Skoči na vsebino

Snoopy


Grilzz

Priporočene objave

zasunu...kakšna je to beseda...dj dj dj...ne...sam en pa mora plačat za luksuz :D

ti pa... :whistle: :whistle:

nisem v takem položaju...kaj se morm na glavo postavt pa žvižgat čez rit in ti "jezik" kazat?!?! :lol1: :lol1: :lol1:

sj snoopy je zmer prjazn...good doggy :D

ja ni pravilno napisano, drgač je čist slovenska :yes:

jst pa kaj??...mal bl konkretn bot no?? :unsure:

haha...lahko poskusš pa ad vidmo če deluje :whistle: :unsure: :D to še nben ni zame naredu bi bil prvi :blush: :yea1:

good doggy ja...k je mal... :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ni pravilno napisano, drgač je čist slovenska :yes:

jst pa kaj??...mal bl konkretn bot no?? :unsure:

haha...lahko poskusš pa ad vidmo če deluje :whistle: :unsure: :D to še nben ni zame naredu bi bil prvi :blush: :yea1:

good doggy ja...k je mal... :devil: :devil: :devil:

ja mal sm se zmotu...sj se ti tut...jst mam vsaj izgovor :P

konkretn...ne ne...ne morem vse povedat kar ponujam :lol1:

kako bi pa to zgledal :P

noben?kako pa to?? deluje za ziher...sam ne vem...čemu?komu?zakaj?...do tega elementa še nism pršu :D

kaj sm mal??? no da slišm?!?! :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mal sm se zmotu...sj se ti tut...jst mam vsaj izgovor :P

konkretn...ne ne...ne morem vse povedat kar ponujam :lol1:

kako bi pa to zgledal :P

noben?kako pa to?? deluje za ziher...sam ne vem...čemu?komu?zakaj?...do tega elementa še nism pršu :D

kaj sm mal??? no da slišm?!?! :unsure:

kakšn izgovor maš pa ti??? :unsure:

ja ne kaj ti ponujaš, čemu bi jst služila tam..?? .)

ja nobeden se še ni tok pomatru..eh jej jej... :closedeyes: no le pogrunti :OK:

ja hudiček si pa ne mal ampak velik :evilgrin:

ala nč grem pakirat..črpou se mi ne da...omg kolk bo men dolgčas... :( :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšn izgovor maš pa ti??? :unsure:

ja ne kaj ti ponujaš, čemu bi jst služila tam..?? .)

ja nobeden se še ni tok pomatru..eh jej jej... :closedeyes: no le pogrunti :OK:

ja hudiček si pa ne mal ampak velik :evilgrin:

ala nč grem pakirat..črpou se mi ne da...omg kolk bo men dolgčas... :( :closedeyes:

ti boš služila ponujenemu :yes: :naughty: upaš ugibat?!!?

ja pol sm pa kr hudiček...če bi blo to res pol ne bi mel repa spredi...in bil bi mal daljši ane.... :rolleyes: :closedeyes:

joj kok si boga...pa smučat greš...c c c c raj doma ostan...ti bo lepš,se boš lahko učila,pila,...vse sam smučat ne :lol1:

opa snoopy se vrača haha

a dvomiš?? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah ne sm mislila da si šu že zalešt....pa najbrž nimaš glih neke volje.....glede na to da boš najbrž sam v horizontali....medtem ....ko te tukaj

....obletavajo dekleta :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti boš služila ponujenemu :yes: :naughty: upaš ugibat?!!?

ja pol sm pa kr hudiček...če bi blo to res pol ne bi mel repa spredi...in bil bi mal daljši ane.... :rolleyes: :closedeyes:

joj kok si boga...pa smučat greš...c c c c raj doma ostan...ti bo lepš,se boš lahko učila,pila,...vse sam smučat ne :lol1:

ne upam :rolleyes: :whistle: me je strah :unsure: :eek: O:-)

ja haha...res mene prašaš..haha....težk najdš bolšo osebo a :naughty: :D ql je ql :OK:

ma s smučanjem ni nč narobe je prou fajn...sj bordala bom tut :rolleyes: sam....k bom vse tok pogrešala...rse upam da se bo kdo kej spomnu name... :unsure:

nč fajn bot an...žurej ga...pa se tipkamo kej čez dobr tedn... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah ne sm mislila da si šu že zalešt....pa najbrž nimaš glih neke volje.....glede na to da boš najbrž sam v horizontali....medtem ....ko te tukaj

....obletavajo dekleta :winkiss:

zakaj jst nč ne vem o tem??? :whistle:

morm radar nabavit...da se ne bojo med letanjem zaletavala ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

snoopy to ti morm povedat an.. :D

omg ka sm jst vidla..res noro......tk smučam..in pridm pač do spodnje postaje sedžnice...in tko pred mano dva modela k sta mela na bundah napisan: team SNOOPY :lol1: :lol1: :lol1:

tok sm se začela smejat...vidš še svoj team maš....hahaha.....

pa kaj nisi upoštevu mene?a a?? :unsure: sm rekla da morš mal v svojo temo smetit .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj...povsod sm pa mi nč ne plačajo zato... :headbang:

sj smetim...doma,po sob... :D

ni tok cajta več za komp...u oštariji pa ni kompa tko da... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj da nej u oštariji kompa ti sam na rakek prid boš vidu kaj smo moderni :naughty:

moderni...pa u oštariji ne zgleda da bi bil za kompom...sm raj za kaminčkom...se peče kralj živali!!! pol je pa pojedina :OK: pa še fajn si žejn po vsem...splon dns....je bil direkt iz salamurja :worship: mičkn bl slan...zato pa sm pil za2! :P

eh kaj pa ti veš kaj je žur če si za kompom :headbang: :whistle:

aja...mimgrede...da mal reklame nardim k sm glih u svoji temi-u soboto bo u logatcu boštjan konečnik-harmonika!!! pridte ne bo vm žal...razn pol drug dan k bo glava bolela :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja...mimgrede...da mal reklame nardim k sm glih u svoji temi-u soboto bo u logatcu boštjan konečnik-harmonika!!! pridte ne bo vm žal...razn pol drug dan k bo glava bolela :D

jooj...si za cajtom....c c c.....to mi vemo od takat k smo bli v domžalah na konečniku.....pa je blo to en mesc nazaj...pa smo se se že takat odločil da pridemo v logatec..... :OK: haha...

res je hudo no..k so ga kelnarji napil...in pol ni znal druzga zašpilat k vašo(moško) himno...gostilna je moj dom... :lol1: :lol1: :lol1: bo katja povedala da mam prou... :yes: :lol1:

ma ne bo glava bolela...spet jst furam...ehh... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jooj...si za cajtom....c c c.....to mi vemo od takat k smo bli v domžalah na konečniku.....pa je blo to en mesc nazaj...pa smo se se že takat odločil da pridemo v logatec..... :OK: haha...

ja pa kaj...pač rabi info cajt da pride do ns...

ma ne bo glava bolela...spet jst furam...ehh... :BUA:

:slap: :slap: :lol1: :kva2: :bounce: :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U oštariji za vasjo,čaka me pivičkoooooo

kdor ga spije naj dobro ve,da dal bo za rundi dveeeeeee

PS:smetim :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: prvaki so zgubl...snoopy žalostn...snoopy u jok pa na drevo...pa daljnogled s sabo da bo sosedo čez okn gledu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: prvaki so zgubl...snoopy žalostn...snoopy u jok pa na drevo...pa daljnogled s sabo da bo sosedo čez okn gledu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: prvaki so zgubl...snoopy žalostn...snoopy u jok pa na drevo...pa daljnogled s sabo da bo sosedo čez okn gledu :lol1:

Ti pacek ti, tega pa ne smeš delat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pacek ti, tega pa ne smeš delat.

kaj ne!!!

sj bi te povabu da prideš še ti...sam pol bo gužva na drevesu ....al pa pr sosedi :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ne!!!

sj bi te povabu da prideš še ti...sam pol bo gužva na drevesu ....al pa pr sosedi :lol1: :lol1:

A je vredi soseda? Pol še jaz pridem gledat. Bom mev svoj dalnogled! :D

A veja pa bo zdržala,če bomo trije gor čepeli? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: prvaki so zgubl...snoopy žalostn...snoopy u jok pa na drevo...pa daljnogled s sabo da bo sosedo čez okn gledu :lol1:

hudiča! teb gre pa dobr... maš kar svojo temo!! Kero sosedo imaš pa tam? sej si z vsemi v žlahti... Teh pa ne smeš lih gledat.. A maš kako novo sosedo? Kaj pa sosed??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa sosed??

:hmm: Kokr sm jest seznanjen, so našmu Snoopy-ju všeč ženske .) Razen, če je tale "sosed" zate :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je vredi soseda? Pol še jaz pridem gledat. Bom mev svoj dalnogled! :D

A veja pa bo zdržala,če bomo trije gor čepeli? :hmm:

veja drži..če tebe ni :lol1:

hudiča! teb gre pa dobr... maš kar svojo temo!! Kero sosedo imaš pa tam? sej si z vsemi v žlahti... Teh pa ne smeš lih gledat.. A maš kako novo sosedo? Kaj pa sosed??

to ne bo držal...u žlahti sm samo z eno tle okol bliz :yes:

sosed pa... jst ne bi vedu...beri spodaj :P

mam pa svojo temo ja...in začuda je nism jst odprl... so jo predniki pred mano :worship: so mi plac zrihtal :D

:hmm: Kokr sm jest seznanjen, so našmu Snoopy-ju všeč ženske .) Razen, če je tale "sosed" zate :naughty:

:whistle: :worship: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil na morju!!!pil tastar union-ni bolšga :worship: :worship:

haha...res poročaš vse v svojo temo, haha :worship: :OK: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!