Skoči na vsebino

Avtošole


-baSe-

Priporočene objave

Ja, ampak tolk se sučejo na raznih bmx-ih, pri kolesu že gre težk, ne verjamem da bi na nekem običnem motorju tolk obrnu :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ta osmica je zajebana jest sm naprej mislu tko k se skutr voz da nc balance nepremikas ampak da se nagns in pol moj instruktor mi rece da nej grem dol pa se usede na motor pa zacne balanco za 180 skor ubrnu in ka0 da je tko prov lol to je pa res polom ja kdor bo z balanco obracu bo pa res znov motor vozt polom to:D

Prav rad bi te vidu kolk se pri hitrosti, ki je možna na osmici nagibaš? Zagotovo s kolenom po asfaltu žlajfaš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Nekaj me zanima, tisti k ste fuknili izpit (kot jst), a pol ste mel kr direkt glavno vožnjo znova, al ste moral delat še dodatne ure? (jst jih moram :BUA: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

No da še jaz nekaj napišem...=P Ja no vglavnem jaz delam pri avtošoli AMD TAM MAribor...=) OZ tečaj mam kar v šoli.... (Baje pridejo 50€ mi pa mamo za 21€...)... No in mamo vsaki drugi četrtek pa vsaki petek ker mormo vsi "skup prit" oz da ne manjkamo pri pouku zato vsaki 2. četrtek....=S... No vsaka ura vožnje pa je baje vseposod enaka (20€.. je res??...)... Aia pa inštuktor je FACA...=).... Pa on me/nas bo mel vožnjo... Najprej furammo po poligonu.... ( osmica, slalom, puni gas pa da omakneš oviri, pol pa puni gas in bremzanje ko nor...=P...) in po dveh urah vožnje po poligonu gremo na cesto...=) Predzadna (7. ma ura..).. pa je kao zadna ura pred "finalom...=P"... . in pol pa ko narediš osmo uro dobiš izpit...( če je fse ok...=P...) Aia.... Pa še preden gremo vozit oz gremo da se prijavimo in zmenimo za vožnjo nam inštruktor da neki listek ko se ga morš kao napišlat ker te še v avtošoli 1x uprašajo...=S baje ustno...=P lictek pa je vlki 5 na 5 cm..=P..

Pa tak za info če slučajno ne ve kdo....Izpit se lahko dvigne komaj ko si star 14...=)... Pa da zadaj ne smeš vozit dobenga do 16-tega leta....

Kwa bluzim nekaj...=P itaQ vete če ste se to učili...=P...

Lp Nejc...=) aia priporočam avto-šolo AMD TAM Maribor...=) (izkušnje tudi mojih strejših kolegov..=P.....)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tak za info če slučajno ne ve kdo....Izpit se lahko dvigne komaj ko si star 14...=)... Pa da zadaj ne smeš vozit dobenga do 16-tega leta....

ja tu je use res če te policaj ustav in imaš na motorju enga in ti nisi star 16 let ti lahko napiše kazen govorim iz lastnih izkušenj.

izpit lahko dvigneš na svoj 14 rojsni dan, pa republiške teste moraš it pisat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko kdo pove kak je z izpitom za A? letos bom star 21 let. kolko so mi vsi pravli je novi zakon tak, da pri 21 letih mam avtomatsko za neomejeno moc motorja, ne glede na prejsne izkusnje?

zanima me pa se:

- trenutna cena ure voznje

- a lahko izberem na kaksni kubikazi bi vozil? raje 125 kot pa kak 600 :)

- kolko ur voznje je povprecno treba met, da lahko gres na izpitno uro? (imam vec kot 5 let izkusenj z H in 1,5 let z B)

thx za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

teoretično je 8 ura lahko že ispitna, ampak po 8ih urah se ne naučiš vozt lih samostojno...pa tud če, bi te že avtomatsko znal fuknt, kr tile ispitniki sooo za postrelit picajzlasti. js sm s 125 naredu v 15 urah (15 ispitna), cena pa mislm da je okol 8 jurjev dobrih starih sit, moja je bla 7,5k, ker sem dijak, če si pa še vedno študent, maš pa tud ti cenejš. je pa odvisno kje delaš

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko kdo pove kak je z izpitom za A? letos bom star 21 let. kolko so mi vsi pravli je novi zakon tak, da pri 21 letih mam avtomatsko za neomejeno moc motorja, ne glede na prejsne izkusnje?

Ja to je res da pri 21-stih lahko delaš kategorijo A , brez omejitve... piše v knjigi v "teorija CPP"......

Mene pa zanima koliko stane zdravniško potrdilo za H kategorijo??...

LP Nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je res da pri 21-stih lahko delaš kategorijo A , brez omejitve... piše v knjigi v "teorija CPP"......

Mene pa zanima koliko stane zdravniško potrdilo za H kategorijo??...

LP Nejc

tm okol 7jurjev se mi zdi (BSIT)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni h kategorija do 50ccm?

do 50ccm ni potrebno imeti prve pomoči usaj jaz je nimam in je nism delov

Zdravniško potrdilo ni "izpit" iz prve pomoči... Ampak greš k zdravniku in mu rečeš da rabiš zdravniško potrdilo ker delaš izpit za kolo z motorjem... in ti v to potrdilo napiše če moreš med vožnjo nositi očala/leče in podobno....

Ja in H kategorija je do 50ccm...

Popravljeno . Popravil Nejc-sikman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dijaki imajo tudi popust pri avtošolah, ane

zj pa me zanima če končuješ 9.r pa misliš it delat izpit ka zj bom mogu plačat polno ceno al vela popust tud za mene čeprov še nism v srednji šoli :? ( izpit mislim it delat med poletnimi počitnicami)

ja pa še glede AŠ Kranjc če ma kdo izkušnje :?

Popravljeno . Popravil aljo69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kolk ste kaj vi plačali za izpit...?? Ker ata pa bruder mi pravitta da so baje tečaji zastonj... KOlko pa so kaj ure...?? da primerjam z mojimmi cenami... oz cene AMD TAM-a maribor....

Lp Nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sem js delal so bila predavanja zastonj.. zdej mlajša generacija kolikor čujem pa jih je morala kar plačati.. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!