Skoči na vsebino

Darovi narave


Lobo

Priporočene objave

gobe :BUA: je bilo enkrat celonočno objemanje školjke čisto dovolj. Mi smrdijo, jih ne maram in jih preziram........

borovnice obožujem - jesti! Malo manj nabirati zaradi klopov. Zadnjič ko sem jih nabirala sem imela v roki dve/tri borovnice, na roki pa pet/šest klopov.... dej jih raje kupujem.

Kostanj - tudi raje jem kot nabiram.... a to se še spravim nabirat. Čeprav se ne spomnim kdaj sem nazadnje nabirala kostanj :hmm:

V bistvu sem izredno slaba nabiralka........ raje jem :blush: kot nabiram. Pa raje drugače uživam v naravi (gledam gor in naokoli, ne pa v tla non stop).......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naute werjeli, pa je res...

tudi jaz sem enkrat pojedel gobo............................................ tisto za avte pucat :lol:

zdej sm pa skoz žejn :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ko ste ravno pri strupenih gobah, še ena anekdota izpred tridesetih let.

So znanci pozno jeseni z žlahto šli nabirat gobe. Zvečer pa so gobe spekli pri njih in se jih vsi veselo napokali.

Žlahta se je z avtom še pred svojim domom morala zaustavit in gas v koruzo, znanci pa so doma en drugega iz WCja metali, takšna sila jim je bila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena resnična, ki mi jo je kolega dohtar povedal.

Oče, mati, dva otroka naberejo gobe, pa si jih lepo pripravjo. Ker niso bli čist ziher, da so užitne, so jih dali najprej mački za pojest. Malo počakajo, mački nič, pa se veselo napapajo. Čez kaki dve uri, ko so gledali tv, pa začne mačko kr naenkrat zvijat.

Šus v avto, pa v bolnico. Najprej na pumpanje očeta, ki je največ pojedel, pol pa še vse ostale. Jih spumpajo in vsi veselo domov, kako so se rešili. Doma je pa mačka mela devet mladih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

težko :whistle:

se mi je kar zdelo :grim

Kaj pa z dvema kištoma? :hmm: ? Še težje. :whistle:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gobe... Od ene moje kolegice babica redno papca mušnice (menda jih morš znat pripravit :huh: )... Sam to je sam še ena od njenih bolj čudnih vrlin (da ne govorim, kak se z mačkami - okol 10 jih ma, pogovarja :D). Kostanja ne maram - tisti dvakrat pečeni slovenci pod našim študentskim fletom prodajajo pečene 'marone', kar je pravzaprav mučenje živali, ker vsi črvi noter še vedno na pol migajo :glare: Jebiga, črvi v kostanjih pozimi, salmonela v sladoledu poleti :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!