Skoči na vsebino

Pavle Rupar


elbarto

Priporočene objave

Ne, tebi pripada Pozončeva teta :grim :P

hvala prjatlca

sam da mi kaj privoščiš

Bi razumela?

Bi, bi ker je fejst baba.

Sam takrat ko bo Koperfild ordiniral ona tud da hiša gori ne bo slišala al razumela.

tak da rodeo odpade

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam takrat ko bo Koperfild ordiniral ona tud da hiša gori ne bo slišala al razumela.

tak da rodeo odpade

Eh qrac. Pol pa rajši kar na Dirty Sancheza preskoči. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala prjatlca

Sam takrat ko bo Koperfild ordiniral ...

Koperfild je Koperfild ... sad ga ima, sad ga nema ... večkrat ga nema :lol1: :lol1: :devil: :lol1: :lol1:

Lahko pa prah z viledo obriše :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v italijanskim parlamentu je najmanj četrtina parlamentarcev pod vplivom različnih opojnih substanc pri katerih prevladujeta kokain in thc ! Dokazano ! :grim

No počakajmo, kdaj bo kakšnemu našemu novinarju kapnilo, da bo to temo načel pri naših poslancih.

Tadej

Mal off:

To me spominja na že nakaj časa staro afero o neustreznih otroških avtosedežih, ki si jih lahko dobil v paketu pri rojstvu otroka. Tisti, ki smo takrat zaradi "višje sile" preverjali vsebino paketov smo si lepo na testih avtosedežev prebrali, da država v enemu od svojih paketov ponuja crap - avtosedež je bil ocenjen kot neprimeren, mogoče celo nevaren. Pa pač nismo vzeli tistega paketa. Potem pa čez nekaj časa na Pop Tv "odkrijejo" toplo vodo in zadevo napihnejo do maximuma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Vehementnost...... prostaški izpadi.......... aroganca in nasilništvo.......... korupcija in laži.......... prevarantstvo......... spletkarstvo.........

Bay Bay ........ upam, da za vedno potoneš v brezno gnoja, ki si ga sam ustvaril.........skupaj s tvojimi političnimi botri. :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam se je zjebov,zdej bojo pa mogl njegovi nasprotniki dokazat da so boljši.Upam da bo zdej Tržič dobu tisto cesto do fabrke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hura za tržičane, da so končno spoznal, da živijo u civilizaciji, rupar pa naj se preseli v ambrus med svoje, mogoče pa se lahko zmeni s cigani za njihovo parcelo v ambrusu, sedaj ko je naprodaj :D :D

bogi janša, da si svoje dobro ime, maže za take pokvarjence :BUA:

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hura za tržičane, da so končno spoznal, da živijo u civilizaciji, rupar pa naj se preseli v ambrus med svoje, mogoče pa se lahko zmeni s cigani za njihovo parcelo v ambrusu, sedaj ko je naprodaj :D :D

bogi janša, da si svoje dobro ime, maže za take pokvarjence :BUA:

janih

Gliha vkup štriha......BLJAKKKKKKKKKKKKKKKKKKK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

All in all se ma Janša ravno takšnim "hlodom" za zahvalit, da je prišel v vlado, je pa res, da sedaj ko je na oblasti mu takšni ne koristijo več. Ko je bila desnica v opoziciji je napadala pozicijo in za takšne zadeve so bili takšni populisti idealni. Ko pa si enkrat na vrhu pa treba počasi takšne rezat stran, če hočeš imeti možnost tudi ostati na oblasti.

Pač Rupar je bil lepo izrabljen (verjetno ga konkretno peče rit) in po moje ne bo dolgo, ko bo samo še zgodovina. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

All in all se ma Janša ravno takšnim "hlodom" za zahvalit, da je prišel v vlado, je pa res, da sedaj ko je na oblasti mu takšni ne koristijo več. Ko je bila desnica v opoziciji je napadala pozicijo in za takšne zadeve so bili takšni populisti idealni. Ko pa si enkrat na vrhu pa treba počasi takšne rezat stran, če hočeš imeti možnost tudi ostati na oblasti.

Pač Rupar je bil lepo izrabljen (verjetno ga konkretno peče rit) in po moje ne bo dolgo, ko bo samo še zgodovina. :devil:

Definitivno se motiš v prvi alineji.

Najverjetneje tudi v drugi. (ne upam si trdit, da ga bo stranka kandidirala na naslednjih volitvah, vendar župan pa bo ponovno, edin če se bo Sajovic izredno izkazal)

Je pa čist vredu, da je pušnil, ker mu je z leti stoplo vse skupaj v glavo in si je preveč dovolil.

(In upam, da bomo na takih in podobnih primerih politike naučili odgovornosti in odvisnosti.)

Skoraj prepričan sem, da na dolgi rok odgovarja to tudi Janši.

Ker z Ruparjem, ravno zaradi njegove volilne baze, ni mogel opraviti tako kot je z Hvalico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

All in all se ma Janša ravno takšnim "hlodom" za zahvalit, da je prišel v vlado, je pa res, da sedaj ko je na oblasti mu takšni ne koristijo več. Ko je bila desnica v opoziciji je napadala pozicijo in za takšne zadeve so bili takšni populisti idealni. Ko pa si enkrat na vrhu pa treba počasi takšne rezat stran, če hočeš imeti možnost tudi ostati na oblasti.

Pač Rupar je bil lepo izrabljen (verjetno ga konkretno peče rit) in po moje ne bo dolgo, ko bo samo še zgodovina. :devil:

se strinjam, tudi našega poslanca Jožeta počasi umikajo v ozadje, zgleda je naslednji za odstrel :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih se ne da razumet :eek:

Enkrat da je sam kriv in da je prav in ..,

Drugič je zopet janša kriv...

A ni očitno, da se je tip sam zajebal in prav je da nosi posledice

Vse kar ma JJ pri tem (predvidevam) je "zahteva" po odstopu s poslanske funkcije. Kar pa je za pozdravit in naj bi v bodoče kriteriji za politike bili še višje postavljeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huh, ... a je Janša res nekdaj švercal orožje pa take fore?

da ne bi on še koga z vrha politike odpoklical mogoče? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huh, ... a je Janša res nekdaj švercal orožje pa take fore?

da ne bi on še koga z vrha politike odpoklical mogoče? :P

Če si omenil že:

Švercanje orožja je najbolj za lase privlečena etikketa, ki so mu jo kdaj prilepili

vendar najbolj produktivna.

Ebat ga

:blush: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si omenil že:

Švercanje orožja je najbolj za lase privlečena etikketa, ki so mu jo kdaj prilepili

vendar najbolj produktivna.

Ebat ga

:blush: :topic:

volk, ti predlagam da malo slediš hrvaška poročila, kjer je že bilo objavljeno janševo ime, kako je prodajal orožje na hrvaškem, preiskava o vojnih zasluškarjih na hrvaškem že poteka :topic: ,

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

njega pa ne, edino vprašanje če bo zdaj tako zanimiv za ljubice ko bodo morale plačevat uradno najemnino

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huh, ... a je Janša res nekdaj švercal orožje pa take fore?

da ne bi on še koga z vrha politike odpoklical mogoče? :P

:hmm: Zaradi koga jih je pa fasal M. Smolnikar v Depali Vasi? :fight1:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Zaradi koga jih je pa fasal M. Smolnikar v Depali Vasi? :fight1:

zaradi skladišča orožja na Ložnici pri Slov. Bistrici pa menda ne?????????????

jebemti par dnevov in noči so ven z šleperji (je bilo tako veliko da je šleper kar pod zemljo zapeljal) vozili orožje pa še danes noben ne ve koliko, kam in za kako ceno????

ampak tu je toliko vpletenih (ob JJ) da noben ne bo nič sprožil ker bi jih preveč "padlo"!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Volkec Volkec.....plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Nikar tako nekritično o J.J...........daj sprevidi že enkrat......da je ta osebek bolj pokvarjen......kot vsi njegovi poslanci skupaj.

Ne poznaš ga iz preteklosti.........jaz ga pa........od trenutka, ko je prišel iz JLA zapora......ga je bila samo aroganca.....napihnjenost.......imel je sindrom večvrednosti.......

Nikarte........plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

BTW.....ko jebe politike.......raj se zmenmo za kak konkreten pir!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

volk, ti predlagam da malo slediš hrvaška poročila, kjer je že bilo objavljeno janševo ime, kako je prodajal orožje na hrvaškem, preiskava o vojnih zasluškarjih na hrvaškem že poteka :topic: ,

janih

Sicer je iz teme pa vseen:

Določene stvari v slovenski in hrvaški politiki sledim že 17. let, sem bil tudi (še za časa vojne) na nekaj seminarjih in tudi-kot del seminarja-na fronti. Vem kaj in kako je Hrvatom takrat manjkal in zakaj ...

Glede orožja in dol. preverljivih dejstev je premalo časa in tudi neprimern plac za analizo in podajanje argumentov

Ob prilki se z veseljem vsedeva in izmenjava misljenje in argumente.

Volkec Volkec.....plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Nikar tako nekritično o J.J...........daj sprevidi že enkrat......da je ta osebek bolj pokvarjen......kot vsi njegovi poslanci skupaj.

Ne poznaš ga iz preteklosti.........jaz ga pa........od trenutka, ko je prišel iz JLA zapora......ga je bila samo aroganca.....napihnjenost.......imel je sindrom večvrednosti.......

Nikarte........plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

BTW.....ko jebe politike.......raj se zmenmo za kak konkreten pir!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ne glede na to, da ga osebno poznam ( no sem ga :P ) in sem tudi delal z njim nisem niti malo nekritičen do njega. Karakter mi je takav da kritiziram, kad ne kritiziram znači da hvalim. .)

Ta osebek je zelo težek in karkoli že je naj bo napisal sem; da ma on, vsaj kar se osebne koristi tiče, ZELO malo s švrcanjem-preprodajanjem orožja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!