Skoči na vsebino

Avtošole


-baSe-

Priporočene objave

Ti nisi plača predavanj, samo cpp teste, ki so bili takrat mislim da 3000 sit.. sedaj pa naj bi bila še predavanja kar nekaj več ko 10k SIT? Nevem, pozanimajte se..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz sem si tud zračunal na 50k sit.... Z tečajem in urami vožnje(8 ur...), zdravniškim potrdilom, pa učbenikom..... Vse skupaj me bo prišlo okol 210€....

Ja ker jaz itaQ nisem izbiral pri kiri avtošoli bi delal..... Šola klicala okrog pa baje najcenejšega ponudnika izbrala... zaj kolk je tu resnice...=P :BUA: :? ....

No ma itaQ zai sem že tečaj plačal pa ne morem več nič naret v smeri zamenjve.... Sam tak me je malo zanimalo kak so cene drugje da inštruktora naderam kake cene majo...=P...

Lp Nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dijaki imajo tudi popust pri avtošolah, ane

zj pa me zanima če končuješ 9.r pa misliš it delat izpit ka zj bom mogu plačat polno ceno al vela popust tud za mene čeprov še nism v srednji šoli :? ( izpit mislim it delat med poletnimi počitnicami)

ja pa še glede AŠ Kranjc če ma kdo izkušnje :?

ka res nobedn ne ve al me ignorirate .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, če maš namen jit naprej v šolo, si še vedno šolar, oz. dijak v tvojem primeru in tako lahko uveljavlaš popust

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka res nobedn ne ve al me ignorirate .)

Jes bi ti priporoču kak mazzoni tam sem delu za H pa je ok. Čeprav je že neki cajta od tega ko je blo dost sam osmico odfurat pa si naredu praktičn del :D A in B mam isto pri mazzoniju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jes bi ti priporoču kak mazzoni tam sem delu za H pa je ok. Čeprav je že neki cajta od tega ko je blo dost sam osmico odfurat pa si naredu praktičn del :D A in B mam isto pri mazzoniju.

ok tnx to sm hotu d mi edn pove ki je ql avtošola

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je usaj ql avtošola jest sm delu pa u taki da me ni hotu spustit na izpit pa kr ure pisu nakonc sm jih mogu 17 narest poraz od avtošole sam to pač blisk poraz :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa si bil sam kriv?

Ne ker je on se predn sm zacev vozt reku da povprecno majo usi tm 20 ur jest sm pa hotu u 7mih nardit :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak bullshit je pa to :lol1: 20 ur? WTF! Js sm mel 9, pa še to zato, ker je med zadnjo uro in izpitom minlo en mesec, pa sem še naredil 2 za ponovitev.. Ne poznam nobenga ki bi imel 20 ur loool :blink: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak bullshit je pa to :lol1: 20 ur? WTF! Js sm mel 9, pa še to zato, ker je med zadnjo uro in izpitom minlo en mesec, pa sem še naredil 2 za ponovitev.. Ne poznam nobenga ki bi imel 20 ur loool :blink: :doze:

Res res mudel sam dnar nabira moj frend delu pr istmu ma ze zdej 18 ur pa še 2 bo dubu pred glavno res to je poraz od avtošole! :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm tu ti je pa res bedna avtošola jaz sm pršu do inštruktorja je reku znaš vozt motor sm reku da ja je reku ajde gremo se mal zapelat sm šu do gorjancev pa nazaj pol se pa po mestu začel fijakat 8 ura je bila že izpitna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja sej tja negrem nikol več sam keš so mi ukradl :BUA: :BUA: Un inštruktor pa prav ja to zato da boste res dobr znal da bi ga najraj ubov :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm delala v avtošoli Varnost v Domžalah(drgač majo tut varstvo-varnost ljubljana),pa je blo res hudo!inštruktor je faca,tajnca je faca,pa tut un inštruktor k me je meu na društveni vožni je biu faca...pa tm sm delala izpit za H in za A do 125,pa sm mela istga inštruktorja in je blo res zakon...za H sm mela 7ur,8ma je bla izpitna,u prvo nrdila.za A sm mela mensezdi da 16 ur,17 izpitna,pa to zato,kr sm mela umes 2 mesca premora,kr so bli na izpitnem centru na dopustu,pa sva pol še 2 ure odfurala...spet u prvo nardila...pa še zdej se kdaj oglasm tm,pa se z inštruktorjm mau pomenva...zdj u roku kšnga tedna bom pa začela furat avto pr njih(na cpp tečaj mi sploh ni treba it,zto kr sm itk že na dveh bla in mi je tajnca rekla d js nj kr inštruktorja pokličm pa začnem vozt,pred občinskim polam mi bojo pa knigo posodil d si mal preberm... ) .pa inštruktor me je res tko dobr nauču v kratkm času,..še zdej pogledam čez desno ramo za pešce&kolesarje,itd :P pa zmer sm komi čakala vožne...nikol ni vpil name(razn enkt k sm zard kolesarja skor čez rdečo zapelala... :P pa še takrt se je sam po mikrofončku zadru STOJ,pol je pa u normalnm tonu spet govoru... ) ,sam useen ti pove kaj je narobe.to avtošolo sm priporočala tut biuši tajnci v maminm podjetju,pa je šla delat sm,čprou je drgač iz LJ,mela je istga inštruktorja in je bla ful zadovolna.to avtošolo toplo priporočam vsem!! v nasprotju z Jus Security,kjer je mojo starejšo sestro,k je šla delat izpit za H nadlegvou inštruktor str 40let :S

Popravljeno . Popravil mIJA26
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Js sm pa iz Velenja. Pa me zanima kera avtošola je najbolš, da prideš čim cenej čez. Pa da majo tut vredi inštruktorje, da te pol ne jeneoj tam v glavo... :whistle: Mislim it delat za 50ccm (H-kategorijo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej poglej tam v Velenju pri mazzoniju če Benda dela tam kot inštruktor? En čas je bil pri relaxu, sm pri njemdelu izpit, pa še ene 5 kolegov.. čist nor :) Zdej če tam dela, pol pejt kr tja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

js sm vozu pr b&b u kran naredu z 12 urami sam niso taki de bi ti ure nabijal kt men je reku kt mi boš reku te bom pa prjavu te bom pa prjavu tko da je kr uredu pa inštruktor je tut kr faca sploh če mu je dougčas kr neki nabija :rolleyes: motorje majo pa dobre js sm delu na yamahi dt 50 :naughty: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sm delal na tomosu apn :krneki: :krneki: .

motor je bil čist zje.mel sm 12 ur in vmes imel 1 mesec premora in zadnjo uro menjava inštruktorja pa je šlo vse v šit prvič sm pal drugič pa naredu (pa je reku inštruktor da bi mogel že ob prvem narest sm me je komisija zajebala :angry: :angry: :angry: :fight1: :fight1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm vozu pr b&b u kran naredu z 12 urami sam niso taki de bi ti ure nabijal kt men je reku kt mi boš reku te bom pa prjavu te bom pa prjavu tko da je kr uredu pa inštruktor je tut kr faca sploh če mu je dougčas kr neki nabija :rolleyes: motorje majo pa dobre js sm delu na yamahi dt 50 :naughty: :worship:

A si pr Koncu delov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!