Skoči na vsebino

Zobnik


GašperJ

Priporočene objave

Najprej lep pozdrav vsem na forumu. Imam en problem. Sam izdelujem štirikolesnik in sem kupil mašino, ki je noname (ne vidi se na oko). Iščem zadnji pogonski zobnik. Mali zobnik ki je na mašini ima 13 ali 14 zob, na zobniku je vtisnjena oznaka JD-420. Jaz bi sedal na podlagi teh podatkov rabil večji zobnik ki bi imel okoli 30 zob, mogoče največ 38 zob in verigo ki bi bila prava za ta zobnika.

Sem že gledal po različnih servisih iz moje okolice(Kranj), vendar nisem dobil nič.

Ali mi lahko kako pomagate?

lp,Gašper

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te prav razumem iščeš ustrezen verižnik .) .

Če ne veš kakšna je ustrezna veriga, ti svetujem, da snameš verižnik in greš do serviserja motornih koles in skupaj poiščeta ustrezno verigo in zadnji verižnik.

Lahko tudi kupiš prednji in zadnji verižnik ter verigo od nekega drugega motorja in nato samo predelaš luknjo za vpetje na tvojo mašino, če bo sploh potrebno.

Lahko pa pogledaš v katalogu od Louisa (www.louis.de) v iskalnik vpiši "KETTENSATZ FÜR QUAD/ATV" in poglej, če ti kaj ustreza.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti nisem v celoti prebral,zdaj vidim,da si iz okolice Kranja .Namreč ,če bi bil v bližini Dolenske bi ta zobnik in kakšno ustrezno ketno dobil pri Barboriču v Žužeberku. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!