Skoči na vsebino

Kupujem motorček


mačka27

Priporočene objave

:yea1: To pa je ugotovitu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Če se še nisi odločil kar pa si se vrjetno že. Še moj mnenje.

Tko je blo men so vsi govoril kopi rs 125 pa sm reku ne pr močno jst sm delu izpit pa sm pelu 90 km/h pa s mi je zlo zlo hitr zdel pa sm reku nbom rs kr s bom ubil na prvem ovinku. Pa so mi guvuril da se bom navadu pa to pa ono pa sm reku da še crkuje povrh vsega več stroškov lalala.... tko da nism nikogar poslušal in sem se odločil za hyosung 125 sm se vozu 21 dni pa so šli ležaji pa logerji u k**** konec sezone razočaranje pa seveda na vrhuncu ... pa še pol k sm se navadu mi je šlo prepočas k vidiš da pelje traktor pred tabo 50 pa ga že nemorš prehiteti. Tako da upam da si se ozr. da se boš odločil za rs 125 ... Tako da ja blokado imaš v glavi ne v motorju.

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah najbol d aprilijo uzames.....men tko ni se nc resnga crknil razn izpušn ventil se mi je zatknu druzga pa nč....sj navadu se ga boš pa u 1 tednu.....sam men je ze presvoh ratala...pa mam do konca odblokirano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah najbol d aprilijo uzames.....men tko ni se nc resnga crknil razn izpušn ventil se mi je zatknu druzga pa nč....sj navadu se ga boš pa u 1 tednu.....sam men je ze presvoh ratala...pa mam do konca odblokirano

Se pa res v vsaki temi pohvalis. Ko jo jst od tebe kupim bom vse tvoje poste kopiral in naredil novo temo. Pa niti slikic mi nebo treba dodajat k si jih ze ti ena 5 postov v temi za fotografije dodal. xD

Se vedno pa mi nisi cene povedal :A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pa res v vsaki temi pohvalis. Ko jo jst od tebe kupim bom vse tvoje poste kopiral in naredil novo temo. Pa niti slikic mi nebo treba dodajat k si jih ze ti ena 5 postov v temi za fotografije dodal. xD

Se vedno pa mi nisi cene povedal :A

ah 5 postov pa pa res ne mybi 4 :kva1: .....dj mi 2400€ pa jo lahk udpeles :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne premerjat korejcev z japonci in ne 2takt z 4 takt!

Vem za lepo modro cbr125 leto staro,Če te zanima na p.m!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.Odlocil sem se da bom kupil motor in sicer 125ccm.Najraje bi imel enduro za zmerno ceno lahko tudi rabljen.Koliko bi moral odšteti zanj, da nebi imel preveč stroškov.Pred tem pa nisem imel še nobenega motorja razen APN6-ke

lp

Popravljeno . Popravil Robinho10
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.Odlocil sem se da bom kupil motor in sicer 125ccm.Najraje bi imel enduro za zmerno ceno lahko tudi rabljen.Koliko bi moral odšteti zanj, da nebi imel preveč stroškov.Pred tem pa nisem imel še nobenega motorja razen APN6-ke

lp

mhm.. jest ti prodam husqvarno wre 125 99 letnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.Odlocil sem se da bom kupil motor in sicer 125ccm.Najraje bi imel enduro za zmerno ceno lahko tudi rabljen.Koliko bi moral odšteti zanj, da nebi imel preveč stroškov.Pred tem pa nisem imel še nobenega motorja razen APN6-ke

lp

žiwyo...Cena motorja je usvisna od letnika,št. prevoženih kilometrov..ohranjenost dodatne opreme, znamke... glede stroškov če mene prašaš morš met tud mal sreče da trofneš tazga da se ti ne kvari je pa res da se 2 taktni veliko bolj kvarijo kot 4 taktni tko da ti priporočam 4 taktnega čeprav ne razvije tolikšne končne hitrosti kot 2 takti ampak glede na to da si začetnik bo 110 - 130/kmh dovolj zate. Glede cene pa mislim da pod 2000 za dober motor nesmeš ciljati.

Drugače pa poglej kater ti je všeč potem pa malo raziskuj po forumu in boš zagotovo kaj našel.

L.p. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.Odlocil sem se da bom kupil motor in sicer 125ccm.Najraje bi imel enduro za zmerno ceno lahko tudi rabljen.Koliko bi moral odšteti zanj, da nebi imel preveč stroškov.Pred tem pa nisem imel še nobenega motorja razen APN6-ke

lp

Zdej odvisn za kaj bi ti rabu enduro, večinoma za po terenu al mešano? Za teren pol pride v poštev kakšna 2taktna navita zadeva, samo to bodo pol tud stroški s takmu motorjm. Če pa hočeš čim manj stroškov kupi 4 taktnega, samo ima slabše pospeške in končno, seveda se z njim lahko še vedno normalno po kakšnih gozdnih poteh voziš.

Tud sam sem imel APN6 in potem kupil Aprilio ETX, za začetnika čist vredu motor, vzdrževanja ni veliko ker mašina ni nič navita v primerjavi z ostalimi 2T motorji.

Ne vem kolk je zdej to zmerna cena, samo zravn prištej še opremo če je še nimaš. Da ne boš potem vse dal za motor potem pa niti za bencin ne boš imel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha.Hvala za pomoč.Ko dobim bom pa že imel še kaj za vprašat :evilgrin:

lp

Aprilia ETX (luksy pozna)

KTM LC2 ( ze lep cas se ne izdeluje vec. Neka vmesna varianta. Se mi zdi da enaka masina kot na Yamahi DT 125)

Husqvarna WRE 125 (mogoce najmocnejsi med temi...ampak tudi najdrazji (cena pa tudi vzdrzevanje))

Tomos ENDURO 125 F (vredi strojck za zacetnika. 4 takt...3 litra na 100km, vredi komponente, hitro deli, enaka masina kot na yamahi)

Yamaha XT 125 R (jajckomerc. Enaka masina kot na tomosu, samo slabse komponente)

Yamaha DT 125 R ( ti jo najbolj priporocam...raketa med raketami. Zakon motor. 20 letna tradicija. Res majka)

No najde se se ksn...recimo Honda Varadero 125 ( potovalni enduro)

pa potem se ksna jajca k jih niti sam ne poznam. Ampak to so najbolj pogosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj pa kawasaki kmx 125. Poraba 5-7 l/100km , odblokiran okoli 25 hp. Men gre pri mojih 55 kilogramih (zablokiran!!!) okol 130 kmh. Taki motorji kot so kmx, dt, lc2, wre grejo kar solidno, ampak glede na to, da so 2T vzdrževanje sploh ni drago.(u primerjavi z rs, wr, exc)

post-17420-1225130366_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj pa kawasaki kmx 125. Poraba 5-7 l/100km , odblokiran okoli 25 hp. Men gre pri mojih 55 kilogramih (zablokiran!!!) okol 130 kmh. Taki motorji kot so kmx, dt, lc2, wre grejo kar solidno, ampak glede na to, da so 2T vzdrževanje sploh ni drago.(u primerjavi z rs, wr, exc)

jah tale kmx novejši negre tolk k starejši model... pa poraba pomojm tud ni točna... men wre dost več kur... kar sem pa mel stroškov sem pa menjal bat prio 8k... zj mam pa

že nene 4k mir... upam da bo še tako naprej...drugač pa vzdrževanje wr/rs/mito/exc tud ni tolk drago razen de menjaš bat pri 15k ali pri H enudurah 8km...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!