Skoči na vsebino

Motorhead London/Munchen


hotschko

Priporočene objave

Letos mineva 25 let od izdaje najznamenitejše in najuspešnejše koncertne plošče Motorhead-ov "No Sleep Till Hammersmith".

Ker so Motorhead trenutno na EU turneji imamo priložnost videti koncert v njihovi "domači" dvorani v Londonu (25-Nov) ali pa v Munchen-u malo kasneje (12-Dec).

Če koga zanima obisk enega ali drugega koncerta naj se javi v tej temi, da skupaj najdemo najugodnejšo varianto za potovanje in spanje. V London bi šli lahko s poceni avionom, v Munchen pa z avtom ali kombijem ...

anyone interested ? :beer2: :yea2: :music1: :grupni: :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nas bo dost gremo res mogoče lahko z busom, če pa s kombijem ali avtom pa rabimo enega šoferja za nazaj .)

Sem pa jaz morda tudi bolj za Münich, ker je lažje organizirat, čeprav London - Brixton Academy je pa tudi nekaj posebnega ...

h.

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem za, ampak se mi zdi da bi london znal bit draga varanta - žejn ne moreš na koncert, vmes in pol pa tudi paše kaj spit :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nas bo dost gremo res mogoče lahko z busom, če pa s kombijem ali avtom pa rabimo enega šoferja za nazaj .)

Sem pa jaz morda tudi bolj za Münich, ker je lažje organizirat, čeprav London - Brixton Academy je pa tudi nekaj posebnega ...

h.

vozim lahko jaz, ker itak ne smem pit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no fino ... nas bo zgleda kar za en kombi ... pa taprava družba bo itaq ...

me pa zanima ali ima kdo idejo kako in kje nabavit karte ... za normalen denar seveda ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko vprašam pri naših v MC-ju ki imajo pogodbo z eno firmo za nabavo kart. za RCHP v pragi smo dobili celo vip po zelo ugodni ceni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ekipo za Munich lahko prišteješ še mojo malenkost. Kakšnih posebnih doprinosov sicer ne obljubljam (za karte nimam prav posebnih zvez razen Tadeja Košmrlja pa tudi kombija ne bi vozil) nikakor pa ne bom partybraker.

Z določenim osebkom iz seznama prijavljenih sva pred kratkim opravila kratek test obvladovanja situacije v razmerah pojačane doze rock'n rolla in Laškega in ga opravila z odliko. Do decembra bo lahko samo še bolje.

Za domovino z Motorheadi - naprej!

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

metal forever

ciciban

AlterMann

PERVY

pirrulz

brum brum

Volkec

fifty

hotschko

torej ... vsi zainteresirani lahko potrdite svojo udeležbo s plačilom 50 EUR na moj TRR (za več info mi pošlji MAIL) ... da nabavim karte in rezerviram kombi.

cena aranžmaja s kombijem (9 oseb) je

najem kombija = 20.000k SIT

cestnine + tuneli = cca. 8.000 SIT

gorivo = cca. 19.000 SIT

karta/os. = 9*8400 = 75.600 SIT

-----------------------------------------

5222 SIT + 8400 SIT = 13.622 SIT

cena aranžmaja z avtom (4 osebe) je

cestnine + tuneli = cca. 8.000 SIT

gorivo = cca. 15.000 SIT

karta/os. = 9*8400 = 75.600 SIT

-----------------------------------------

5750 SIT + 8400 = 14.150 SIT

cena aranžmaja z avtom (5 oseb) je

cestnine + tuneli = cca. 8.000 SIT

gorivo = cca. 15.000 SIT

karta/os. = 9*8400 = 75.600 SIT

-----------------------------------------

4600 SIT + 8400 = 13.000 SIT

Glede na zgornje izračune je kombi verjetno optimalna varianta, saj potrebujemo le enega šoferja za nazaj, za kar se je v bistvu že javil "Brum brum".

Sicer pa je s prijavami tako, da če zmanjka prostora .... kdor prej plača prej melje ... B)

h.

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potrjujem in prosim za podatke za nakazilo na PM ali mail :OK:

enih 20 eur pa dajte v žep da gremo pred munchnom jest in pit v eno mega oštarijo (glej temo gostilne izven SLO in mega dunajci in krače). :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potrjujem in prosim za podatke za nakazilo na PM ali mail :OK:

enih 20 eur pa dajte v žep da gremo pred munchnom jest in pit v eno mega oštarijo (glej temo gostilne izven SLO in mega dunajci in krače). :grim

+ prej je seveda treba it v štacuno po zaloge za dolgo pot gor. :beer2: :beer2: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo plana če je koncert ob 20.00 - nisem preveril:

odhod iz LJ ob 9.00

predvideno eno scanje in prihod v Slov. Bistrico ob 10.30

hamburger + par pirov v Slov. Bistrici kjer se pridružim jaz in Ptujčani

odhod ob 11.30, po potrebi kratek postanek v MB da pobašemo kakega mariborčana ampak dvomim ker tamo so vsi bolj za Štajerskega Mišota

5 ur vožnje z dosti scanja in prihod v Aing na krače in ogromne šnicle + pivo ob 16.30

odhod ob 18.00, prihod v munchen na plac med 18.30 in 19.00

za pot gor - pol platoja po osebi, za pot nazaj?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za pot gor - pol platoja po osebi, za pot nazaj?????

+ ene 3 litre vode za mene .... za nazaj vam predlagam nekaj vrečk za bruhece in ful močno kavo, da vas zbudimo, predno vas zmečem vun iz auta ... da ne boste po jarkih ležali :grim

PS: bom imel obute škornje, da si kaj gležnja ne zjebem ... pa svoje metalske kaubojke obvezno :) čupe pa ne najdem več, kitara je tudi že davno šla ...

PS: fotka datira v 29. oktober 1997. Torej bo čez tri dni stara cirka 9 let.

post-4542-1161680529_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil brum brum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po potrebi kratek postanek v MB da pobašemo kakega mariborčana ampak dvomim ker tamo so vsi bolj za Štajerskega Mišota

Ej, tu se pa konča vsaki hec! Vse prenesem, ampak da kdo žali Mišota, to pa ne!

Grem v nedeljo na kramarskega, pa te mu bom zatožo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potrjujem udeležbo (če ne bom šel jast, bo šel pa Lojze Knapić) ;)

plačilo: od včeraj čez 14 dni pri Fajercajhih (in cash)

(20 € je že v tošlnu)

:yea2:

_________________________________-

hropci must go on....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal moram odpovedat udeležbo,ker skoraj vrjetno ne morem finančno sfolgat.Ne bom p..... izpadu pa zadrževal mesto v kombiju,naj kdo drug uživa.Vas pa prosim če se bo dal kako fotko gor ruknt,da bom saj mel uržah,da se ga ubijem. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi ne :doze:

noga še ne bo čist pripravljena za take zadeve, v pancerjih pa rajš ne bi šel :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!