Skoči na vsebino

Kaj sem se danes naučil?


Priporočene objave

Da Lojze Peterle rad posluša dobr RAVE! :kva2: :alien1:

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se naučil, da je lahko pri vstopu v tunel +2 stopinji C in suha cesta, pri izstopu iz njega pa -2 stopinji, močno sneženje, 5 cm snega na cestišču in ovinek takoj za tunelom.

Tega, da je bil v ovinku počez postavljen tovornjak, in da se jaz skozi tunel nisem peljal predpisanih 80 km/h, pa sploh ne bom omenjal......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naučil sem se kako na hitro na treningu poškodovati pogačico, oziroma kar skoraj celo koleno

O a res, jz pa to že neki časa znam :yes: ....je pa res d neki časa že nism prakticirala tega ker sem prešaltala na druge okončin, trenutno sm mahnjena na ramena :slap: ......kdo bi vedu če nism že pozabla kako gre :hmm: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da niso vsi policaji slabi.

Da razložim....včeraj zvečer se vračam iz ML, pa radar. Omejitev 50, jaz sem pa mislil, da je 86.

No ja, saj vseeno. Glavno, da je bil policaj taka faca, da me je spustil naprej samo z lepimi željami "srečno vožnjo pa malenkost počasneje". No vidite, da niso vsi slabi. :)

Al mislite, da je na njegovo odločitev kaj vplivalo dejstvo, da je sodelavčev svak? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al mislite, da je na njegovo odločitev kaj vplivalo dejstvo, da je sodelavčev svak? :?

to zihr ne :grrr , sigurno bolj tisti tvoj zablodelo/otročji pogled :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da niso vsi policaji slabi.

Da razložim....včeraj zvečer se vračam iz ML, pa radar. Omejitev 50, jaz sem pa mislil, da je 86.

No ja, saj vseeno. Glavno, da je bil policaj taka faca, da me je spustil naprej samo z lepimi željami "srečno vožnjo pa malenkost počasneje". No vidite, da niso vsi slabi. :)

Al mislite, da je na njegovo odločitev kaj vplivalo dejstvo, da je sodelavčev svak? :?

Če si se v sobreru peljal in to v smeri Hrastovca, ti rad verjamem, da te je brez komplikacij spustil dalje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari, si ti predstavljaš, kaj vse bi midva s svojimi pogledi lahko dosegla? B)

Raje ne, ker to bi pa preseglo vse dosedanje katastrofe.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj me kliče KeC če grem k ML na pivo. ker imam gužvo sem se odločil da cel večer delam in še danes cel dan in počasi pridem iz zaostanka. lepo odslovim Keca in se sam nad sabo začuden in zadovolen spravim delat.

čez 15 min zvoni telefon, kliče kolega ki je ravno rodil da je treba it hčerko zapit. evo pa je šel delovni večer in še zdaj nisem čisto priseben pa naspan.

skratka: "Ne hvali večera pred jutrom!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!