Skoči na vsebino

Upor potrošnika


Andrej.d

Priporočene objave

ah, to so bili časi :grim

Vse lepo in prav, ampak tisto mleko v plastičnih vrečkah mi je šel pa na živce. Vedno, ko sem ga odpru, sem ga še mal polil zraven :(

Kaj pa mi siromaki, ki že po naravi dokaj prijetno dišimo? Se moramo takisto kamenjat? :?

Mene takisto to zanima :hmm:

Ali pa so pač imeli žajfo pa vodo. Tako kot jaz. Kaki deodoranti neki. Sem nekoč uporabljal deo-kamen. Ampak samo zato, ker mi je bil tako blazno zanimiv.

Pravkar videna reklama na TV

"Kupujte Fructalove sokove ceneje!!"

V Avstriji fotografirani Fructalovi sokovi imajo

sedaj v SLO novo ceno: 0,83 € !!!!

Pol ceneje kot pred kratkim !

:OK:

Pa menda kdo iz Fructala ne čita tale nš Motomars?

:hmm:

Ko sem videl to reklamo, sem pomislil enako kot ti :)

So zmanjšali cene, kmalu po najini debati :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je pa všeč, ko mi na topšopu povedo, da mi bodo, v primeru, da pokličem in naročim produkt takoj, podarili zraven ŠE navodila za uporabo. :010

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je pa všeč, ko mi na topšopu povedo, da mi bodo, v primeru, da pokličem in naročim produkt takoj, podarili zraven ŠE navodila za uporabo. :010

ej, kva s pa kupla, da so ti mene podarili :devil:

hehe, je mogu bit velik nakup :)

Popravljeno . Popravil brum brum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, kva s pa kupla, da so ti mene podarili :devil:

hehe, je mogu bit velik nakup :)

Ni nujno. Pred časom so prodajali svedre, prevlečen z titanom. Če si ga naročil takoj, si dobil zraven še cel set 24 svedrov v leseni škatli :grim

Se pravi je možno, da je naročila neko malenkost, dobila pa tebe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, kva s pa kupla, da so ti mene podarili :devil:

hehe, je mogu bit velik nakup :)

jep...in dinarčki so romali naravnost z moje kartice :naughty: ...

Ni nujno. Pred časom so prodajali svedre, prevlečen z titanom. Če si ga naročil takoj, si dobil zraven še cel set 24 svedrov v leseni škatli :grim

Se pravi je možno, da je naročila neko malenkost, dobila pa tebe :D

ponavadi tako podarjajo tisto kar ne gre v promet A? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jep...in dinarčki so romali naravnost z moje kartice :naughty: ...

ponavadi tako podarjajo tisto kar ne gre v promet A? :hmm:

Glede

teh "daril" so naju dosti hitro zdresirali jodlarji. Žena je iz nekega kataloga naročila "krnekikapavemkaj" in kot darilo je bilo poleg obljuljeno še nekaj ličnih glinenih lončkow (v obliki majolke s kozarčki).

Ko

je prišew paketek, se je meni zdel malo micen - ampak izkušnje so me naučile, da v takih scenah raje držim gobec, saj kaj lahko človek postane družinski strelovod v bližajoči se nevihti.

Ženka

vsa vesela odpre paketek in izvleče naročeno ter išče obljubljene "glinence". Ko ys nebodigatreba opazim na dnu maaalo škatlico. Odpreva jo in glej "darilo":

majolka s šetimi kozarčki, samo, da je bilo vsega skupaj za slabo prgišče - tako je bilo miceno vse skupaj.

:lol1:

To

je bilo pred 15 leti - od takrat sicer še kupuje preko katalogow - vendar nikoli ne gleda obljubljenih daril.

Po

drugi strani, pa je dolgo bil razširjen (tudi še v A) način prodaje:

"Obveščamo Vas, da ste zadeli blablabla.. da dobite tointo morate kupiti blablabla .."

Vse dokler neka firma ni šla predaleč v teh štosih in so ljudem v prospektu pisali, da so zadeli najdražjega Jaguarja (avto - ne žwaw). In nekaj Dunajčanow je vzelo advokate, ki so ročno dali firmo na sodišče, kjer je seveda izgubila in po izplačilu nekaj takih avtow seveda šla v stečaj.

:OK:

Ta

vrsta prodaje je čez noč izginila s trga.

:yes:

Moram

pa reči, da nekatere firme, ki prodajajo po katalogih zelo lepo skrbe za stranke in je vse res pravo nasprotje prevare: visoka kvaliteta in sprejemljiva cena. Tako recimo za Božič takim, ki so kar nekaj kupili dejansko pošljejo tudi zelo uporabna darila - npr.: tak lep radio-kasetar še zdaj igra v hčerkini sobi.

:D

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem začel s to temo,nisem imel v mislih kje je kaj ceneje.Želel sem,da se dvigne uboga,prevrtana,obrnjena dušica potrošniška in udari.Hja koga ali kaj?Zaradi zaščitne megle težko kaj zadeneš.Pa kljub temu mahanje s pestmi bo razkadilo meglo.Potem bo pa lažje streljati na glinaste golobe,ki nam serjejo po glavi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!