Skoči na vsebino

Avtošole


-baSe-

Priporočene objave

Jst sm nardil izpit pri avtošoli Vremec. Res inštruktor je ful faca. Vozu se mi ji čist za ritjo nonstop, vozu sm pa z "Kolibrijem". Več kot 60km/h (po števcu) tako ali tako ni šal, tko, da sm lahko do konca nabil pa ni nič reko. Vedn sm ga počakal na poligonu, ko je prišel sem se vsedel v avto in sma šla po moped k njemu in potem vozit in potem nazaj k njemu moped domov, on me je pa peljal nazaj na avtošolo. Vglavnem res so carji, k tut spregledajo kake manjše napake. Na izpitni pa pred vožnjo je reko, da bo izpitnika povabu na eno kavo da bo manj strogo ocenjeval, jst sm pa tačas po poligonu fural. Vglavnem če ste iz MB priporočam tukaj, ker koliko sem gledal tukaj ostale avtošole so res u pizd* glede na vedenje do učencev itd.

LP !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva mate eni srečo ej :) Jst sm se prjavu v Idriji na avtošoli LISJAK za A 125 kategorijo...CPP (šolske in republiške) sm opravu i idriji, ko pa je bil čaš za vožno pa so rekl da nimajo motorja tle in sm mogu hodit v postojno... ene 3 ure sm mogu bit na poligonu pa reku je da znam full dober vozit sm da vsen morm to par urc potrenirat ker more vsak. naredu sm 14 ur potem pa glavna vožna... 2x sm padu... prvič mi je en pešec z vozičkom se obrnu kr na 1x prot prehodu za pesce...jst sm pa pa cca 2 metra pred prehodom in ler nism ustavu sm padu... :blink:

drugič sm pa ze vse lepo odpeljal, mi je reku naj se počasi vračam na poligon, pridem do semaforja...lih se vlovim zeleno...ko hocem zavit na levo pa vidm tut avtobus k je sov skoz rdeco ze...in pol m ije reku da bi to lahko bla usodna napaka zame...ker sm ga izsilil LOL :blink: in spet padec....zdj mama ze 18 ur pa izpita se nimam...zdj cakam spet malo toplejse in boh ve kok ur mi bo spet nabil... drgac je inštruktor kr faca...sm to nabijanje ur :cry: odsvetujem to avto šolo... :BUA:

Popravljeno . Popravil BloodyShadow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva mate eni srečo ej :) Jst sm se prjavu v Idriji na avtošoli LISJAK za A 125 kategorijo...CPP (šolske in republiške) sm opravu i idriji, ko pa je bil čaš za vožno pa so rekl da nimajo motorja tle in sm mogu hodit v postojno... ene 3 ure sm mogu bit na poligonu pa reku je da znam full dober vozit sm da vsen morm to par urc potrenirat ker more vsak. naredu sm 14 ur potem pa glavna vožna... 2x sm padu... prvič mi je en pešec z vozičkom se obrnu kr na 1x prot prehodu za pesce...jst sm pa pa cca 2 metra pred prehodom in ler nism ustavu sm padu... :blink:

drugič sm pa ze vse lepo odpeljal, mi je reku naj se počasi vračam na poligon, pridem do semaforja...lih se vlovim zeleno...ko hocem zavit na levo pa vidm tut avtobus k je sov skoz rdeco ze...in pol m ije reku da bi to lahko bla usodna napaka zame...ker sm ga izsilil LOL :blink: in spet padec....zdj mama ze 18 ur pa izpita se nimam...zdj cakam spet malo toplejse in boh ve kok ur mi bo spet nabil... drgac je inštruktor kr faca...sm to nabijanje ur :cry: odsvetujem to avto šolo... :BUA:

Ti polagam na srce...če vidš da boš glih za glih lovil zeleno, raj ustav pa počaki na novo zeleno. Ker teli izpitniki so na trenutke zelo fukneni :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa res...js sm meu enga fuknenga je koplicerov k pizda...morš bit res previdn...sm tko je, če si je zamislu d boš pou pol boš...če bo meu pa dobr dan pol si pa naredu...drgač pa napake bo v vsakem primeru najdu...men je že na poligonu težiu nekej, sm mogu vsako vajo dvakat delat pa sploh ni blo napak, pol mi je težiu k sm se na ozki cesti nism postavu čist na sredino k sm zaviju, ztu k je šu kamion nasprot...no v glavnem...na konc je reku "phe pa naj bo...za silo"

a jebi ga za silo pa za silo, kartončk sm dubu :OK: sej pol je še inštruktor reku d je ta mau blesov :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kurac so teli izpitniki.... še jst moj primer... delu sm v eni avto šoli (ni važn keri) zlo u redu, inštruktor faca da sam kapo dol :worship: no uglavnm mam jst glavno vožnjo pa se prfuram tm pr BTC (LJUBLJANA) ju pr enmu velikem placu k je mogu usak narest poligon pol pa na cesto... in tam se je začel-...

Torej moj ocenjevalc je biu en tip debeu k svina min 120kg.... pa prfuknnenn do konca ... no in začnem najprej motor peške porivam...ok to je šlo.... pol se gor usedem... pa spelm pa se ustavm u redu... pol osmica.... no usi k ste tam delal poligon veste da je kr na ozko... sploh če furaš pof*** DAELIMA ... no in jst sm pač delov 8co tako da sm se presedov.. pa mi tip zabije, zakwa se presedam, pa sm reku zato ker mi je inštruktor reku da je lažji delat ker lohka bl nagneš zarad težišča... no in pol je reku da bom fuknu če se lepo ne usedem pa to delam (no sej mi je pol tudi brez presedanja ratal)... mislm WTF mu ni jasn... nikjer ne piše kako morš delat osmico... a maš usta odprta, a jo delaš z eno roko, al ti jezik ven gleda, al maš čigumi u ustih, al mižiš zravn, al ti kurac stoji.... uglavnm treba je sam nares 3 zaporedne osmice ... kreten uglavnm... no pol pa moj polom zaviranje v sili... uglavnm asfalt se je že tko svetu k led... tko da sm šu okol 50 na uro pa se ustavu... pa je tipo reku da to ni 50 da nej grem še enkrat... in grem res še enkrat mogoče malenkost več... pa je bajs reku da je premal da mam zadnjo možnost.... pa grem pa mi dokurci pa potegnem do 70 pa zategnem predno bremzo.. pa guma drsi kake 4 m pol pa mi spodnese pa obrišem... bajsi se pa sam ubrne pa gre.... pol pa inštruktor prteče pa mi pomaga motor dvignt... pogleda če sm ceu... ja ceu sm biu motor tudi... pa zateče za njim pa un reče... jah nč končal smo.... pizda sm mu mislu kr čelado u glavo fuknt... preklet pujs zavalen.... še na motor se ne sprav pol bo pa on govoru kak je treba pelat.... uglavnm ta drugič je bi pa tip res faca... klub temu da sm spregledu drugi stop znak (2 sta bla na razdalji 10m) mi je dou izpit res svaka mu čast :OK: no če pa še kdaj vidm kakega motorista pa unga bajsa u avtu mu bom pa jebu matr pa še fakiča zategnu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kurac so teli izpitniki.... še jst moj primer... delu sm v eni avto šoli (ni važn keri) zlo u redu, inštruktor faca da sam kapo dol :worship: no uglavnm mam jst glavno vožnjo pa se prfuram tm pr BTC (LJUBLJANA) ju pr enmu velikem placu k je mogu usak narest poligon pol pa na cesto... in tam se je začel-...

Matr si se pa spucov.

Upam da ti je sedaj odleglo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kurac so teli izpitniki.... še jst moj primer... delu sm v eni avto šoli (ni važn keri) zlo u redu, inštruktor faca da sam kapo dol :worship: no uglavnm mam jst glavno vožnjo pa se prfuram tm pr BTC (LJUBLJANA) ju pr enmu velikem placu k je mogu usak narest poligon pol pa na cesto... in tam se je začel-...

Torej moj ocenjevalc je biu en tip debeu k svina min 120kg.... pa prfuknnenn do konca ... no in začnem najprej motor peške porivam...ok to je šlo.... pol se gor usedem... pa spelm pa se ustavm u redu... pol osmica.... no usi k ste tam delal poligon veste da je kr na ozko... sploh če furaš pof*** DAELIMA ... no in jst sm pač delov 8co tako da sm se presedov.. pa mi tip zabije, zakwa se presedam, pa sm reku zato ker mi je inštruktor reku da je lažji delat ker lohka bl nagneš zarad težišča... no in pol je reku da bom fuknu če se lepo ne usedem pa to delam (no sej mi je pol tudi brez presedanja ratal)... mislm WTF mu ni jasn... nikjer ne piše kako morš delat osmico... a maš usta odprta, a jo delaš z eno roko, al ti jezik ven gleda, al maš čigumi u ustih, al mižiš zravn, al ti kurac stoji.... uglavnm treba je sam nares 3 zaporedne osmice ... kreten uglavnm... no pol pa moj polom zaviranje v sili... uglavnm asfalt se je že tko svetu k led... tko da sm šu okol 50 na uro pa se ustavu... pa je tipo reku da to ni 50 da nej grem še enkrat... in grem res še enkrat mogoče malenkost več... pa je bajs reku da je premal da mam zadnjo možnost.... pa grem pa mi dokurci pa potegnem do 70 pa zategnem predno bremzo.. pa guma drsi kake 4 m pol pa mi spodnese pa obrišem... bajsi se pa sam ubrne pa gre.... pol pa inštruktor prteče pa mi pomaga motor dvignt... pogleda če sm ceu... ja ceu sm biu motor tudi... pa zateče za njim pa un reče... jah nč končal smo.... pizda sm mu mislu kr čelado u glavo fuknt... preklet pujs zavalen.... še na motor se ne sprav pol bo pa on govoru kak je treba pelat.... uglavnm ta drugič je bi pa tip res faca... klub temu da sm spregledu drugi stop znak (2 sta bla na razdalji 10m) mi je dou izpit res svaka mu čast :OK: no če pa še kdaj vidm kakega motorista pa unga bajsa u avtu mu bom pa jebu matr pa še fakiča zategnu :)

LOL :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm jaz nevem kaj mate usi neke problemen z izpitno komisijo on ti ne more pomagat če ti ne znaš vozt po pravilih

če nisi prebrou sm fuknu izpitno vožnjo že na poligonu .) do ceste sploh pršu nism

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej jernej...vem kerga mislš...v lj so sam 4je kao...istga sm jst prvič meu...padu sm pa zato ker mi je en odstopu prednost in tega ne bi smel...kr neki...TEGA BAJSA BOM TUD JST PREFUKU.. :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nisi prebrou sm fuknu izpitno vožnjo že na poligonu .) do ceste sploh pršu nism

Oprost ampak,če bi ga jest že na poligonu lomu bi mu bil hvaležen da me ni na cesto spustu.

Kvavem kaj bi lahko vse blo.

J e pa res da kakšen posameznik motoristov videt ne more.

Imam enga takga sodelovca. Se nekej pizdi čeprov tud sam ne ve kaj mu ni prov in kaj smo mu slabga naredil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr teh izpitnikih je čist od vremena odvisn, al kku bi se reklu, pa ni važn al za avto al motor, v glavnem če se je odloču d boš fuknu pol boš, nekej bo že najdu, sej vsi vemo d je mau kater kdajkoli čist popolno odpelov od takrat ko je motor vžgal do takrat ko ga je ugasnu :grrr

je pa res da če kšno veliko pizdarijo nardiš d je bol d te fukne na izpitu kot pa da je pol kej narobe ko si sam na cesti :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BOGI REVEŽI jaz sploh izpita nisem delal,pa mam z motorjem že 200K Kilometrov!!!!!!!!!! :eek:

Ps: aja sem delal leta 1958 za bicikl,pol so mi dal za moped,pol pa kar podarl A-kategorijo za motor -je blo luštn v yugi eneda!!!!!! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprost ampak,če bi ga jest že na poligonu lomu bi mu bil hvaležen da me ni na cesto spustu.

me zanima ja... ne vem kdaj si izpit delov... sam takrt ko sm ga jst delov, pa na tistem poligonu s tistim motorjem je bil poligon najbolj zahteven od vsega .) dons ga z svojim motorjem odpelem 110 % pa ustavm se pr 70 tud.... s stopijem če je treba .) sam če pa ti vozš motor dobrih 9-10 ur... pa verjem da je poligon najtežja stvar... tok btw... prvič na cesti, prvič naredu .) (z izpitnikom)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja taku je ne eni pravte da ste na poligonu že pal kaj če vas dt na cesto če že na poligonu pizdarije delate jaz mam motor aeroxa pa jaz vm povem da sm se taku pijan k kangla rešu iz takih pizdarij da sm na prvo motor postavu pred tovornjakom pa sigurn nebi naredu izpita če bi ga šu še enkrat delat k itak se noben ne vozi po pravilih gledeta mate eni prav da padš lahku zarad najmanjše pizdarije al pa če stop znak prevozš pa ne sm od inštrukotaj odvisn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ta osmica je zajebana jest sm naprej mislu tko k se skutr voz da nc balance nepremikas ampak da se nagns in pol moj instruktor mi rece da nej grem dol pa se usede na motor pa zacne balanco za 180 skor ubrnu in ka0 da je tko prov lol to je pa res polom ja kdor bo z balanco obracu bo pa res znov motor vozt polom to:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ta osmica je zajebana jest sm naprej mislu tko k se skutr voz da nc balance nepremikas ampak da se nagns in pol moj instruktor mi rece da nej grem dol pa se usede na motor pa zacne balanco za 180 skor ubrnu in ka0 da je tko prov lol to je pa res polom ja kdor bo z balanco obracu bo pa res znov motor vozt polom to:D

za 180° jo bo pa bl težko obrnu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!