Skoči na vsebino

Koncert Deep Purplov


suzuki

Priporočene objave

Hola!

z Luckyjem sva včeraj uletela na koncert legend rocka, bilo je prav zabavno, bolj ali manj sivolasi gospodje še vedno znajo naredit pravi rockerski žur :OK: je bilo pa lepo videti Iana Gillana kljub 61 letom poskočnega in še vedno bosega na odru :yea1:

zelo (pozitivno) presenečen sem bil nad velikim obiskom in očitnim zadovoljstvom naše nadobudne najstniške mladine, sem mislil da so jim štance povsem uničile občutek za pravo glasbo :naughty: najbrž pozitiven vpliv starejših bratov in sester, morda celo staršev :hmm: pohvalno :worship:

predskupina (nisem ujel imena) morda niti ne bi bila vredna omembe če pevka ne bi bila pljunuta Aeryn Sun :eek:

kritika v Delu

in še nekaj slikc za vse ki ste zamudili - tko in tko :P

post-163-1160142844_thumb.jpg

post-163-1160142950_thumb.jpg

post-163-1160143098_thumb.jpg

post-163-1160143125_thumb.jpg

post-163-1160143167_thumb.jpg

post-163-1160144171_thumb.jpg

post-163-1160144180_thumb.jpg

post-163-1160144190_thumb.jpg

post-163-1160144278_thumb.jpg

post-163-1160144291_thumb.jpg

post-163-1160144301_thumb.jpg

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja enakega mnenja kot vidva je tudi Nata ... .)

fajno je blo ... :yea2:

in v nasprotju s tabo, ki si gledal in opazoval mladino - sem jaz mojemu dragemu non stop kazala in govorila: glej kolk starih hipijev je tuki ... :D

ena starejša gospa nedaleč od mene je bolj "rokala" kot pa vseh 15 ljudi okrog nas ... :kva2:

če bom jaz pri teh letih še tolk agilna ... :hmm:

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko rečem da so bile legende boljše kot

'73 v Zagrebu ko sem jih prvič srečal v živo

stari rock je spet pokazal svojo brezčasnost :OK:

keep on...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko rečem da so bile legende boljše kot

'73 v Zagrebu ko sem jih prvič srečal v živo

stari rock je spet pokazal svojo brezčasnost :OK:

keep on...

Tako pa hropec govori.... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena starejša gospa nedaleč od mene je bolj "rokala" kot pa vseh 15 ljudi okrog nas ...

Da ni bla slučajno kaka Motosvetovka :naughty: Aisha al pa Terra :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko rečem da so bile legende boljše kot

'73 v Zagrebu ko sem jih prvič srečal v živo

stari rock je spet pokazal svojo brezčasnost :OK:

keep on...

je res, je res!! ampak, vseeno, ena razlika je pa le bila: takrat so z neizmerno lahkoto zažgal Child in Time... to sem pogrešal včeraj... ma vseeno, tole je bil večer za dušo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja enakega mnenja kot vidva je tudi Nata ... .)

fajno je blo ... :yea2:

in v nasprotju s tabo, ki si gledal in opazoval mladino - sem jaz mojemu dragemu non stop kazala in govorila: glej kolk starih hipijev je tuki ... :D

prej bi reku da si non stop hodila ven iz vip lože, pa bolj malo koncerta vidla :rolleyes: ;)

jaz poznam samo kaki dve njihovi pesmi in sem šel na koncert čist tko, če že mam karte :whistle:

pa sem bil prijetno presenečen :OK:

Popravljeno . Popravil BC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res dobra predstava, ampak glas pa Iana občutno zapušča. Sej se dec muči, ampak ne gre več in bojim se, da bo kmalu zaključil matrarijo. Jeb*t ga, ko je bil še mlad in izkoriščal svoj glas v nulo, mu na kraj pameti ni prišlo, da bodo z leti to postali ekscesi za njegove glasilke.

Tu pa še link na fotke enega fotografa, ki je imel srečo in bil službeno pod odrom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj sem jaz zamudu... Če ne bi bil trenutno v finančni krizi ma je ni stvari ki bi me odvrnila od dobrega starega rocka :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil pa 2 leti nazaj v tivoliju in morm rečt da so tut takrat nardil pravi žur in tudi odziv je bil pravi. Pa še takrat je bila cenejša karta (6k). .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil par let nazaj v Izoli, bili so zakon sam folka je bilo bl švoh, za svoje emšo so zakon!

:OK:

right on :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odšel že drugič na DP :OK: No zdej sm šou v spremstvu staršev (imam hvala bogu res vredu tastare, ki poslušajo vse od Rolingov pa do Pink Floyd-ov). Koncert je bil super, naravnost fantastično pa mi je bilo soliranje kitarista Steve Morse :worship:

Lep rokarski pozdrav :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

piz.. sem vosu ... pa še hotel sem jit .... in .... pozabu ... :angry2: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je letos Steve Morse naredu tak ubitačn solo kot ga je 2 leti nazaj, ko si mi šle kar kocine pokonci?

Popravljeno . Popravil bassko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut ta je hud. Samo un pred dvemi leti je bil bolj miren solo, nekako kot balada ampak je blo res hudo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morse je tokrat navdušil z izseki Back in black (AC/DC), Zeppelinov (se ne morem spomnit kter komad) in Sweet Home Alabama (Lynyrd Skynyrd). Solaža je pa bila itak paša za oči in ušesa. Sound direkt iz Englov pa sploh ubija.

Popravljeno . Popravil Lucky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: :headbang: :headbang:

Pa kak to da nisn tega nikjer zasledil??????

Nisn niti enga plakata vido v MB.

Ko pa je neka pof... Ceca pa je vse polimano :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Prekleta golazen, se je nakotla ko podgane " Fantje in dekleta o tem sem vam govoril, izgleda smo že manjšina, sedaj so nas že okupirali :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!