zanimat za motorje, pa kubature, pa kojne, pa navor pa kaj jaz vem kaj še vse :?: :?: Joke, brišite kar čte, pa tudi število postov me, po pravici povedano, en d..k briga. Pravzaprav sem hotel protestirat, ko sem postal ČLAN. Še nikoli v življenju nisem bil oz. se počutil ČLAN česarkoli. Čudno? Tako pač stojijo stvari pri meni. A se da zrihtat, da bi ostal samo PEPE brez zvezdic in brez naziva?? Bi bil neskončno hvaležen. BTW, prav vse teme v K'r neki in Ljubezen se mi pa spet ne zdijo tako neskončno butaste, da bi jih bilo nujno potrebno brisat po 30, 60 ali 90 dnevih. Fak, kaj pa če se ti utrne kaka misel ravno 91. dan, pa nimaš več kam pogledat, kaj je kdo o tem že pomodroval?? Ma, ne vem, naredite kar se vam zdi prav.

LP, PEPE Solo Rider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je načeloma popolnoma vseeno.....je pa bilo v nekaterih temah marsikaj lepega,pametnega in za branje prav prijetnega napisano.......

No res je,da je tudi kup bedarij stila hvala...pa smajliji,pa prosim .....pa smajliji,pa bova zvečer.....pa smajliji,pa imam slab dan.....pa smajliji,pa še pa še..............

SKLEPNA MISEL:JAZ NEBI VSE POPREK IN STIHIJSKO BRISAL!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje je bolš, da pustite Kr neki pr miru. Tam ljudje poleg sproščanja tud načrtno klepajo poste za pridobivanje činov. Če bote teme sprot brisal, bodo začeli brezveze klepat poste v resnih temah, pol bo pa živo sranje. :roll:

:onfire:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, al vas tko mot vsa solata v kr' neki? Saj jo ni treba brat.....

Je pa fina zadeva za sproščanje raznoraznih napetosti in pisanje neumnosti (včasih to vsakmu paše in nekam je treba to napisat).... :roll:

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!