Skoči na vsebino

BAR 2


GHOST RIDER

Priporočene objave

Mi čisto dol visi za take resničnostne showe, od nekih sanjskih žensk, pa barov, pa kaj vem kaj še vse... :BUA: :BUA: Sicer pa, vsakemu svoje. :OK:

se strinjam s tabo. zguba casa. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti me samo pokliči, boma skup gledala. Če bojo pa keri hteli gledat kaki fuzbal, jim boma pa gobce staušala.

Jaz jih lahko enih 5 al pa 6 nalamam, pa ti?

jest lahko samo preko telefona tri razbijem ... ko se v avto vsedem, se še trije prostovolno vležejo ... ko pa taj pridem, pa je razdor i bezumlje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebi ga, vsak Reality TV (s)hit je po istem principu - par lolekov, ki bojo poleg totalnih tintar iz sebe še vse za nekaj fičnikov naredli :fredy: Poceni roba, zanemarljivi stroški produkcije, visok donos za TV hišo, narod navali, gledanost se dvigne :huh: ... Čez tri mesce se jih bojo pa spomnili še sam 'dragi domači' :slap: Menda pa smo korošci dobli predstavnika - in to tistga, ki je odgovoren za Kompleks (+ vse Metalizacije) :) :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Vsak lahko ima svoj bar :grim :OK:

:grim :grim :grim :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje čase raje gledam "America's next top model" na TV3. Je dosti bolj poučno kot Bar 2. Sam sem se naprimer že naučil pravilne hoje in ličenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mene pa resno zanima, a tale bar sploh še kdo gleda. Men osebno se zdi beda od bede.

:slap: :slap: :slap: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :slap: :slap: :slap:

In tako grem vsak večer tam med 21.00 in 21.30 spat.

(tudi drugje na TV ni kaj prida za pogledat!) :doze:

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans dobila naslednji mail. Se je za zamislit :blink:

Pozdravljeni,

zadnje čase sem veliko slišal o naši resničnostni oddaji Bar, zato sem si nekaj-krat ogledal oddajo tudi sam. In kaj sem ugotovil?

Da je ves šou samo prikrivanje ene VELIKE resnice, ki je večina gledalcev ne vidi ali pa se ne zaveda. In ta resnica se skriva v številkah. Ne verjamete, pa poglejmo:

(da ne bo pomote, zneski so približno preračunani iz javno znanih podatkov)

1. Promet v lokalu:

včasih sem mislil, da so lastniki lokalov (ali pa managerji) zadovoljni, da imajo promet, da je lokal obiskan vsak dan in da ljudje radi zahajajo v lokal, pa so me Gaber & Co. naučili nekaj popolnoma novega. Stranki moraš izvlečt ves denar, ki ga ima in to brez kakršnekoli hvaležnosti in obžalovanja. Največji uspeh (za Gabra & Co., saj barovci nimajo nič od tega) pa je, ko stranka plača pijačo, ki je ne misli popiti in jo pusti še v zaprti embalaži ter nedotaknjeno v lokalu. Torej slogan Gabra & Co.: Danes si bil oderuški, jutri moraš biti še bolj.

ŠTEVILKA: na teden: 10.000.000 SIT

2. Izbira kandidata za naloge:

tukaj nisem zasledil podatkov, ampak na podlagi priljubljenosti oddaje in naivnosti gledalcev, ocenjujem, da je št. glasov med 5.000 in 10.000.

ŠTEVILKA: na teden 1.000.000 - 2.000.000 SIT

3. Glasovanje:

kot veste, se številke glasov gibljejo nad 30.000 na eno glasovanje, en SMS pa zaračunajo po 200 SIT (da ne bo pomote, nekaj gre v žep tudi mobilnim operaterjem).

ŠTEVILKA: na teden 6.000.000 - 7.000.000 SIT

4. Oglaševanje med oddajo:

ta številka je najbolj neznana, zato sem naredil hipotetičen izračun: cena oglasa med oddajo 2.000 SIT/sekundo, in štirje oglasni bloki po 2 minuti - 480 sekund. Če sem mogoče pretiraval, zmanjšajte znesek za tretjino ali pa celo polovico, in še vedno je zavidanja vreden.

ŠTEVILKA: na oddajo 960.000 SIT, torej 7.000.000 SIT na teden.

5. Spremljanje dogajanja v stanovanju v živo preko interneta:

Ko sem od prijatelja izvedel, kaj se dogaja na tem področju, so mi vsi jagenjčki obmolknili. Ponoči je dogajanje v stanovanju v živo spremljalo 180.000 gledalcev (kar pomeni, da je registriranih vsaj 200.000 - 250.000 gledalcev). Vendar to še ni vse. Da lahko na ta način spremljaš dogajanje preko spleta, moraš plačati 2.399 SIT za neomejen dostop. In seveda so vestni gledalci plačali ta znesek (kdo bo pa plač_eval 299 SIT za 3 dni). Tudi tukaj lahko prepolovite cifro in bo še vedno grozljiva.

ŠTEVILKA: 500.000.000 SIT

6. V izračun nisem upošteval vseh reklamnih artiklov, ki jih prodajajo na to temo.

In, kot obljubljeno... ŠTEVILKE, ŠTEVILKE, ŠTEVILKE:

________________________________________________

------------------------------------------------------------------------------------

11 tednov x 26.000.000 SIT = 286.000.000 SIT

+ 500.000.000 SIT

SKUPAJ (zaokroženo): 800.000.000 SIT

------------------------------------------------------------------------------------

In še nekaj o številkah:

Sem slišal, da so za četrtkov "event" dobili za promocijo 25.000 SIT. Pričakovan (zahtevan) promet pa je bil 2.200.00 SIT. Še dobro, da znajo Gaber & Co. z denarjem, da ga ne trošijo za nepotrebne stvari in ga ostane več za njihove žepe.

In zmagovalec dobi.... 12.000.000 SIT. Kot kaže, bo to "samo" 1% ali manj od celotnega porabljenega denarja gledalcev.

Za primerjavo (ene izmed dražjih stvari, ki jih nabavlja naša država za nas):

- Mamograf stane med 25.000.000 in 30.000.000 STI (vir. računovodsko poročilo, bolnica Jesenice, 2004)

- Na KC v Ljubljani, so zbirali prispevke za ultrazvočni aparat za potrebe kardiologije. Zbrali so "nevrjetnih" 5.000.000 SIT, cel aparat pa je stal okoli 42.000.000 SIT (vir. KC - SPOROČILO ZA MEDIJE 2001).

- Nov magnetno-resonančni tomograf za slikanje celega telesa stane 600.000.000 SIT (vir. Delo 21.10.2006).

Zdaj pa tako pričakovani epilog:

Mi lahko nekdo razloži, zakaj Gaber & Co. toliko pritiskajo na barovce glede prometa? Ali še to ni dovolj? Po vsem tem lahko z zagotovostjo trdim, da se v oddaji Bar vse vrti okoli poslovnega uspeha Gaber & Co., ki pa je tesno povezan z denarnicami gledalcev.

In..., kako upešni ste vi ob gledanju in financiranju oddaje Bar ter njenih snovalcev?

LP

Aleksander Figelj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In..., kako upešni ste vi ob gledanju in financiranju oddaje Bar ter njenih snovalcev?

Za njih zelo neuspešen, za svojo denarnico zelo uspešen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že nekje napisal svoj komentar na temo Dirka, pa pri tem stališču ostajam... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!