Skoči na vsebino

Včasih imam malo slabe vesti


Pravokotar

Priporočene objave

Najbrž ste opazili, da packam predvsem po spodnjih temah - Kr neki, Ljubezen, pa ostale čvekarije. Ampak kako si naj človek pomaga, če nima prav dosti pojma o mopedih, športu, polaganju ovinkov, friziranju, kvečjemu se še kdaj pa kdaj prav nemarno zloži??? Za lastno uporabo sem poimenoval forumaše, ki pišejo v zgornje topice Obermanijake, tiste v spodnjih pa Telebajske. Pa še kakšen univerzalec se najde, vsa čast jim. No, da ne bo po nepotrebnem spet hude krvi, naj jasno povem, da sem Telebajsek, čeprav imam tudi mopedine rad, zelo rad.

Takole si malo preganjam čas, ker je vroče kot v peklu, PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, Pepe, po tvoji klasifikaciji sicer spadam med "Obermanijake", čeprav pogosto berem (rabutam) predvsem tvoje in Leonove prispevke z vrta "Telebajskov". Glede vročine pa - trenutno sem v labu na faksu, kjer je že kar malce mraz :mrgreen: zaradi klime. Zdajle bo treba domov na kosilo, pa se bom po poti že ogrel... :silly:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepe, jaz spadam med oboje.... se ni zdi.... :wink:

Drugace pa kar pisi.... jaz bom tudi spet vec po praznikih....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še kakšen univerzalec se najde, vsa čast jim.
Pepe, jaz spadam med oboje.... se mi zdi....
Dobra roba se sama hvali??? :?:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepe, telebajske imam najrajši. Se vsaj lahko na istem nivoji o mopedih pogovarjava. No, pa še kakšno čisto telebajskasto se tudi da reči.

Ti se kar lepo mirno v senčki hladi, če ne pa k men v službo prilet, imam klimo, pa vse sodelavke na dopustu, tako da smo samo ljudje tukaj in lahko klima lavfa do fula.

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O ja, klima je zakon. Zato pa sem danes v službi, čeprav imam tut doma klimo, sam ni tako efektivna.

Sicer pa smetim v obeh rajonih ker kaj preveč pametnega itak nimam za povedat ne v eni ne v drugi kategoriji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... k men v službo prilet, imam klimo, pa vse sodelavke na dopustu...

Dolgcas torej... :roll: :roll: :shock: :wink: :twisted:

Tinki Binki Dipsi Lili Po... jst sem Po... :wink: :wink: :wink: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PEPE, heh The Evil Telebajsek te pozdravlja!

Ma se čisto strinjam s Horjotom, .... ma je debata o motorjih lahko na takšnem nivoju kot slikanice ali pobarvanke, ...ma samo da se zastopimo pa je OK!

Z.t.H.! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jast sem pa tisti Zaug-Mujo. Mi najbolj leže. In , dragi Horjo, kaj naj pa počnem v tvoji službi, če so vse sodelavke na dopustu??? Joke. Klimo imam tudi sam, pa en dr** pomaga. Saj sem že omenil, da sem manično-depresivni dvojček. Navadite se, al pa ne. Potem bom pač samo še depresivni :shock: :shock:

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, zdaj naj pa eden meni lepo nežno pojasni, kako naj odpisujem vsem! Najprej celo večnost nul koma Jozef, potem pa vsi naenkrat. NO GO!

BTW, Zoolo, se spomniš Hogarja Groznega? Najbrž ne, ker je že kar v zgodovini. Je pa zakon, častna Titova. Pa B.C., pa Wizzard of Id... Toplo priporočam. Bogve, če se jih kje še dobi.

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi sam sem telebajsek in sedim v službi ob klimi na 17 stopinj naštimano in sanjam o pomladi, ko je bilo 25 stopinj, kje je že to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW, Zoolo, se spomniš Hogarja Groznega? Najbrž ne, ker je že kar v zgodovini. Je pa zakon, častna Titova. Pa B.C.,  

PEPE

Pepe, Hogarja itaQ poznam, ...sej od tam moj nadaljevanje v podpisu , ker je bil Hogar The Horrible, ..no ja zdaj sem pa jst na njegovem mestu.

B.C.-ja poznam, ... ostalih pa ne!

Zoolo The Horrible! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi sam sem telebajsek in sedim v službi ob klimi na 17 stopinj naštimano i

da nauš primrznu na stol :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da nauš primrznu na stol

ne bom, vsake tolko časa vstanem in si oterem pot z obraza pol pa sedem nazaj in buljim v motosvet. :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepe, Hogarja itaQ poznam, ...sej od tam moj nadaljevanje v podpisu , ker je bil Hogar The Horrible, ..no ja zdaj sem pa jst na njegovem mestu.

B.C.-ja poznam, ... ostalih pa ne!

Zoolo The Horrible! :evil:

No, pol pa nisi tako mlad, kot se delaš :twisted: :twisted:

PEPE :D :D :D

P.S.: pa kwa je zdej z mojimi posti, aaaaaa, kr zginejo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že vem!!!! Hitrejši sem od svoje sence!

PEPE

V brzini bi potem še Supermana zajebu?! :lol: :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...
Najbrž ste opazili, da packam predvsem po spodnjih temah - Kr neki, Ljubezen, pa ostale čvekarije. Ampak kako si naj človek pomaga, če nima prav dosti pojma o mopedih, športu, polaganju ovinkov, friziranju, kvečjemu se še kdaj pa kdaj prav nemarno zloži??? Za lastno uporabo sem poimenoval forumaše, ki pišejo v zgornje topice Obermanijake, tiste v spodnjih pa Telebajske. Pa še kakšen univerzalec se najde, vsa čast jim. No, da ne bo po nepotrebnem spet hude krvi, naj jasno povem, da sem Telebajsek, čeprav imam tudi mopedine rad, zelo rad.

Takole si malo preganjam čas, ker je vroče kot v peklu, PEPE

Jaz sem Telebajsek! :headbang:

Pa ti? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!