Skoči na vsebino

Snoopy


Grilzz

Priporočene objave

haha...res poročaš vse v svojo temo, haha :worship: :OK: :D

itak... :P zato pa je ane...sicer...glih namest kšnga dnevnika ne bi bla ane... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak... :P zato pa je ane...sicer...glih namest kšnga dnevnika ne bi bla ane... :D

ja jo morš izkoriščat :whistle: haha...ja I agree...vse nas pa tudi ne zanima :unsure: :whistle: :D

vedno morš bit mal diskreten :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jo morš izkoriščat :whistle: haha...ja I agree...vse nas pa tudi ne zanima :unsure: :whistle: :D

vedno morš bit mal diskreten :winkiss:

Hja... diskreten ja... pijanski pohodi me glih ne zanimajo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja... diskreten ja... pijanski pohodi me glih ne zanimajo :evilgrin:

haha :P sj vem da si sam fouš k se ti pač svojih ne spomneš :lol1:

lohka pa začnem pisat o sexu :D sam pol ne bo velik... :lol1: :lol1: pa itak te tut to verjetno ne bo zanimal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja... diskreten ja... pijanski pohodi me glih ne zanimajo :evilgrin:

haha :P sj vem da si sam fouš k se ti pač svojih ne spomneš :lol1:

lohka pa začnem pisat o sexu :D sam pol ne bo velik... :lol1: :lol1: pa itak te tut to verjetno ne bo zanimal :P

eh fanta fanta...vidva sta pomoje lih "the perfect match" za pogovore o pijančevanju in sexu :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh fanta fanta...vidva sta pomoje lih "the perfect match" za pogovore o pijančevanju in sexu :naughty: :whistle:

Khm :) Moja malenkost ne pije alkohola... tko da za pijančevanje zaostajam. Lahko pa pri drugi temi nadoknadim :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Khm :) Moja malenkost ne pije alkohola... tko da za pijančevanje zaostajam. Lahko pa pri drugi temi nadoknadim :rolleyes:

se opravičujem :winkiss: da nadoknadiš..hm....takim stavrem jst ne verjamem na besedo :whistle: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh fanta fanta...vidva sta pomoje lih "the perfect match" za pogovore o pijančevanju in sexu :naughty: :whistle:

hmmm... :hmm: po čem ti to sklepaš??? :P

sj se lohka pridružiš...nj te ne bo sram nooo :lol1: :lol1:

Khm :) Moja malenkost ne pije alkohola... tko da za pijančevanje zaostajam. Lahko pa pri drugi temi nadoknadim :rolleyes:

lažniuc :glare:

se opravičujem :winkiss: da nadoknadiš..hm....takim stavrem jst ne verjamem na besedo :whistle: :D

:lol1: :slap: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm... :hmm: po čem ti to sklepaš??? :P

sj se lohka pridružiš...nj te ne bo sram nooo :lol1: :lol1:

ma tko...dons sm še nekka v tej fazi k sm psihološko analizirala druge.....najbrž zarad tega :unsure: .)

hvala za povabilo :winkiss: mene sram..hm..kje si pa to vidu?? ti bi pa ja lahko vedu da mene pa že ni sram...no aj včasih ampak res samo v določenih primerih :rolleyes: .) :P :grim :D

:lol1: :slap: .)

zakaj pa to? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem :winkiss: da nadoknadiš..hm....takim stavrem jst ne verjamem na besedo :whistle: :D

In besede so meso postale :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In besede so meso postale :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

haha :naughty: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

snoopy bomo dal kako pijansko slikco tukile gor?? da spoznajo tega hudga modela k ma kr svojo temo :P :D :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

lahko pa kr filmčk :naughty: :whistle: ples in to :whistle: :evilgrin: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa dajmo nabijat v tej temi,

kdo je snupi :headbang:

pa dajmo .) ne vem kolk bo snupi zadovoljen da smetimo po njegovi temi pa vseeno.. :D

vsak intiligenten to ve :whistle:

haha, točno :worship: :worship:

če pa že želiš vedt....pa obstaja nejgov profil...če ga želiš bolj spoznat pa PM... :whistle:

sam žal mam zate novičko: pomoje ga bolj zanimajo ženske :slap: :lol1: :lol1: v bistvu sm prepričana v to... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa dajmo .) ne vem kolk bo snupi zadovoljen da smetimo po njegovi temi pa vseeno.. :D

haha, točno :worship: :worship:

če pa že želiš vedt....pa obstaja nejgov profil...če ga želiš bolj spoznat pa PM... :whistle:

sam žal mam zate novičko: pomoje ga bolj zanimajo ženske :slap: :lol1: :lol1: v bistvu sm prepričana v to... :D

mogoče jih še ni spoznal do dobra :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha :naughty: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

snoopy bomo dal kako pijansko slikco tukile gor?? da spoznajo tega hudga modela k ma kr svojo temo :P :D :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

lahko pa kr filmčk :naughty: :whistle: ples in to :whistle: :evilgrin: :lol1: :lol1:

nč od zgoraj naštetega... samo pedigre :P

ups pozabla dodat...bod vesel, da niso zaklenil teme...veliko so jih...skoz bolj pomembn si :yea1:

pssst....mogoče so jo falil...ne govort...

no pa dajmo nabijat v tej temi,

kdo je snupi :headbang:

lej...če nimaš nč pametnga za napisat ti tut tega ne bi blo treba...simpl k pasul

mogoče jih še ni spoznal do dobra :worship:

word :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč od zgoraj naštetega... samo pedigre :P

pssst....mogoče so jo falil...ne govort...

haha, si se mal zmotu a? :P

okej okej, sm že tih :xx: smejim se lahko an .) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: Pravš tko k v soboto :xx:

ma je težko bit 3 minute tih veš... :closedeyes: .)

sam mi je ratalo!!!!! :P

čeprou sm bla neki slabe volje....bi blo lahko bolš,sj ti veš kako,an bejba :D :winkiss: ..sam vseen blo fajn :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha, si se mal zmotu a? :P

okej okej, sm že tih :xx: smejim se lahko an .) :D

nism se nč zmotu...packa pokvarjena :lol1:

Ja res ti je uspelo.

Ma blo je prov fajn, čeprav je snupu helij mal .... :whistle: :P

helij...sj res...jst se pa veselim k je vaga kazala 5kil mejn...zgleda da se še ni čist izloču :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!