Skoči na vsebino

ali je Rupel prišteven


janih

Priporočene objave

zdaj ko smo že v večini, predelali drnovška, glede na obnašanje in izjave, ki jih sevira rupel, se mi zdi da bi tudi rupel lahko imel svojo temo, nakladanje glede odnosov s hrvaško itd, itd .....

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da lahko uporabimo naslednje izvajanje...

for i = person

if i = politik

then print " Ce je $i potem ze ne more biti pristeven"

else print " Glede na to, da ni $i, obstaja verjetnost, da je pristeven"

Za mase: ce je politik potem ze ne more biti pristeven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje je Rupel zelo pristeven.

Ne bom rekel, da se strinjam z vsem, kar dela, vendar pa je treba reci, da ima vse rep in glavo.

Poglej samo, kako se obraca po vetru.

Bil je ze v vseh strankah, bil je ze v vseh vladah.

Se enkrat, ne strinjam se s tem, kar pocene in kako pocne, ampak dela premisljeno.

Torej je pristeven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

on dela premišljeno, da je za njega dober, za vse ostalo pa ga briga, a si vidu kako je zašvical, ko so mu javili, da so hrvati prijeli slo. novinarje, tud govort ni mogel, sicer pa on skoz in skoz trdi da so odnosi s hrvati v najlepšem redu, če pa mu kakšna uide pa se takoj opraviči in išče sto in sto izgovorov, tud kot župan ljubljane je delal same bedarije, to ni tako deleč, glede vetra pa ti dam čist prov

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En vic na temo Rupla:

Gre tip po nudl plaži, in zagleda mladenko, golo, ki se sonči in ima na hrbtu vtetoviranega maršala Tita. Pristopi do nje in ji reče:

"Joj, gospodična, vidim da imate našega Tita vtetoviranega. To so bili pa res taki časi, res nepozabni, res smo se mel fajn takrat. A bi mi dovolili, da poljubim Tita, res bi mi nardila uslugo?"

Pa ona pravi: " No ja, naj vam bo." In tip poljubi maršala.

Nato zagleda, da ima mladenka na trebuhu vtetoviranega našega bivšega predsednika Kučana. In spet se razneži: " Joooj gospodična, tudi Milana mate. Ampak to so bli pa res časi, ki jih ne bo več. To je blo takat, ko smo se osamosvajali in šli na svoje, postali samostojni... Res, lepi časi. A bi lahko poljubil tudi Kučanovo sliko?"

Pa ona privoli.

Nato pa tip na njeni "tamali" zagleda tetovažo Dimitrija Rupla in vzklikne: " Ooooo madonca, tudi Rupla mate tetoviranega! Mater ampak tega bi pa jebu do nezavest!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

on dela premišljeno, da je za njega dober, za vse ostalo pa ga briga, a si vidu kako je zašvical, ko so mu javili, da so hrvati prijeli slo. novinarje, tud govort ni mogel, sicer pa on skoz in skoz trdi da so odnosi s hrvati v najlepšem redu, če pa mu kakšna uide pa se takoj opraviči in išče sto in sto izgovorov, tud kot župan ljubljane je delal same bedarije, to ni tako deleč, glede vetra pa ti dam čist prov

janih

To je res.

Dela tako, da je dobro zanj. Za druge pa ga boli k...

Sicer pa mi napisi ime in priimek politika, ki je naredil kaj konkretnega za koga drugega, razen zase.

V Sloveniji je bil en, pa ga je ustrelil pijani lovec........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res.

Dela tako, da je dobro zanj. Za druge pa ga boli k...

Sicer pa mi napisi ime in priimek politika, ki je naredil kaj konkretnega za koga drugega, razen zase.

V Sloveniji je bil en, pa ga je ustrelil pijani lovec........

No pa mi nastej enega trgovca, enega pravnika, enega ekonomista, enega zavarovalnega agenta, enega mehanika, enega MOTOSVETOVCA kateri je naredil kaj konkretnega za koga drugega, razen zase.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa mi nastej enega trgovca, enega pravnika, enega ekonomista, enega zavarovalnega agenta, enega mehanika, enega MOTOSVETOVCA kateri je naredil kaj konkretnega za koga drugega, razen zase.

:hmm: Če rečem, da poznam kar nekaj Motosvetovcev, kateri so naredili že marsikaj konkretnega in nesebičnega za druge in če so razno raznih poklicev, lahko zaključim, da bi bil spisek predolg, da bi ga objavljal.

Če pa ti takih ljudi ne poznaš, mi je žal zate! Težko je živeti brez takih ljudi! Jaz sem srečen, da jih kar nekaj poznam in mi izpolnjujejo živlljenje!

In brihta, spoznavanje takih ljudi lahko začneš prav tu, na Motosvetu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Če rečem, da poznam kar nekaj Motosvetovcev, kateri so naredili že marsikaj konkretnega in nesebičnega za druge in če so razno raznih poklicev, lahko zaključim, da bi bil spisek predolg, da bi ga objavljal.

Če pa ti takih ljudi ne poznaš, mi je žal zate! Težko je živeti brez takih ljudi! Jaz sem srečen, da jih kar nekaj poznam in mi izpolnjujejo živlljenje!

In brihta, spoznavanje takih ljudi lahko začneš prav tu, na Motosvetu!

Ma sej nima smisla.

Politiki so navadni prasci. Ce si politik si laznivec in lopov. Izjem ni.

Imas prav, zal mi je da ne poznam takih ljudi :doze: In zal mi je, da mi nihce ne zapolnjuje zivljenja :doze:

Tudi politiki imajo privat zivljenje in lahko konkretno pomagajo socloveku, prijatelju, sosedu.....pa bodo skozi medije se vedno prikazani kot laznivci, lopovi...

In tudi tvoji super nesebicni prijatelji, so lahko na delovnih mestih sebicnezi in lopovi.

Policaje je treba poklat, politiki so nepristevni, zavarovalniski agenti nas nategujejo, pravniki itaq niso eticni, sportniki nas venomer razocarajo........ :wacko: :wacko: :wacko:

In brihta, spoznavanje takih ljudi lahko začneš prav tu, na Motosvetu!

Ja nekateri imajo cudovite vrline. Nestrpnost je na prvem mestu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Policaje je treba poklat, politiki so nepristevni, zavarovalniski agenti nas nategujejo, pravniki itaq niso eticni, sportniki nas venomer razocarajo........ :wacko: :wacko: :wacko:

Ja nekateri imajo cudovite vrline. Nestrpnost je na prvem mestu.

Brihta, pa zdravje? V redu, le luna nagaja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa mi napisi ime in priimek politika, ki je naredil kaj konkretnega za koga drugega, razen zase.

Drzavni zbor je organ, kateri glasuje za sprejetje oziroma nesprejetje zakonov. In marsikateri zakon je dobr. In vsi poslanci kateri glasujejo, se vcasih dobro odlocijo in s tem posledicno storijo nekaj dobrega.

Saj priznam, da te jaz tudi ne! Zato pa sprašujem.

Pa vsaj ti bi lahko ze dojel, da mem moti nonstop pritozevanje in pluvanje vsepovprek.

Izjava "ce si politik, ne mores bit pristeven" je meni skrajno kretenska.

In tudi Rupel, lahko sosedu pomaga nesebicno streho prekrit, v ministerstvu pa dela pizdarije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Pa vsaj ti bi lahko ze dojel, da mem moti nonstop pritozevanje in pluvanje vsepovprek.

...

Saj zato mi pa ni bilo nič jasno. :blink: Mogoče bi kakšen smeško ali drugače napisano dalo vedeti, kaj napišeš sarkastično in kaj so tvoja razmišljanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj zato mi pa ni bilo nič jasno. :blink: Mogoče bi kakšen smeško ali drugače napisano dalo vedeti, kaj napišeš sarkastično in kaj so tvoja razmišljanja.

Aja, uni del je bil sarkasticen ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rupel je visok politik

:grim

skoraj 2 metra, samo se bolj puklasto drži.

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa mi nastej enega ..., enega MOTOSVETOVCA kateri je naredil kaj konkretnega za koga drugega, razen zase.

Celo dva poznam. Danci in Bluespeed. Porivala pirrulzov motor, ko mu ni hotel vžgat. In to zelo konkretno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa mi nastej enega trgovca, enega pravnika, enega ekonomista, enega zavarovalnega agenta, enega mehanika, enega MOTOSVETOVCA kateri je naredil kaj konkretnega za koga drugega, razen zase.

Jaz sem lansko leto kolegu pomagal saditi okoli 300 cipres in imel nič od tega. Meni se zdi to konkretno delo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!