Skoči na vsebino

BAR 2


GHOST RIDER

Priporočene objave

sicer se nisem poglabljal v zgornjo računico ji pa kar verjamem ampak pozabili so vračunat bolj ali manj prikrito oglaševanje mobitela, mercatorja, pijač, itd tako da bo pomoje zaslužek avtorjev še večji in prav je tako, če je folk naiven in ima očitno preveč keša jih je treba obrat!

jaz se ne razburjam, odločitev ali se pustit obirat Bar-u ali ne je popolnoma prostovoljna, jaz sem se pač odločil da keš rajše puščam v domačih barih in imam vsaj nekaj od tega :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem se pač odločil da keš rajše puščam v domačih barih in imam vsaj nekaj od tega :grim

takisto :grim , pa še kelnerce so normalne....domače :D

virtualno pivnico mamo pa itak tule svojo :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem se pač odločil da keš rajše puščam v domačih barih in imam vsaj nekaj od tega :grim

Pametno Polde, pametno! :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak pozabili so vračunat bolj ali manj prikrito oglaševanje mobitela, mercatorja, pijač, itd ...

saj ni prikrito ... je kar odkrito :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To nej bi bil kokr resničnostni show..........a če pogledamo iz pravga zornega kota se vidi, da ma BAR tak scenarij, kot ga ni imel noben slovenski film do zdej :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!