Skoči na vsebino

ali je Rupel prišteven


janih

Priporočene objave

..... enega MOTOSVETOVCA kateri je naredil kaj konkretnega za koga drugega, razen zase.

Jaz sem nekaj motosvetovcem pomagal pire spit, da niso sami kozlali. Pa nisem bil edini.

Popravljeno . Popravil lasagna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policaje je treba poklat, politiki so nepristevni, zavarovalniski agenti nas nategujejo, pravniki itaq niso eticni, sportniki nas venomer razocarajo........ :wacko: :wacko: :wacko:

Ja nekateri imajo cudovite vrline. Nestrpnost je na prvem mestu.

... motoristi so nedojebani bencinski odvisneži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce se vrnemo k nepristevnosti:

Jelko Kacin je, ko je branil Drnovska dal res dobro izjavo, ki tudi njega umesca med one z zmanjsano pristevnostjo.

"Vlada zapravlja denar za avtoceste, nima pa nekaj milijonov za urad predsednika."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CITIRAJ(Brihta @ 25 Sep 2006 @ 12:49)

No pa mi nastej enega ..., enega MOTOSVETOVCA kateri je naredil kaj konkretnega za koga drugega, razen zase.

:hmm:

No tebe na mojem seznamu še ni :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:

No tebe na mojem seznamu še ni :kva2:

:kva2:

Sem skoraj preprican, da sem v zgornjem odstotku po nudenju pomoci kolegom.

To da nekateri pomagate ob sobotah saditi ciprese kolegu je lepa prijazna gesta. Samo zaradi tega niste vi nic na slabsem.

Danes sem recimo sel na vzajemno zaradi kolegice, ker gre na izmenjavo v Lisbono, sedaj pa grem na fax stat v vrsto, da bom vpisal kolega, kateri v sluzbi ne more dobit frej dneva. Se pravi bom dan precakal v vrsti, medtem ko bi lahko lenaril v sluzbi in zasluzil 7 tisoc tolarjev. Pa verjemite mi, da take stvari pocnem skoraj vsak dan.

Tko da hanzi.... :kva2:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neprištevni so vsi tisti, ki so volili SDS in NSi. aja, pa vsi verniki. <_< :devil: :P

Dimsi pa ni neprišteven, je samo prepoln ssamega sebe. dobesedno :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2:

Sem skoraj preprican, da sem v zgornjem odstotku po nudenju pomoci kolegom.

To da nekateri pomagate ob sobotah saditi ciprese kolegu je lepa prijazna gesta. Samo zaradi tega niste vi nic na slabsem.

Danes sem recimo sel na vzajemno zaradi kolegice, ker gre na izmenjavo v Lisbono, sedaj pa grem na fax stat v vrsto, da bom vpisal kolega, kateri v sluzbi ne more dobit frej dneva. Se pravi bom dan precakal v vrsti, medtem ko bi lahko lenaril v sluzbi in zasluzil 7 tisoc tolarjev. Pa verjemite mi, da take stvari pocnem skoraj vsak dan.

Tko da hanzi.... :kva2:

BRIHTA, REINKERNACIJA MATERE TEREZE. :grim :lol1: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To da nekateri pomagate ob sobotah saditi ciprese kolegu je lepa prijazna gesta. Samo zaradi tega niste vi nic na slabsem.

Kako misliš, nisem na slabšem. Tudi jaz bi lahko namesto, namesto da sem zastonj sadil ciprese, sosedi porezal živo mejo ter pokosil travo in tako zaslužil 5 jurjev, pa nisem.

Po pravici ne opazim niti najmanjše razlike med mojim sajenjem cipres in tvojim stanjem v vrsti, razen da sem bil sam na svežem zraku, ti pač ne.

BRIHTA, REINKERNACIJA MATERE TEREZE. :grim :lol1: :whistle:

Pravilno je reinkarnacija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Tudi jaz bi lahko namesto, namesto da sem zastonj sadil ciprese, sosedi porezal živo mejo ter pokosil travo in tako zaslužil 5 jurjev, pa nisem....

Lahko bi ji celo obdelal njivico in ne bi potrošil običajnih 100 mark, kolikor zahteva Ines. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Vlada zapravlja denar za avtoceste, nima pa nekaj milijonov za urad predsednika."

trošijo neoptimalno, prekomerno, brezglavo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi ji celo obdelal njivico...

Ma ni za bačvu pive! :grrr

2 bačve, e to je več nešto drugo. :D

...ne bi potrošil običajnih 100 mark, kolikor zahteva Ines. B)

Ines zahteva po 100 mark zato, da si enkrat tedensko lahko privošči mene. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trošijo neoptimalno, prekomerno, brezglavo

Ko bodo v EU stopili Bolgari in Romuni, bomo koncno zapustili zadnje mesto na podrocju infrastrukture.

Tak da denar za avtoceste ni vstran vrzen.

Rajsi dam za avtocesto, kot pa za Drnovskove koreninice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nasploh smo zgresili bistvo.

Vse kar sem hotel v tej temi povedat:

-"ce si politik, si nepristeven" je bedasta izjava

-tudi Dipsi Rupsi lahko v prostem času pomaga sosedu sadit ciprese

-tudi Vaupotek, kateri je pomagal kolegu sadit ciprese, lahko dela v službi sebične stvari, samo mi tega ne vemo, ker ni na očeh javnosti

-pljuvati po stroki v kateri nismo strkovnjaki je bedasto

-prikaz kvalitete dela politikov je težaven, saj npr. ne moremo direktno oceniti delo nekega poslanca. Zato so izjave kova "kdaj je pa že kak politik naredil kaj konkretno dobrega" klišejska in bedasta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, brihta, pa mi povej, kaj so politiki naredili dobrega zate??

Zvisali so ti davke, znizujejo tvoje pravice, ti nabijajo trosarine......

Povsod po svetu je enako, kot na Madzarskem.

Dve leti ne delajo nic, dve leti pa lazejo, da se kadi, da bi bili izvoljeni se naslednja 4 leta.

Drhal pa jim sledi in ploska in je vesela, da jih ima.

Poglejmo naprimer sedanjo vlado:

Najprej so nam "grozili" z enotno davcno stopnjo, potem pa so izvedli neko kvazi davcno reformo in se ob tem sami predstavili kot nasi resitelji, saj so nas resili pred EDS, s katero so naprej sami grozili.

In drhal je vesela, da ima tako dobro vlado.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, brihta, pa mi povej, kaj so politiki naredili dobrega zate??

Zvisali so ti davke, znizujejo tvoje pravice, ti nabijajo trosarine......

Povsod po svetu je enako, kot na Madzarskem.

Dve leti ne delajo nic, dve leti pa lazejo, da se kadi, da bi bili izvoljeni se naslednja 4 leta.

Drhal pa jim sledi in ploska in je vesela, da jih ima.

Poglejmo naprimer sedanjo vlado:

Najprej so nam "grozili" z enotno davcno stopnjo, potem pa so izvedli neko kvazi davcno reformo in se ob tem sami predstavili kot nasi resitelji, saj so nas resili pred EDS, s katero so naprej sami grozili.

In drhal je vesela, da ima tako dobro vlado.

Lahko studiram, lahko delam prek študenta, država mi plačuje štipendijo, ko bom šel študirat v tujino, mi bo država plačala večino stroškov.......

Ko sem bolan, grem k zdravniku zastonj, zdravila dobim zastonj, zavarovalnica mi plača odškodnino.....

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trošijo neoptimalno, prekomerno, brezglavo

Ne seri......kar naj trošijo.....še bolj brezglavo....še bolj na poskok.....tko mam jaz vsaj 14 in 15 plačo :angry2: :angry2: :angry2: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brihta, to so ti zrihtali talevi, pred njimi celo tardeči...tadesni ti bodo pobrali zastojn zdravila... :closedeyes:

Verjamem, samo dokler mi tega ne poberejo me nič ne motijo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem, samo dokler mi tega ne poberejo me nič ne motijo :)

Ali se ti sploh zavedaš, da si sedaj (dokler se šolaš) kot prase v štali, ko ti vse k riti prinesejo in nasujejo v korito. Samo, ko boš pa končal s šolanjem (pitanjem) in se zaposlil, pa te bodo klali in lupali z vseh strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!