Skoči na vsebino

Kupujem motorček


mačka27

Priporočene objave

aprilio... ker jo še vedno izdelujejo in jo bodo tudi v prihodnosti...nsr pa so samo še stari navreti motorji...grdi da bi me blo se sram peljat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še kšn hyosung XJR se najde (samo ne kupvat teh jajc, ja pomojm se bolš vozt z apn6)

LuX zakaj tko mislš ? Zato kej je pač hyosung ? a če Bi pisaL Aprilia bi biu pa dobr ane ? Lahko primjrjaš hyosunga z ostalimi svetovnimi znamkami pač hyosung še ni tok znan. Sej ko je Aprilia prvi motor naredila ga tudi niso usi hvalili logično ane. Hyosung tudi ni na sceni tako dolgo kot aprili pa honda pa ducati itd. z leti bodo našli napake in izdelovali konkurenčne motorje drugih svetovnih znamk. Drugače pa mislim da hyosung ni tako slab kot ga nekateri predstavljate vrjetno ga še nisi mel .

LuX ne napadam te to je samo moje mnenje. Če si to vzel kot napad se ti že v naprej opravičujem.

L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilia mi je osebno lepši motor.Je tud hitrejša in nasplošno boljša!Je pa vzdrževanje neprimerno dražje!Men je v 20.000km dvakrat zaribala.Enkrat komplet je še blok poknu!Z nsr teh problemov ni ker je 4t mašina,manj pije,ni treba kupovat olja...Odvisno kaj hočeš od motorja in kolk si pripravljen vlagat vanj!Tu gume zdržijo velik več na nsr pa cenej so tudi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprillia RS 125 ali Honda NSR 125??? kaj od tega naj izberem? O.o

Malo premisli

Če gledaš po obliki ozr. "lepoti" izberi Aprilio

Pospeški: Aprilia ( Zagotovo hitrje pospešuje kot nsr)

Končna hitrost: Aprili ( Z voljo in denarjam lahko spraviš čez 200/khm)

Poraba: Nsr ( nsr po mojem ne pokuri več kot 6L/100

Več stroško ( moje mnenje) : Po mojem boš imel majn stroškov z nsr. Spet odvisno od letnika , prevoženih kilometrov itd.

Odločitev je tvoja.

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LuX zakaj tko mislš ? Zato kej je pač hyosung ? a če Bi pisaL Aprilia bi biu pa dobr ane ? Lahko primjrjaš hyosunga z ostalimi svetovnimi znamkami pač hyosung še ni tok znan. Sej ko je Aprilia prvi motor naredila ga tudi niso usi hvalili logično ane. Hyosung tudi ni na sceni tako dolgo kot aprili pa honda pa ducati itd. z leti bodo našli napake in izdelovali konkurenčne motorje drugih svetovnih znamk. Drugače pa mislim da hyosung ni tako slab kot ga nekateri predstavljate vrjetno ga še nisi mel .

LuX ne napadam te to je samo moje mnenje. Če si to vzel kot napad se ti že v naprej opravičujem.

L.p.

pravm sam za xjr, za comet vem da je vredu motrčk. pri xjr pa pokajo šravfi, plastike, uglavm izven ceste se ne smeš peljat dati kaj ne odpade

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilia mi je osebno lepši motor.Je tud hitrejša in nasplošno boljša!Je pa vzdrževanje neprimerno dražje!Men je v 20.000km dvakrat zaribala.Enkrat komplet je še blok poknu!Z nsr teh problemov ni ker je 4t mašina,manj pije,ni treba kupovat olja...Odvisno kaj hočeš od motorja in kolk si pripravljen vlagat vanj!Tu gume zdržijo velik več na nsr pa cenej so tudi!

Se hecaš?

Svetujem MZ RT. Vem za enega sorazmeroma pametnega. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilia mi je osebno lepši motor.Je tud hitrejša in nasplošno boljša!Je pa vzdrževanje neprimerno dražje!Men je v 20.000km dvakrat zaribala.Enkrat komplet je še blok poknu!Z nsr teh problemov ni ker je 4t mašina,manj pije,ni treba kupovat olja...Odvisno kaj hočeš od motorja in kolk si pripravljen vlagat vanj!Tu gume zdržijo velik več na nsr pa cenej so tudi!

Od kda je nsr-ka 4-taktna? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj to je govora u uni katastrofi od motorja? :headbang: una cbr ze 15let nazaj ni bla motor,če mislim pravo!Sem mislil da sprašuje o Rs125 in cbr125 tej novi,ko ste jo vsi kot malo opisovali!

Od 125 je po moje zakon mito(manj crkuje,slabše bremze),takoj za njim pa Rs oboje po letniku 95!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilia mi je osebno lepši motor.Je tud hitrejša in nasplošno boljša!Je pa vzdrževanje neprimerno dražje!Men je v 20.000km dvakrat zaribala.Enkrat komplet je še blok poknu!Z nsr teh problemov ni ker je 4t mašina,manj pije,ni treba kupovat olja...Odvisno kaj hočeš od motorja in kolk si pripravljen vlagat vanj!Tu gume zdržijo velik več na nsr pa cenej so tudi!

ni nsr 2takter? O.o in pa , če vedno sem v dvomih... :/

poleg tega, ni cbrka 4-taktna nsrka? z nekaj majnšimi "popravki" seveda...

Popravljeno . Popravil Jakey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravm sam za xjr, za comet vem da je vredu motrčk. pri xjr pa pokajo šravfi, plastike, uglavm izven ceste se ne smeš peljat dati kaj ne odpade

Ockay za tega ne vem tko da nemorm rečt :photo:

Zgleda da sma se narobe razumela :D

L.p.

________________________________________________________________________________

_________

Drugace pa ce ti ni denar omejen bi jst na tvojem mest izagotovo kupil novo rs ... se mi zdi da vseeno nemores primerjat mito 95 letnik pa rs 2008 .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugace pa ce ti ni denar omejen bi jst na tvojem mest izagotovo kupil novo rs ... se mi zdi da vseeno nemores primerjat mito 95 letnik pa rs 2008 .

.

.

Nobenega motorja razen HD. Ne moreš primerjat l.95 z 2008!To je logično!Na žalost pa moraš met kr dnara za novo!Jz sem samo hotel reči,da so od l.95 naprej že ok!Prej pa ne!Mislim pa,da ma višjo hitrost in več konjev l.95 al se motim?Kolk pa ma zdaj kilowatov?Rs L.95 ma 26kw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugace pa ce ti ni denar omejen bi jst na tvojem mest izagotovo kupil novo rs ... se mi zdi da vseeno nemores primerjat mito 95 letnik pa rs 2008 .

.

.

Nobenega motorja razen HD. Ne moreš primerjat l.95 z 2008!To je logično!Na žalost pa moraš met kr dnara za novo!Jz sem samo hotel reči,da so od l.95 naprej že ok!Prej pa ne!Mislim pa,da ma višjo hitrost in več konjev l.95 al se motim?Kolk pa ma zdaj kilowatov?Rs L.95 ma 26kw

Za končno hitrsot nisem prepričan. Drugače majo vse mito v prometni 11 kW če pa nepotrebne stvari odstraniš pa mislm da več kot 24 kW težko istržiš. Drugače pa nisem prepričan .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stare Aprilie, one Chesterfield so ble rakete ja..

To sem mel jaz,26kw,160km/h v peti,175km/h v šesti.Sam ni bila chesterfield barve ampak vijolično in fluoroscentno. FENDI iz Brežic je bil nesposoben in nategun.Sej so mu pol vzeli prodajo aprilije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!