Skoči na vsebino

Prosnja


Priporočene objave

Lepo vas prosim ce lahko nardite sam eno temo "Svetovno prvenstvo" in notri zlagate te tekme in komentarje kr je ze kar nekaj tem odprtih na to temo!

Lepo vas prosim bo bolj pregledno pol!

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pocakaj do julija - potem itaq letijo vse SP-teme v kos. :wink: do takrat bo pa treba se malo potrpeti - dvojno delo si pa ne mislim delati,sorry. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo vas prosim ce lahko nardite sam eno temo "Svetovno prvenstvo" in notri zlagate te tekme in komentarje kr je ze kar nekaj tem odprtih na to temo!

Lepo vas prosim bo bolj pregledno pol!

Hvala

Hej kako bolj pregledno, sej je najbolj pregledno vsaka tekma zase, al misliš pod enim krovnim topicom?

Kako SP 2002 potem pa vsaka tekma v svojem folderju?

Hmm, .... no ja deklica ma point! :shock:

Mogoče bi pa lahko tut vsa glasovnja za take in drugačne dekliče v en skupen folder sprau?! Heh, ...Why not, ....SANČI PA TI SI ZAKON! :P :shock: :wink: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keep on dreaming, a zdej pa mislite da bomo naredili svoje kategorije za svetovno prvenstvo, svojo kategorijo za zoolojeve hormonske izpade itd???

Saj SP bomo vse zbrisali, tvoja glasovanja pa tudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keep on dreaming, a zdej pa mislite da bomo naredili svoje kategorije za svetovno prvenstvo, svojo kategorijo za zoolojeve hormonske izpade itd???

Saj SP bomo vse zbrisali, tvoja glasovanja pa tudi.

COOL, jst sem se itaQ že deklariru kot pristaš brisanja (periodičnega) navlake, ki jo namečemo na forum.

Hmm, pa še manj dela je!

Heh pejmo na pivo tole je pokol, .... u pisarni krepko čez 30 stopinj! :shock: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keep on dreaming, a zdej pa mislite da bomo naredili svoje kategorije za svetovno prvenstvo, svojo kategorijo za zoolojeve hormonske izpade itd???

Saj SP bomo vse zbrisali, tvoja glasovanja pa tudi.

COOL, jst sem se itaQ že deklariru kot pristaš brisanja (periodičnega) navlake, ki jo namečemo na forum.

Hmm, pa še manj dela je!

Heh pejmo na pivo tole je pokol, .... u pisarni krepko čez 30 stopinj! :shock: :shock:

Kaj so ti klimo iz opisa del in nalog zbrisal?????????? :twisted: :twisted: :lol: :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj so ti klimo iz opisa del in nalog zbrisal?????????? :twisted:  :twisted:  :lol:  :wink:  

...verjetno ne dosega norme :twisted: :twisted: :lol: :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

No, da zdej napišem za kaj se je šlo včeri.

Moj kolega se je odločil zamenjat motr. Honda XX letnik 2002, brez praske, nikoli terana, z Akrapotom (bil sem zraven, ko ga je Tomaž iz Elise montiral) in nosilcem za top case.

Pokliče en dan v TC in se zmeni, da bi dal v račun svojo XX (se mu pač ne da in nima cajta, da bi jo prodajal po oglasih) in pri njih vzel novo CBR 1000.

Včeri je bil dan D. No, vsaj tako je mislil....

V TC se je pripeljal z XX in z 1,2 mio. SIT v žepu za doplačilo za novo CBR 1000.

Najprej ga niso je-al 5 %. So se ga otresali z izgovori: Ja sam še mal, mejčkeno bo za počakat. Prodajalci so se ga izogibali in podajali drug drugemu - pa je bilo dogovorjeno, da pripelje motor. vnes si je lahko ogledal celo trgovino, spil malo vode. Pol je bilo pametovanja, pa nekega mežikanja z očmi in skrivnih kretenj med prodajalci in na koncu bi mu prodali novo CBR 1000 vendar v račun za dogovorjeno ceno (1.8 mio SIT) ne bi vzeli XX, ker ma gor Akrapota. In vsak od prodajalcev je bil iz minute v minuto bolj pameten. Na koncu so predlagali, naj vendarle kupi pri njih novo CBR 1000, za XX se bodo pa že pol enkrat neki zrihtal....

No, po uri in pol zabitega časa v salonu se je kolega odpeljal domov na svoji XX.

Tadej

Jaz nevem zakaj je sploh šel v tega TC- ja :blink: , v AS-Domžale (generalni za HONDE) bi bil čist drugače sprejet pa še marsikaj bi se dalo zment :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...na maile ne odgovarjajo.... <_<

Meni vedno ...tudi, ko smo imeli kak spor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!