Skoči na vsebino

kako doma narediti filter


Dr_gh3rg4

Priporočene objave

probal se nism .) , sam sm nek bral :) , da se da uporabit uno peno k jo majo za zvočno izolacijo v studijih :D . za na frgazer pa uporab ksno cev ali kaj podobnega....poročej če ti bo kaj ratal skp spacat.! :OK:

Popravljeno . Popravil GP MASTER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej sm že premišlevau da bi kupu pa sm si reko da bi probo svojga naredit :? drgač sm si pa tko zammislu da bi vzeu karbonsko cev tako k paše na fergija pa bi jo mal prevrtu pa dau neko dobo al peno not in to je pomojem to :)

karbonska cev na sliki ki jo mislim uporabit

post-11912-1159467457_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej cev ni zaprta mam pa tud zaprte keta je boljša :? cev je pa na eni strani tko debela da paše na fergija na drugi strani pa še debelejša(ma večji premer) vzeu bi pa gobo k jo lohk uporablaš za pranje cara :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probaj si pomagat z najlonkami.

pol na konu karbonske cevke sam dam najlonko gor??zaenkrat bon probo dat gobo pa bon vido kak bo v soboto bo filter najverjetneje že na scootu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi uno ceu navrtou bi blo pomojem premau zraka .) edin če bi bila na en stran odprta potem pa mrde, probej bo najbol :OK: .

Pa tut z :grim najlonkam se da dost narest :OK: , sam pol ni glih priporočljivo .) se vozt po pesku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti sam pazi da ti nau dodatnga zraka not vlekl to je dost pomembn....pa pazi tut z luknami kje jih bos naredu pa kok jih bos naredu...ce zajebes si konc... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dečkooo...kupi športni filter, al pa orginal navrtaj...bo vsaj nek izgled melo, če že ne učinka :D :D :D Če pa res maš željo, pa ne uporabi kar neke cevi, raje naredi iz plexi stekla, bo melo vsaj lepši izgled :)

Popravljeno . Popravil longboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si ze naredu filtr??? ce si daj slikaj pa pokazi....pa kao se slisi pa ce si se po dezju ze vozil ...a ti ga je zamorilo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

no js sm pa nrdiu itk najbolši doma nrjen filter hehe :P (ne da se hvalim ) iz starega avspuha (orginal sm meu uzadih tak mali zaviti deklček ki je kromiran na koncu je pa mal zavit pa je glih pasau na fergiča pa sm dau prvo mrešco pol malo pene kr ene pene in neke gobice male pol pa še eno mrešco ozunih pa jo u črno pofarbu

pa ful lpo zgleda vlik bolš ko kuplen pa šena dežu sproban lepo dela sam sem mogu tist rorček stran od gume ubrnat da voda ne šprica not ko se peleš al pa na lužo prletiš to ti je to :P drgač mi je pa škoda 5 k devat za filter:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Ej psolušaj,Vzemi tisto gumico ki je že zdaj na fergazerju.Dol jo snami in vanjo vstavi cev ki ima luknje vske par mm,Potem noter v cev daj filter iz airboxa in to jeto..Pa boš viel,jaz sem tako naredil:)Zvok je dost boljši:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na glasu se bo verjetno mal poznalo-zadeva bo bol mukala. Na hitrosti pa pomoje ne. pa če boš vrtal filter ponovno nastavi ferg, darugače bo v mešanici preveč zraka. Svečka mora biti čokoladno rjave barve, če bo svetle ali bele to pomeni da je preveč zraka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlonke so zakooon :whistle: (ne za nost) za filtr jih ponucat to pa ja...

Jest mam na ATXu kr direkt na fergazrju naštimano :naughty: pol sem prerezal eno staro zračnico tako, da sem dobil elastiko in vse skupaj napel čez sesalno udprtino :evilgrin: paše u nulo :grim Mukat pa more...drgač ni nč O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!