Skoči na vsebino

Slovenski Neslovenci


2384nsdf83

neslovenski Slovenci  

39 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Naj nehajo najedat se dokon?no zlijejo s Slovenskim povpre?jem
      4
    • Naj se borijo za svoje tradicionalne pravice, ?eprav so Slovenci
      5
    • Naj se ?e enkrat odlo?ijo (odselitev ali podreditev vrednotam v Sloveniji)
      23
    • Dol mi visi
      5
    • Drugo
      1
    • Tretje
      1


Priporočene objave

v skladu s tole temo še podobno vprašanje, le da v obratno smer.

Sem po svojih močeh adaptiral, upam, da mi je uspelo.

Skratka - koliko vam res pomenijo take zadeve na objektivnem nivoju?

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj svetujem neslovenskim Slovencem ! Nekak ne pije vode ta formulacija ! Gremo reševat utopljene v žlici vode !

- če je neslovenec si naj državljanstvo (papirje) zrihta če hoče da mu tam piše slovenec

- če mu tam piše da je slovenec naj uživa v življenju karkšnega si bo pač ustvaril

viva estados eslovenos ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar je mal drugačna... Jodlarski slovenci so tam avtohtoni, naši neslovenci pa so prišli s trebuhom za kruhom iz pizde materne dobro zaslužit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar je mal drugačna... Jodlarski slovenci so tam avtohtoni, naši neslovenci pa so prišli s trebuhom za kruhom iz pizde materne dobro zaslužit.

ampak so zdaj že tut skor avtohtoni :) če ne zdaj, pa bodo čez 50 let ...

Kdaj se pravzaprav nekaj šteje za avtohtono? tut naši predniki so pršli iz pizde matrne ... baje .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. tut naši predniki so pršli iz pizde matrne ... baje .

točno ..

:OK:

.. če pa kdo pozna kakega, ki ni prišew od tam,

nj se pa javi, da preverimo dejstva

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak dan imam opravka z neslovenci,tud pijem ga z njimi tko,da me nebi kdo imel za nacionalista,ampak,če kdo ne spoštuje mojega materinega jezika,zakaj k.... bi jaz moral njegovega.Saj sliši se grobo ampak se modeli počutijo,kot da mi moramo govoriti srbohrvaščino. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak dan imam opravka z neslovenci,tud pijem ga z njimi tko,da me nebi kdo imel za nacionalista,ampak,če kdo ne spoštuje mojega materinega jezika,zakaj k.... bi jaz moral njegovega.Saj sliši se grobo ampak se modeli počutijo,kot da mi moramo govoriti srbohrvaščino. :hmm:

zato, ker smo bili mi tako butasti, da smo jim dali vedeti, da jih razumemo.......

hej, bi se ti v eni drugi državi tudi matral govoriti tebi tuj jezik, če te v tvojem materinskem jeziku vsi razumejo?? :hmm:

DA SPET NE BO SPORAZUMOV - ne podpiram tega, samo to je dejstvo...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okoli

tega se nikoli ne sekiram - kakšen jezik kdo govri. Meni je bilo vedno najbolj pomembno, da se razumemo. Če vem, da človek razume Slovensko, pač ne bom riniw s kakim drugim jezikom - če pa vem, da me ne bo razumew, se pa malce potrudim.

Zamerim

pa vsem, ki iz tega delajo ne vem kak problem. Prej ali slej bo vsak, ki hoče živeti tu, če je normalen, spregovoril naš jezik. Če pa po nekaj letih tega ne zna (noče) pa to tako ali tako največ pove o njem samem in so moji/naši kakršnikoli komentarji na to temo povsem odveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje to nasploh za vse nas velja. Zaenkrat še.

točno ..

:OK:

.. če pa kdo pozna kakega, ki ni prišew od tam,

nj se pa javi, da preverimo dejstva

:D

Kaj pa tisti, ki se rodijo s carskim rezom? Poznam tri punce, ki so se tako rodile.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa tisti, ki se rodijo s carskim rezom? Poznam tri punce, ki so se tako rodile.

Aha. To torej pomeni, da sen noben od teh, ki so...

prišli s trebuhom za kruhom iz pizde materne dobro zaslužit.

...ni rodil s carskim rezom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa tisti, ki se rodijo s carskim rezom? Poznam ..

za

njih velja zdravniško opravičilo

in se šteje kot, da so prišli od tam

od kjer drugi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak dan imam opravka z neslovenci,tud pijem ga z njimi tko,da me nebi kdo imel za nacionalista,ampak,če kdo ne spoštuje mojega materinega jezika,zakaj k.... bi jaz moral njegovega.Saj sliši se grobo ampak se modeli počutijo,kot da mi moramo govoriti srbohrvaščino. :hmm:

zakaj se sploh sekiraš okol tega? Glavno, da se zmenite ...

men ni tolk pomembno, v kterem jeziku govorim - glavno, da pametnejši izpadem. Može in na stranom jeziku, ako treba.

Malo več kulture prosim. O:-)

ok, iz Treh Krasnih. Tam za Karpati nekje, baje. Razen če drži ona druga teorija, o nekih Ilirih ... al kaj že. Ne vem, babica mi ni znala nikol prav razložit, od kod je njena babica, in od kod od babičine babice babica, pa od kod babica od babice babičine babice, kaj šele, da bi mi znala razložit, od kje je bla babica od babice od babice babičine babice.

Popravljeno . Popravil brum brum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... al kaj že. Ne vem, babica mi ni znala nikol prav razložit, od kod je njena babica, in od kod od babičine babice babica, pa od kod babica od babice babičine babice, kaj šele, da bi mi znala razložit, od kje je bla babica od babice od babice babičine babice.

kak ti ni znala razložit .. kapa je to za ena babica, da tega ni znala povedat, da je bla ona babica tut od

praprapraprapraprapraprapraprababice

vse babice so od ene same

pra.................................................................................prababice babice

pa pravijo, da ji je bilo ime Eva in da je bila črna

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je spet kdo v kitajski restavraciji kaj takega pojedel, da se tu kregate čez njih? :? :blink:

In kaj imajo teli zgornji kandidati s temi Kitajci? :eek:

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je spet kdo v kitajski restavraciji kaj takega pojedel, da se tu kregate čez njih? :? :blink:

In kaj imajo teli zgornji kandidati s temi Kitajci? :eek:

gotovo hodijo v kitajske restavracije na račko

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IPB Slika

Me baš zanima, kaj bo z politiko getoizacije itd ... ;)

Kar se Popoviča tiče,sem bil včeraj po dolgem času v centru Kopra,in če ta tip ni naredu največ za svoje mesto,potem si noben kandidat ne zasluži pozornosti. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!