Skoči na vsebino

Avtošole


-baSe-

Priporočene objave

Jest sm naredu izpit u blisku. Sicer majo svinsko drage ure in zajebanga ucitla. Drgac so bli pa full smehi k sm delu izpit na skuterju od avtosole peugeot vivacity al neki tazga predelanga k je letev 100.meu 70 kit + malossijev izpuh smehi totalni. Sam ucitel je pa res glup zadnc je pr mojmu frendu na pumpi u skuter dizl uliv smeh smeh smeh. Sam avtosola s predelanim skuterjem to pa je neki ane:D:D:D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja, js sm delu pr relaxu. končno mam priliko,da odsvetujem avtošolo relax!

prišel sem na tečaj, kjer je blo še use ql. predavatl uredu in vse.

ko sm naredu tečaj cpp so rekli, kdaj boste poravnali tečaj cpp(ne test iz cpp, to je posebi)?

pa sm uprašu zka to, pa so rekli, da je za h kategorijo treba plačat. sm reku ok, sj je verjetno tut u drugih avtošolah, sam se pač ne zanimam.

ko sm naredu teorijo sm šel delat izpit. ko sm biu že dodobra prpravlen za izpit(meu sm pribložno 8 ur), mi je tipson reku da sploh ne ve kk si ne morm zapount pravil.

pa sm še mogu kr delat tiste glupe ure (ne koncu sm jih meu 15), sam zato da je avtošola zaslužla.

da o prestavljanju od enga inštruktorja drugemu sploh ne govorim!

če ste velenjčani, vam priporočam avtošolo antlej!!!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm delu na AVTOTRADe vrhnika, pa smo se mel na predavanjih kr fajn, je blo vse na zanimiv način razložen. Edino pol ko sem imel vožnje, se mi je inštruktor zdel zmeden, ker je 1x motorju sred ure zmankal bencina, sm ga čaku 20min da je z bencinske nazaj prišu. 2. se je štirki zajla za sklopko strgala, 3. je pa inštruktorju avto crknu :blink:

Tko da iz 3 ur sm odpelu tok, kokr bi v eni polni uri :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz pa še delam :D . Teorijo (običnsko in društveno) sem v prvo naredo, zdaj v petek pa mam še komisijsko vožnjo. Drgač delam z "Kolibrijem" in na števcu po ravnem pokaže 60, dol v hrib pa kr mal čez števec. Dragč mam učitla faco, k se mi nonstop za ritjo vozi, pa lahk ga nažgem maximalno kokr gre, pa nič ne reče. Sam pri komisiji pa si tega nebom mogu privoščit :D . Drgač so pa carji tlele u Mariboru... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm pa izpit delu pr avtosoli breza v ilirski bistrici pa je blo kr zabavno ko je instruktor peu u avtu k sm furov :D :D najbols je blo pa to da k sm delu glavno voznjo je tist k ocenjuje brav casopis :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js pa sm vozu izpitno po nahvečjem dežu u zadnjih par letih, pa sm pr lužah kr noge u zrak, pa je šlo use po men :) Sam 4-ka zdržala use luže :P Izpit pa brez napak edin nog nej nej smel dvigvat (lahko njemu rečt k je u avtu :D )

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr men je blo pa tok glupo k sm mogu prov pazt da nism dov dost gasa k je sou skutr 100. Pazi skuter avtosole z 70kitom pa mallosi izpuhom. Ucitl pa enkrt kr dizl notr tanku pol veste njegovo pamet!

Lp seba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr men je blo pa tok glupo k sm mogu prov pazt da nism dov dost gasa k je sou skutr 100. Pazi skuter avtosole z 70kitom pa mallosi izpuhom. Ucitl pa enkrt kr dizl notr tanku pol veste njegovo pamet!

Lp seba

70 kit :kva2: :kva2: :kva2: :lol1: :lol1: :lol1: talenti :D:D pa pol je dizl not tanku .... :blink: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na aurigi je biu tut sam zdej je en mou tko da nevem:)

sam moja voznja je bla svetovna:D un glavni instruktor je sel kar na trznico med mojo vozno in pol je sam reku naredu si:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm tut delu izpit pri avtotrade vrhnika. Vse je blo ok, pa inštruktor mi je včasih take smešne nabijal po unem zvočniku, ko sva komunicirala. Enkrat mi je reku."Dej tega kolesarja zbij k ne bi smel tuki bit".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm tut delu izpit pri avtotrade vrhnika. Vse je blo ok, pa inštruktor mi je včasih take smešne nabijal po unem zvočniku, ko sva komunicirala. Enkrat mi je reku."Dej tega kolesarja zbij k ne bi smel tuki bit".

Ja jst sm isto tm delu oz. se delam pa mam enga Konstantina Sofrenovića to je tak mudel ej :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kera avtosola pa je bla to?

auto sola blisk <_<

no blo je tko...

jst sm instruktorja caku ker je zmeri zamuju

sla sva po skuterja in je model upazu da je mal benza

sla sva tankat in model liter dizla not uliu :BUA:

pol sva eno uro zgubla k sva un dizl vn dajala

Pac se zgudi :P

LP G=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

jaz sm delov pa pr amdju u nm pa vam lahku rečem da jačiga inštruktroja niste mel k tu se je kr čez oknu dru na kolesarje pa take pa če te je gfdu isliu k sm mogu za njemu podit delov sm pa z aeroxu odblokiran pa če je bla cona 30 un je sm govoru kukr gre ne šparej motorja taku da izpit za avto bom delov kr pr njemu:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sm delov pa pr amdju u nm pa vam lahku rečem da jačiga inštruktroja niste mel k tu se je kr čez oknu dru na kolesarje pa take pa če te je gfdu isliu k sm mogu za njemu podit delov sm pa z aeroxu odblokiran pa če je bla cona 30 un je sm govoru kukr gre ne šparej motorja taku da izpit za avto bom delov kr pr njemu:)

mislim da vem koga misliš :D sm tudi jaz delal pri njemu za 125 pa za avto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da vem koga misliš :D sm tudi jaz delal pri njemu za 125 pa za avto

pavlič :? heh pr njem kukr si se pelov je blu zmer prepočas :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da vem koga misliš :D sm tudi jaz delal pri njemu za 125 pa za avto

če misl pavliča pol maš ptov sicer pa koci ti maš cagivo 125 mal razbito pa si iz nm pa hodš na šcnm?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avto šola NINO.Zakon.Ni pprevelike gužve...po dve uri skupi furaš(VEDNO!!!),pa še čez ride se voziš nonstop(je treba iz Logatca do PO pridit!!! :OK: ).V glavnem kapo jim dol!!Avtošola 1 A!!!(sj bi še podčrtal pa ne znam .) ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!