Skoči na vsebino

ali ima kdo kaj pojma o dieslu


D.J.

Priporočene objave

imam 200 litrski pleh sod poln z dizlom, problem je ker je star 11 let -minimalno, je pa bil 100% neprodušno zaprt in hranjen v hladnem prostoru ves ta čas

ali je to gorivo še primerno za pokurit v avtu :D ali je cetansko število (pri bencinu je oktansko) v teh letih že padlo čez mejo škodljivosti - sledi klenkanje, mogoče celo zjeb. bosch pompa :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz to nafto ne bi porabil,ker je najverjetneje v sodu veliko vode-kondenza. Voda pa kot vemo je "smrt"za Bosch črpalko. Raje jo

porabi za ogrevanje,kjer ta voda ne naredi škode.

pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na enem forumu so rekli da sicer gorivo potegne vlago iz tistega malo zraka ki je še v sodu, ni pa tako zelo nevarno, ker je le-tega malo

svetovali so mi še mešanje z novim dizlom v razmerju 3(star) : 1(nov)

sicer pa če zajebem je popravilo pumpe min. 40 sonetnih vencev

v ponedeljek nesem še vzorec (1 liter) kolegu na bencinsko da mi izmeri- nekaj??

strumno naprej z :

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ne vem no (to je mnenje laika) - samo a nafta lažja od vode in potemtakem je morebitna voda pod nafto. Zatorej s cevko, ki jo daš na dno soda potegni ven kar je na dnu in dokler (če) je to voda pumpaš, potem pa nej bi bla sam še nafta???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ga že kurim in dela brez problemov- ne kadi, lahko vžiga, normalno vleče

kar se mene tiče se lahko zaklene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!