Skoči na vsebino

Darovi narave


Lobo

Priporočene objave

Če že imamo teme o vsem živem, verjetno še ta ne bo škodila.

Zato navalite s slikami, izkušnjami, recepti, nabijanjem, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gobe so uber zakon. :yea2: Ampak za jest, ne za iskat. Sem jih enkrat šel iskat, pa sem samo neko mušnico našel. Ampak je nisem pojedel, ker je bila s strani druge osebe identificirana kot mušnica. Mi je pa ta oseba rekla, da sem konj. Pa sem si mislil, da kul, saj sem verjetno edini med konji, ki hodi po gobe. Ampak pol vseeno več nisem šel. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gobe nabiram :grim - jurčke, lisičke, kukmake (divji šampinjoni), štorovke, marele ...

Še raje nabiram divje šparglje ... ker imaš potem tako lepo popraskane roke :grim

Včasih grem tudi na borovnice in brusnice :grim za marmelado in šnops :grim

Pa kak kostanj se tudi lotim pobirat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še ena gobarska pesmica:

Bück dich - befehl ich dir

Wende dein Antlitz ab von mir

Dein Gesicht ist mir egal

Bück dich - noch einmal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem slisal za nekoga, ki išče gobe s pomočjo GPS-a. Zacel je hodt z "izkusenimi" gobarji, zasliseval prodajalce na trznici in zdej ima pokrite glavne teritorije...skratka biznis! :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svoj cajt se je dalo odlično zaslužit s polži :grim

Je treba spet kakega znanega kuharja nasrat, da so ful fancy ... da spet mal zaslužim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svoj cajt se je dalo odlično zaslužit s polži :grim

to je pa res, ko sem jatz mali bil, sem si v 14 dneh z polži zaslužil za BMXa B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po zastrupitvi z gobami se vsaj 2 dni počitiš ful zadet in kot da bi mel mačka po tedenskem popivanju :blink: ni cool, ni tista prava zadetost, jasno če gre za naše gobe, ne kake iz amsterdama :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si bil kdaj mali? :eek: :)

enkrat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po zastrupitvi z gobami se vsaj 2 dni počitiš ful zadet in kot da bi mel mačka po tedenskem popivanju :blink: ni cool, ni tista prava zadetost, jasno če gre za naše gobe, ne kake iz amsterdama :grrr

Pri devetih sem se zastrupila z ježovkami ... ker je mama spregledala, da so pogojno užitne in jih ni olupila :huh: ... mal se mi še zdej pozna :grim ampak ne škodi :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal se mi še zdej pozna

a si zihr, da sam mal :hmm: :devil:

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo stvarno, kako se lahko rodi človek po naravni poti s kišto pira v roki?

težko :whistle:

Ja pa nisem se hotla hvalit no :blush: :P

se mi je kar zdelo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od vseh darov narave imam še najraje tistega ki je bil baje ustvarjen iz rebra! :naughty:

To je pravi pogled na naravne lepote, pa še megla ni velika ovira pri občudovanju :grim

Je pa res, da zna biti tudi precej stupen :blink: :cry:

Lezbijštvojenelojalnakonkurencapress! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri devetih sem se zastrupila z ježovkami ... ker je mama spregledala, da so pogojno užitne in jih ni olupila :huh: ... mal se mi še zdej pozna :grim ampak ne škodi :grrr

jaz nevem s katerimi sem se zastrupil ampak baje da so bile ene take ko se ne smejo mešat z alkotom. no ostali so bili OK, jaz pa sem imel 3 promile od večera + pir pri kosilu pa je blo sranje :slap:

mi reče mama če bom pil mleko da se zbruham pa sem rekel da lahko to brez mleka opravim brez težav :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!