Skoči na vsebino

Snoopy


Grilzz

Priporočene objave

Rabim malo pomoči.

Morda kdorkoli ve kje bi se dalo dobiti plišastega snoopija, ker sem obrnil okrog že vse mogoče trgovine pa nisem dobil nič?

Nima veze kok je velik, samo da je pač je.

Za odgovore se že vnaprej zahvaljujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK se bom še jaz prislinil - kje pri nas bi kupil originalno pliš lutko jake racmana (donal duck)???? vse otroške trgovine imajo samo neke čudne race, jaz pa bi rad original, ki ga je težko dobiti ker je seveda TM by disney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Toys-u v Grazu jih imajo, pa lončke in šalčke.

Pa poglej tukaj Snoopy

A to v Toys'r'us ali kje drugje?

Če v toys'r'us, potem jih imajo najbrz tudi v Celovcu, kjer je tudi ena trgovina, artikle bi morali imeti pa iste. :yea1:

Hvala! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK se bom še jaz prislinil - kje pri nas bi kupil originalno pliš lutko jake racmana (donal duck)???? vse otroške trgovine imajo samo neke čudne race, jaz pa bi rad original, ki ga je težko dobiti ker je seveda TM by disney

Pri nas ima baby center disney igrače..no vem, da ima original medvedka pooh-ja in oslička pa tigra...mogoče pa lohko naročijo pri potniku?

ali: # Podjetje Artplet iz Kočevja (datum vpisa: 03.05.2000) Smo družinsko podjetje iz Kočevja in se ukvarjamo z izdelavo otroških oblačil in oblačil za dojenčke. Smo tudi ekskluzivni uvozniki znamk Cam, Neonato in Disney za Slovenijo. Naše izdelke si oglejte na slikah na naši domači strani in sodelujte v nagradni igri. [Posel in Gospodarstvo > Podjetja] www.geocities.com/artplet/

Drugače pa, svet je majhen in ker vem, da obvladaš internet nakupovanje :) :

http://shopping.yahoo.com/s:Animals%20&amp...r=Donald%20Duck

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to v Toys'r'us ali kje drugje?

Če v toys'r'us, potem jih imajo najbrz tudi v Celovcu, kjer je tudi ena trgovina, artikle bi morali imeti pa iste. :yea1:

Hvala! :worship:

Jp, toys'r'us :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

evo Snoopy maš svojo temo :slap: :slap: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: 100% nisi vedu za to :lol1:

to me pa je nasmejal zdj ja :lol1: :lol1:

namest plišastega lahko dobite taprauga :kva2: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti mal z naftalina teme ven vlečeš? :hmm:

No ja, Snoop-dog... res imaš svojo temo :OK:

ma ja veš...sm šla mal stare teme čekirat če bi blo kej uporabnga, v bistvu jih ni blo neki dost "uporabnih" mislm... :unsure:

sam k sm pa tole vidla si nism mogla kej da se nebi nasmejala....sory snoopy :lol1: :lol1: :lol1:

Z VLAKOM!!!!!!!!1

v bistvu res ja :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabim malo pomoči.

Morda kdorkoli ve kje bi se dalo dobiti plišastega snoopija, ker sem obrnil okrog že vse mogoče trgovine pa nisem dobil nič?

Nima veze kok je velik, samo da je pač je.

Za odgovore se že vnaprej zahvaljujem.

:blush: tok sm popularn al kaj?? :blush:

evo Snoopy maš svojo temo :slap: :slap: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: 100% nisi vedu za to :lol1:

to me pa je nasmejal zdj ja :lol1: :lol1:

namest plišastega lahko dobite taprauga :kva2: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

naročite pa ga po PMu...samo za nežn spol ;) :lol1:

mater nism vedu da sm tok popularn... :lol1: :lol1:

ne morm se nehat smejat :lol1: lol1: :lol1: :lol1:

A ti mal z naftalina teme ven vlečeš? :hmm:

No ja, Snoop-dog... res imaš svojo temo :OK:

:yea1:

snoopy javi se :whistle:

:kva2: :grim :OK:

:bounce:

ma ja veš...sm šla mal stare teme čekirat če bi blo kej uporabnga, v bistvu jih ni blo neki dost "uporabnih" mislm... :unsure:

sam k sm pa tole vidla si nism mogla kej da se nebi nasmejala....sory snoopy :lol1: :lol1: :lol1:

v bistvu res ja :lol1: :lol1:

sj...sam šale zbijate na starga potrebnga cucka... :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

sam je pa zakon met svojo temo...

@Moderatorji: a k je tema glih moja...lohka tle nabijam glede na to da je men namenjena ????

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: tok sm popularn al kaj?? :blush:

naročite pa ga po PMu...samo za nežn spol ;) :lol1:

mater nism vedu da sm tok popularn... :lol1: :lol1:

ne morm se nehat smejat :lol1: lol1: :lol1: :lol1:

sj...sam šale zbijate na starga potrebnga cucka... :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

sam je pa zakon met svojo temo...

ma aj zgleda da si..si šu pogledat uno stran??? so sami snoop doogy...res norooo :lol1:

ej verjamem jst sm se tut nasmejala k sm tole najdla...kr men se zahval da smo te prpelal nazaj med žive :blush: :yea1:

kake šale??sj se ti tut smeješ...a ni lepo ljudi v smeh spravlat :grim .)

noro a....jst je pa nimam :closedeyes: :unsure: no ja bom že preživela :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma aj zgleda da si..si šu pogledat uno stran??? so sami snoop doogy...res norooo :lol1:

ej verjamem jst sm se tut nasmejala k sm tole najdla...kr men se zahval da smo te prpelal nazaj med žive :blush: :yea1:

kake šale??sj se ti tut smeješ...a ni lepo ljudi v smeh spravlat :grim .)

noro a....jst je pa nimam :closedeyes: :unsure: no ja bom že preživela :D

nism šu...k sm jst isku pliš snoopya nism nikjer dobu(po štacunah) tko da...nism še tok razpoznavn :cry:

ljudi v smeh...je ja... zakaj da ne ???? :P

sj je ne rabiš...ti rentam mojo-1dan=20€ 1mesec 25€ nočitve=zastonj + dodatek :naughty: :naughty: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism šu...k sm jst isku pliš snoopya nism nikjer dobu(po štacunah) tko da...nism še tok razpoznavn :cry:

ljudi v smeh...je ja... zakaj da ne ???? :P

sj je ne rabiš...ti rentam mojo-1dan=20€ 1mesec 25€ nočitve=zastonj + dodatek :naughty: :naughty: :evilgrin:

aha bomo si zapomnl, rojstn dan maš pa tut kmal :whistle: .)

no vidš....ja ne vem k si reku kt da se norca delamo s tebo..vsaj nasmejimo se.... :D

aha...torej za čez dan plačat...hm...le zakaj so nočitve zastonj :whistle: :naughty: kakšn dodatek??? :unsure:

:P

včasih se je pametno mal neumno narest :D

Popravljeno . Popravil metuljcica46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha bomo si zapomnl, rojstn dan maš pa tut kmal :whistle: .)

no vidš....ja ne vem k si reku kt da se norca delamo s tebo..vsaj nasmejimo se.... :D

aha...torej za čez dan plačat...hm...le zakaj so nočitve zastonj :whistle: :naughty: kakšn dodatek??? :unsure:

:P

včasih se je pametno mal neumno narest :D

mala ne seri!!!!

ja sj...sam da se režite na moj račun :glare:

;)

nočitve zastonj??od kje ti pa to???? :evilgrin: :evilgrin: odvisno kaj jemlješ kot dodatek :naughty:

včasih ja...jst to skos delam...in ne morš vrjet-tut izpadem tak :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mala ne seri!!!!

ja sj...sam da se režite na moj račun :glare:

;)

nočitve zastonj??od kje ti pa to???? :evilgrin: :evilgrin: odvisno kaj jemlješ kot dodatek :naughty:

včasih ja...jst to skos delam...in ne morš vrjet-tut izpadem tak :lol:

hmm... :whistle:

ja no al se pa na mojga...pol je že bolj da se na tvojga... :devil:

ja sam si napisu, na vem pol :unsure: a to kr za vse so zastonj al kk?zdj se spet delaš neumnga ja...ti si omenu dodatek torej ne skopari s pojasnili ampak na dan...oziroma na noč z besedo....ali čim drugim :naughty: :lol1:

ka ne da res... :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo...dojela!!! :worship:

za nagrado dobiš brezplačne počitnice... all inclusive :naughty: :naughty: :naughty:

s čim drugim

:evilgrin: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo...dojela!!! :worship:

za nagrado dobiš brezplačne počitnice... all inclusive :naughty: :naughty: :naughty:

s čim drugim

:evilgrin: :winkiss:

ja ejj...to si pa dj tk reku k da sm neumna da sm komi dojela :closedeyes:

.)

kje?kje? a uhka jst zbiram destinacijo....k more bit nek kjer je vroče :evilgrin: all inclusive...hm.... :whistle: si bom razlagala po svoje :OK:

alrighty than :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ejj...to si pa dj tk reku k da sm neumna da sm komi dojela :closedeyes:

.)

kje?kje? a uhka jst zbiram destinacijo....k more bit nek kjer je vroče :evilgrin: all inclusive...hm.... :whistle: si bom razlagala po svoje :OK:

alrighty than :whistle:

sj si rekla da se delaš neumno..pa ti pomagam da se vživiš :lol1: :lol1:

wohka zbereš ja...

ti si vse po svoje razlagaš...me prov zanima...KAJ!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj si rekla da se delaš neumno..pa ti pomagam da se vživiš :lol1: :lol1:

wohka zbereš ja...

ti si vse po svoje razlagaš...me prov zanima...KAJ!!!!!!

kakšna prijaznost :slap: :lol1:

ooo najbolš.....dj morm sam še premilst da en kraj zberem...in kolk je povabljenih??? :unsure: :whistle:

ja ma to so moje misli a veš :naughty: in so v moji glavi..in jih ne zaupam kr vsakmu... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšna prijaznost :slap: :lol1:

ooo najbolš.....dj morm sam še premilst da en kraj zberem...in kolk je povabljenih??? :unsure: :whistle:

ja ma to so moje misli a veš :naughty: in so v moji glavi..in jih ne zaupam kr vsakmu... :evilgrin:

povabljenih?odvisn kaj misleš s tem :D :naughty: prijateljice...recimo...ostali...tut=bojo pomival :lol1:

vsakmu pravš...jst nism vsak...sm edinstven ;) :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povabljenih?odvisn kaj misleš s tem :D :naughty: prijateljice...recimo...ostali...tut=bojo pomival :lol1:

vsakmu pravš...jst nism vsak...sm edinstven ;) :lol1:

hah..ja ne vem...jst sm tebe prašala..če to lahk kr vsak gre a je to kj omejen, k ti si šef an, ti odločaš :D

a dj boš pa vse ostale zasužnu..čemu bom pa pol jst služila??? :whistle:

to je res ..... sam sj je vsak po svoje edinstven...trenutno nisi v takem položaju da bi ti zaupala moje misli :naughty: :whistle: :grrr :D žal snupi... :nono:

mogoče če boš prjazn...enkrat... :grim :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hah..ja ne vem...jst sm tebe prašala..če to lahk kr vsak gre a je to kj omejen, k ti si šef an, ti odločaš :D

a dj boš pa vse ostale zasužnu..čemu bom pa pol jst služila??? :whistle:

to je res ..... sam sj je vsak po svoje edinstven...trenutno nisi v takem položaju da bi ti zaupala moje misli :naughty: :whistle: :grrr :D žal snupi... :nono:

mogoče če boš prjazn...enkrat... :grim :lol1: :lol1: :lol1:

zasunu...kakšna je to beseda...dj dj dj...ne...sam en pa mora plačat za luksuz :D

ti pa... :whistle: :whistle:

nisem v takem položaju...kaj se morm na glavo postavt pa žvižgat čez rit in ti "jezik" kazat?!?! :lol1: :lol1: :lol1:

sj snoopy je zmer prjazn...good doggy :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!