Skoči na vsebino

Avtošole


-baSe-

Priporočene objave

ti bom enkrat sm motor odpelov :) pol me pa išči:)

če me boš najdu sicer pa spomlad bi šla lahko kdaj na kakšno turco:) da vidm kuk gre tu kej tvoje eno čez gorjance mal derkat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja lahko ja :OK:

sam bom to vrjetn popravu pol gre pa v prodajo :D tko d spomlad bo vrjetn kaka ninja al pa gsx-r

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem vozil pri avtošoli Praktikum iz Gorenje vasi.

Inštruktor Zvone je enkraten, čeprav je znal biti pri kakšni moji neumnosti malo bol glasen.

Sem iz Kranja in za vse vožnje je pripeljal motor v Kranj.

Ispit sem opravil v desetih urah vožnje dne 8.5.06, nato pa brez težav prevozil 11000 km.

S tako malo urami je pri drugih avtošolah skoraj nemogoče priti do ispita. Vsem je prioriteta nabijanje ur, ćeprav te sposoben inštruktor lahko pripelje do potrebnega znanja že v osmih urah. Seveda moraš biti tudi sam pripravljen z njim sodelovati in njegove napotke upoštevati pa tudi motoriko moraš imeti vsaj povprečno izdelano

To avtošolo in inštruktorja Zvoneta Bašlja vsem toplo priporočam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ispit sem opravil v desetih urah vožnje dne 8.5.06, nato pa brez težav prevozil 11000 km.

S tako malo urami je pri drugih avtošolah skoraj nemogoče priti do ispita.

looooool jaz sm naredu izpit da je bla moja izspitna ura 8 pa nism mel poligona sm uprašov je če znam vozt motor pa gas aja izpit sm opravu u 14 dneh 5 dni teorije 1 dan republiški pol 7 dni vožnje po 1 uro naslednji dan pa izpitna:) tak da pavlič je car

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah jst sm za 50cc naredu izpit v 5 min :lol1:

mel sem ene 5 ur predavanj za republiške (10k), potem republiške (5k) nato pa še en poligonček (vijuganje, osmica, ustavljanje v sili ter izogib oviri), potem pa še rozast kartonček (3k) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No prej sem pozabil povedat, da sem starejši od 21 let in da sem delal ispit za neomejeno kategorijo.

Tudi motorja nisem nikoli prej vozil. Na prvi uri vožnje me je inštruktor takoj posadil na KLE 500.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm ga za H kategorijo pr avtotrade delou skor 2 mesca.Skos je biu zaseden na telefon se ni oglašou enkrat na dopustu tko de se je ful douh ulekl. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm delal 3 mesce, moj sošolc pa 5! Ker niso hotli pridt un z komisije, sam za enga, nas je mogli 4 bit pol :S Krneki ej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr men je blo tk, da so me najprej sam računalniki zanimali, pa je vse šlo za kompe :) Pol pa je un mel motor, pa un.. pa sm še js mogu an hehe :) Zdej pa sam še motorji :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm se zaceu zanimat za motorje tm okol 7 klasa...pol sm mau automatika , pa unga PIAGGIO si pol sm dobu pa svojo lubico SR=) pa nsjprej ms reku da nam nc spreminju da mo bi 80 po stevcu dost ...heheh :lol1:

Zdej ce bi slo 200 mi nebi blo dost=D

sam skoda je k so te skutrji tok dragi!=)

Jst sm izpit naredu u 10 urah ...najprej mau osmice ksno urco pol pa na cesto pa sm unga poslusu kako se mi dere kaj narobe delam...Pol pa glavna pa gre un taglavn instruktor na trznco jst sm se pa parkrat okol zapelu pa mi rece dobr vozs prid jutr po Izpiz .-...=D=D=D

Popravljeno . Popravil Cilindr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Mene pa zanimajo avtošole na Koroškem. Mate kaj izkušenj z njimi? Je kdo iz teh koncev? Delal bi A kategorijo,neomejeno.

Aja,pa veselega,zdravega in predvsem varnega vam želim! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Mene pa zanimajo avtošole na Koroškem. Mate kaj izkušenj z njimi? Je kdo iz teh koncev? Delal bi A kategorijo,neomejeno.

Aja,pa veselega,zdravega in predvsem varnega vam želim! :OK:

Zdravo!

Sicer sem iz drugega konca, ampak sem delal izpit v SG pri Relax-u in sem bil zelo zadovoljen, izpit naredil hitro - 10 ura in celo dober gotvinski popust sem dobil :OK: ...Tako da jaz lahko priporočam !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Sicer sem iz drugega konca, ampak sem delal izpit v SG pri Relax-u in sem bil zelo zadovoljen, izpit naredil hitro - 10 ura in celo dober gotvinski popust sem dobil :OK: ...Tako da jaz lahko priporočam !!

Hvala za informacijo. :OK: A mi lahk zaupaš kolk te je približno koštalo,in ime inštruktorja. Saj lahk na PM,če tu nočeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v velenje pejd k antleju ,akcije majo,pa še ugodni so blizu maš pa prjazni so tudi punce

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!