Skoči na vsebino

Nakladanje, nabijanje in lajanje o izginulih temah


Priporočene objave

Moderatorje najprej sprašujem, kam je izginila tema o TC Motoshop (ako sam glup ili imam premalenu dioptriju - mi prosim oprostite), izkoriščam pa tole temo, da se zlajam, kar sicer nimam v navadi, ampak danes je neki damici, ki sem ji sicer trikrat moral povedasti priimek in ime, da si je vsaj kaj zapomnila, uspelo, da sem podivjal.

Torej: TC Motoshop - čista DESETKA neposlovnosti in ne boste verjeli, agresivnosti do kupcev. Za izdelek, vreden 10.000 SIT. Pripadajoče priporočilo - izogibajte se te trgovine v velikem loku.

O banalnosti in bizarnosti zgodbe pa v kakšni drugi temi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

m zanima, makar na PM, če si pri volji?

Nič privatiziranja ne bo. Javno na kolac, ko se mi bo zdelo.

Še enkrat sprašujem moderatorje kam je izginila tema o TC motoshopu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KGB :o

Fantje sj je prav. Za reklame treba $$$$ :devil: Če bi pol hotli bit fer bi bilo potrebno odpreti temo za vsako moto trgovino v Slo. Naj bo ena skupna kjer si lahko pomagamo in usmerjamo prjtle da jim lahko pomagamo.

Kar je prav je prav. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je s tabo?! Pa ne more bit ena tema za vse trgovine. To je popolnoma nepregledno. Res ne vem, kaj je blo moderatorjem, da so šli zbrisat tako obširno temo o tc-motoshop. Prav žalostno je, da imajo sedaj "veliki" takšen vplih na forumu... :BUA: Ali res ne prenesejo kritik?

Nisem zasledil, da bi odgovorni na forumu kjerkoli obvestili, čemu je prišlo do odstranitve teme. Če pa so, bi vas prosil, da mi pokažete, kje je njihova razlaga.

X-biker: Kaj bi pa bilo narobe, če bi bila odprta za vsako trgovino svoja tema? Sej se mi zdi, da skoraj že je tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je s tabo?! Pa ne more bit ena tema za vse trgovine. To je popolnoma nepregledno. Res ne vem, kaj je blo moderatorjem, da so šli zbrisat tako obširno temo o tc-motoshop. Prav žalostno je, da imajo sedaj "veliki" takšen vplih na forumu... :BUA: Ali res ne prenesejo kritik?

Nisem zasledil, da bi odgovorni na forumu kjerkoli obvestili, čemu je prišlo do odstranitve teme. Če pa so, bi vas prosil, da mi pokažete, kje je njihova razlaga.

X-biker: Kaj bi pa bilo narobe, če bi bila odprta za vsako trgovino svoja tema? Sej se mi zdi, da skoraj že je tako.

Ne, moti me ker sm jst enkrat odpr temo z drugo štacuno pa so jo petih minutah skenslali in mi poslali opozorilo ( PA NI BILA REKLAMA ZA TO - le sm izrazu zadovoljstvo z štacuno). Če velja to za TC naj velja pol tudi za vse ostale. Jst pač menim, da je prav da so tud njih skenslali če so tudi druge. Naj velja za vse isto.

Moj predlog je da odprejo poleg večjih tem ( OPREMA, DOGODKI, SPLOŠNO,...) še temo MOTO TRGOVINE kjer se lahko piše vse o njih. Mislim da je marsikdo istega mnenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Najboljšo "reklamo" za TC Motoshop in njegov način "prodaje" je pravzaprav naredilo uredništvo oz. upravljalec Motosveta. Porezal je cel in zelo obširen topic, povezan s to trgovino, katerega pretežni del so bile negativne kritike na račun teh "štacunarjev", ki ti lažejo v oči, se sprenevedajo in na koncu poskušajo (nekaj policajskega čutim v ozadju) v sporu s stranko na vsak način krivdo prevaliti na stranko.

Ker je seveda šla nevtralnost Motosveta na ta način v franže (pa me sploh ne zanima zakaj je bil topic poradiran) se vsem skupaj zahvaljujem za potrpljenje, ki ste ga imeli ob branju mojih takšnih in drugačnih, ampak verjemite mi, dobronamernih prispevkov.

Pa srečno vsem skupaj.

Srečko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Najboljšo "reklamo" za TC Motoshop in njegov način "prodaje" je pravzaprav naredilo uredništvo oz. upravljalec Motosveta. Porezal je cel in zelo obširen topic, povezan s to trgovino, katerega pretežni del so bile negativne kritike na račun teh "štacunarjev", ki ti lažejo v oči, se sprenevedajo in na koncu poskušajo (nekaj policajskega čutim v ozadju) v sporu s stranko na vsak način krivdo prevaliti na stranko.

Ker je seveda šla nevtralnost Motosveta na ta način v franže (pa me sploh ne zanima zakaj je bil topic poradiran) se vsem skupaj zahvaljujem za potrpljenje, ki ste ga imeli ob branju mojih takšnih in drugačnih, ampak verjemite mi, dobronamernih prispevkov.

Pa srečno vsem skupaj.

Srečko

:worship: :worship: :worship:

zdej si pa povedal za čisto 10ko. Se popolnoma strinjam s tabbo

:OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

več je varjant zakaj ni več teme o TC.

- zmanjkal placa na disku, pa so mogl brisat

- en jo je 'ponesreč' brisal

- en jo je zanalašč brisal

- nekomu ni blo vseč pisanje o dotični trgovini pa so jo namerno pobrisal

- tema se zmer obstaja ampak je nevidna (matrix scena)

- ...

podmazivanje d.o.o :kva2:

ps. tema o TC bi verjetno še zmeraj obstajala če ne bi vsi tok pluval po trgovini. tko da ste sami krivi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja brisanje teme o TC res ni bilo pošteno . vodstvo motosveta pa je postalo požrešno in gledajo samo na svoj profit povrhu pa še nobeden od teh akterjev brisanja teme nima dovolj jajc da bi povedal zakaj so jo zbrisali.

ali vam je TC zagrozil da nebo več oglaševal na motosvetu če se tema ne izbriše ? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem zasledil, da bi odgovorni na forumu kjerkoli obvestili, čemu je prišlo do odstranitve teme. Če pa so, bi vas prosil, da mi pokažete, kje je njihova razlaga.

Tudi jaz bi prosil za razlago! :angry:

Zakaj ej pa tema o TSC LABI še? Pa zakaj se ni zbrisalo potem tudi teme o Habat moto centru?? Pa še veliko drugih podobni primerov je!

Mi je prav žal, če je bilo toliko kritike na račun TCja, že more bit nekaj an tem! Sam sem sicer zadovoljna stranka TCja, ampak se mi pa ne zdi fer tako selekcioniranje! Zakaj je pa na račun drugih trgovin ni bilo kritik pa brisanja tem, pa se ravno tako debatira o njih tu na Motosvetu s strani popolnoma istih uporabnikov in strank! Kurc pa tak forum! No zdej pa čakam opozorilo al pa ban!

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz bi prosil za razlago! :angry:

Zakaj ej pa tema o TSC LABI še? Pa zakaj se ni zbrisalo potem tudi teme o Habat moto centru?? Pa še veliko drugih podobni primerov je!

...

LP, DeX

Premalo plačajo Dex... Premalo plačajo... ;)

Zdej samo še čakam da se Hyosungov uvoznik "izprsi"... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!