Skoči na vsebino

Upor potrošnika


Andrej.d

Priporočene objave

Dobesedno popizdim,ko si hočem kupiti šampon.Enakega kupujemo že par let.Pa ti vsi trgovci kar naenkrat pravijo:ni ga več za dobiti.Uvoznik seveda trdi da ni problema.

Ali pa after shave lotion.Navadiš se na eno stvar.Vonj,gostoto,itd.Pa ti dodajo nekaj vitaminov,spremenijo vse skupaj in ni več isto.

Ali pa čevlji.Muke mi ježeve.Najdem udobne čevlje.Drugič jih že ni več,ker niso moderni ali kaj jaz vem.

Takih stvari je še več.

Skratka zanima me ali sem samo jaz tako "čuden" ali pa imate tudi drugi takšne težave?

In na koncu,kaj lahko spremenimo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj det ma podobne probleme. Zarad svoje 'dolžine' las mu šampon zdrži vsaj eno leto. In pol gre v trgovino po istega (še tisto 'zastarelo' pakungo zravn vleče, da se mu ja še kdo nasmeji), medtem ko so sestavo tega šampona že trikrat 'apgrejdali', ga potrosli z vitamini (zgleda, da če jih ne poješ dost, je vredi tud če si jih vtreš v lasišče :D ), drugač pofarbali itd. In pol je kak mesec slabe volje, dokler se ne sprijazni z usodo in kupi novega. Ta novi šampon nekaj časa še šimfa, pol se pa 'naveže' na njega. Seveda je pol (po enem letu), ko mu ga spet zmanjka, spet razočaran... No, to je sam šampon. Lahko bi naštela še tisoč drugih malenkosti, ki jih dedci zlo težko prebolijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nisi po modi in za modo ne dobiš nič in si čuden. In jaz sem tud čuden! :blush: Od hlač do čevljev, da o gatah ne govorim! Še dobr da je jagrska oprava "evergreen"! :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene to ne moti toliko, mot me da kupiš nekaj in ko naslednjič hočeš kupit isto je cena x2 najmanj :angry: :SS :SS :SS :SS :SS

kje so cajti ko je bencin bil 100 sit in pivo v gostilni 150 sit? :angry: zdaj pa je druga flaša, vsebina ista pa ful dražja :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene to ne moti toliko, mot me da kupiš nekaj in ko naslednjič hočeš kupit isto je cena x2 najmanj :angry: :SS :SS :SS :SS :SS

kje so cajti ko je bencin bil 100 sit in pivo v gostilni 150 sit? :angry: zdaj pa je druga flaša, vsebina ista pa ful dražja :slap:

No, vsaj eden ki trofi bistvo! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam maš prau,veš k samo uvažamo včasih ni blo tk k je blo vse domače izdelave dej ap al je kiatjsk al pa italjansk šit , ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka zanima me ali sem samo jaz tako "čuden" ali pa imate tudi drugi takšne težave?

In na koncu,kaj lahko spremenimo?

Spremenimo lahko to, da ko nam je kaj všeč, kupimo še en komad ali dva na zalogo. Lahko pa tudi recimo 50 steklenič losijona za po britju.

Sam recimo iščem borovo črne semiške s podplatom iz surove gume.

Ampak sumim, da mi danes taki šolenci itak ne bi bili več všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre za to,da postajam predmet obdelave marketinških "genialcev".Vzpodbujajo hlastanje za novim in drugačnim.Hočejo me narediti za molzno kravo.

Tega enostavno nočem.Nočem jumbo plakatov,nočem vedno drugačnih fint v trgovinah,nočem siljenja z najugodnejšo ceno,nočem bombardiranja z butastimi reklamami po zvočnikih v trgovinah.Poglejte samo zelenjavo.Vedno je II.klase.In to naj bo moj vir vitaminov??!!

Ali pa računalniška oprema in programi. Mislim, da je bil DOS čisto dobra stvar. Ampak ne! Mora biti nekaj novih fint, da moraš kupiti nov računalnik, ki ne podpira starega printerja... in vrtiljak zapravljanja gre dalje...Tako kot v zgodbici o slovenskem zdravniku, ki je želel na hitro zaslužiti v Švici. Dobi ponudbo, plača bajna, in gre. Si misli: najamem si ugodno stanovanje, kupim poceni golfa, jem konzerve in v kratkem bom bogataš. Že takoj na začetku pa ga postavijo na hladno. " Ja, mein lieber Herr. Tako pa to ne gre. Mi smo ugledna klinika. Ne morete parkirati starega golfa zraven naših mercedesov. In stanujete lahko le v ugledni četrti, za obleke vam bomo priporočili dobrega krojača..." In striček se je zakreditiral in garal in garal.

Na isto finto dobijo vse sloje. Vedno nekaj moraš.

Vidite, to mi ni všeč. Nočem ustvarjati morja odpadkov na dan ( kot povprečen Slovenec). Nočem jokcati, da je MotoSi predrag, in naj mi ga kdo skenira.

Poanta je v tem, da hočem sam odločati, kaj bom , če bom in če sploh bom... Kot je vedno vpila moja mala hčera, če smo ji hoteli pomagati: Sama, sama...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meso,mleko,smetano,skuto,zelenjavo,kruh... se da vse po kmet'h kupt al pa na vrtu pridelat .) drgač pa pač kar pod roke pride :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega enostavno nočem.Nočem jumbo plakatov,nočem vedno drugačnih fint v trgovinah,nočem siljenja z najugodnejšo ceno,nočem bombardiranja z butastimi reklamami po zvočnikih v trgovinah.Poglejte samo zelenjavo.Vedno je II.klase.In to naj bo moj vir vitaminov??!!

Ali pa računalniška oprema in programi. Mislim, da je bil DOS čisto dobra stvar. Ampak ne! Mora biti nekaj novih fint, da moraš kupiti nov računalnik, ki ne podpira starega printerja... in vrtiljak zapravljanja gre dalje...Tako kot v zgodbici o slovenskem zdravniku, ki je želel na hitro zaslužiti v Švici. Dobi ponudbo, plača bajna, in gre. Si misli: najamem si ugodno stanovanje, kupim poceni golfa, jem konzerve in v kratkem bom bogataš. Že takoj na začetku pa ga postavijo na hladno. " Ja, mein lieber Herr. Tako pa to ne gre. Mi smo ugledna klinika. Ne morete parkirati starega golfa zraven naših mercedesov. In stanujete lahko le v ugledni četrti, za obleke vam bomo priporočili dobrega krojača..." In striček se je zakreditiral in garal in garal.

Na isto finto dobijo vse sloje. Vedno nekaj moraš.

Vidite, to mi ni všeč. Nočem ustvarjati morja odpadkov na dan ( kot povprečen Slovenec). Nočem jokcati, da je MotoSi predrag, in naj mi ga kdo skenira.

Poanta je v tem, da hočem sam odločati, kaj bom , če bom in če sploh bom... Kot je vedno vpila moja mala hčera, če smo ji hoteli pomagati: Sama, sama...

Hja, kaj naj rečem. Vedno se lahko preseliš v revno okolje, kjer te nihče ne bo v nič silil, ali pa v luksuzno četrt, kjer oglaševanje ni prisotno na tak način.

Poleg tega - če si uspešen zdravnik recimo, ne vem, zakaj bi pa hotel tako zlo šparat tist dnar in ga ne bi dal za mercedesa? :D

Sej maš dobr point po eni strani, po drugi pa - če te veseli ,kar počneš, se ne boš obremenjeval s tem, da pa pač potrošiš dnar, ki ti ga dajo v zameno za tvoje početje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edino kar me razpizdi je, da skoraj ne moreš dobit več normalnih kavbojk kot jih je delal mustang ali stare dobre 501. vse kroje so zjebali, zdaj moreš bit rahitičen rejver al pa bajs, pri vsem ostalem ni placa za bedra al pa ti rit dol visi pa pas prevelik :angry:

marketing je cool, drugače bi moral res delat :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam 17 let stari avto ker se mi jebe kaj si kdo misli ob pogledu na njega (in mene v njem), denar pa porabljam za stvari ki me delajo srecnega and that`s the point. Ko sem reko da si bom tak avto kupo so me pa VSI cudno gledali (vkljucno s punco in celo zlahto) češ če se mi je zmesalo, kaj bom s to staro krntjo, da si naj raje vzamem kredit in kupim NOV avto ki bo zanesljiv, lep in varen...year right, jaz pa na psihiatriji ko ne bom vedo od kje naj jemljem denar za odplacevanje NEPOTREBNEGA kredita.

:grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. vsi smo se navadili na parkirni prostor pri Maximarketu in na to, da si morow imeti res srečo, da si tam dobil prostor. Sedaj so pa "dvignili ceno glede na powpraševanje" tj skoraj za 100% in

posledica .. parkirni prostor je napol prazen.

Hja

€ prihaja in s cenami pri nas ne bo nič drugače kot v Italiji - če ne bo še splabše.

Ys

se upiram na svoj način in sem kljub dvigu cen uspel zmanjšati mesečne stroške

za cca 15%.

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo imajo pa eni težave...z aftershavom... :rolleyes:

brit nehat

pa

h frizerju nehat hodt

en strižni strojček,

k'stane tolk kt

8 obiskov pri frizerju

ali pa en brivski komplet

(britvice, kreme, pene, pre** & afterjajca)

z

njim se use zrihta..

pa

na kolo za zdravo telo

pa

Drni prehrambeni sistemi in stas

pa

oblačit se na Rdečem Križu

pa

dopust z nogami v lavorju

pa

smučat z japankami na kupčku snega pred domačim blokom

pa

motor v velikosti obeska za ključe

pa

sam vodo iz pipie pit

pa

srbot kadit

pa

...

pol bodo pa trgovci vidl svojgaBoga

:krneki: :krneki: :krneki:

:krneki: :krneki: :krneki:

No

sy če bo Bajukc še naprej tkole šraufu

bo tale varčevalna shema prišla takorekoč

spontano ..

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edino kar me razpizdi je, da skoraj ne moreš dobit več normalnih kavbojk kot jih je delal mustang ali stare dobre 501. vse kroje so zjebali, zdaj moreš bit rahitičen rejver al pa bajs, pri vsem ostalem ni placa za bedra al pa ti rit dol visi pa pas prevelik :angry:

Niti mi ne govori!!! :angry: Če pa hočem še črne dobit, je pa itak kriza uber :angry: :angry:

Prokleti tepihari! :SS :angry:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekoč nekdaj

se je nekdo podobno razkuril,

ker na policah ni več našel

buzdovanov..

Niti mi ne govori!!! :angry: Če pa hočem še črne dobit, je pa itak kriza uber :angry: :angry:

Prokleti tepihari! :SS :angry:

hint: http://www.trznica-arizona.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. kupujte Fructalove sokove v Celovcu po enotni ceni

:OK:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti mi ne govori!!! :angry: Če pa hočem še črne dobit, je pa itak kriza uber :angry: :angry:

Saj plavih tudi ne dobiš, tak da....

.

.

Rešitev: shujšaj enih 15 kil, pa boš ravno v širino 38 pasal.

Edino sranje je, da kavbojke W/L = 38/26 ne obstajajo. :grrr Kaj češ, jih boš pač malo zavihal. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj!

Sem zelo netipičen potrošnik, ki ne mara kupovati. Izogibam se trgovinam, če se le da. Če mi neka stvar ustreza si kupim še 3-5 popolnoma enakih stvari :OK: Tako recimo nosim čevlje, ki so iste znamke in oblike kot zadnji trije pari (se pravi, da že 10let nosim enake čevlje). Puloverje imam enake, samo v različnih barvah (nosim že 15 let isto znamko). No pri kavbojkah imam pa zmeraj težave; Ko zaloge v omari zmanjka sem v pi... Trgovka mi na mojo željo, da nucam NORMALNE KLASIČNE kavbojke, ponuja takšne, ki so modno raztrgane na riti... Ma pejt v KU... take mam že doma in zato kupujem nove :angry:

Na živce mi gre tudi ta kao "pestra" ponudba; Pridem v trgovino kr mi pade cukr. Iščem NAVADNO čokolado z lešniki. In na polici je tko za ene 5 metrov samih čokolad. Besno iščem pof... čokolado ku ma narisane lešnike, pa eno poštrihano kravo in js to kupim. Ma kaj ko jo jem pogruntam, da neki ne štima z njo. Gledam tist drobni tisk in najdem, da je kao za diabetike :slap:

Že vsaj 5 let iščem čisto navaden klasični kovinski brivnik v katerega vstaviš želetko, a kaj ko majo v trgovinah sama plastična jajca z oznako turbo, fast, mach...

Kar se tiče mobitelov imam že isti cegu 5let. Prijatelji so vmes zamenjali v povprečju 3 telefone, s katerimi so praviloma imeli same težave. Jaz pa sem enkrat vmes zamenjal baterijo, nekajkrat ponesreči vrgel revčka po tleh, pa mi še vedno lepo dela...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj!

Sem zelo netipičen potrošnik, ki ne mara kupovati. ..

S tabo majo pa trgovci res same težave..

a si prepričan, da si sploh potrošnik

ne pa guerilec

:ninja:

ps:

v SLO prihaja nemška textilna mreža KIK Textil

(zdaj prevajava za njih razno zakonodajo in ustanovne papirje za firmo)

in

garantirano bodo vsi ljubitelji kavbojk - predvsem klasičnih - našli tam

veliiiko zase

Njihov

prodajni program mi je znan iz Avstrije.

Aja,

pa še o cenah .. zeloooooooooooooooooo

ugodne .. mislim, da brez konkurence

Povsem lepe in solidne kavbojke so v A od 7 - 10 €

:kva2:

:yes:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!