Skoči na vsebino

Pomagajte z glasovanjem


miki

Priporočene objave

no tole prošnjo sem našel na enem forumu. Ker se mi mali zdi faca, jo objavljam tudi tle

Pozdravljeni!

Zgodba je taka: sestrična je s svojo družino med nakupovanjem po Grazu slučajno naletela na fotografiranje otrok. Svojega mlajšega so pustili slikati in se s tem tudi prijavili za tekmovanje za uvrstitev v Baby koledar 2007. Če bo pri spletnem glasovanju Tit dobil zadosti glasov, da pride med prvih 11 fotografij, bodo njegovo uporabili za koledar. Aktivirali smo sicer celo žlahto in znance, a očitno nas ni zadosti (zaenkrat smo 18.), zato sem objavila prošnjo na medovernet, kjer so mi zaradi velikega števila uporabnikov svetovali še ta forum.

Glasuješ lahko namreč samo na vsakih 5 minut (iz istega računalnika), glasovanje poteka samo do 15. oktobra, časa torej čedalje bolj zmanjkuje.....

Lepo vas prosim, da porabite minutko časa in na naslovu (gre za direkten skok na glasovanje za to fotografijo)

http://app.volkskultur.steiermark.at/bewer...tail.php?id=146

- najprej pritisnete Für diesen Beitrag abstimmen,

-na naslednji strani v okence prepišete številko, ki jo vidite na zaslonu

- in kliknete še gumb Stime abgeben.

Več o akciji lahko (v nemščini, seveda) preberete na strani http://www.volkskultur.steiermark.at/cms/ziel/11522248/DE/ (Tit je na šesti strani čisto zgoraj desno)

Vsem, ki boste oddali glas, se vnaprej najlepše zahvaljujem (bomo mislili na vas na pikniku, ki je obljubljen, če pride mali Tit v koledar ).

Vsem, ki se vam to mogoče zdi neprimerno ali vsiljivo, pa se opravičujem za zapravljanje njihovega časa.

Lep pozdrav,

Barbara

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomislite kako bo pogledal Haider, ko bo na koledarju Slovenc!?

Pa Nina je tudi Slovenka, mislim da je na drugem mestu sedaj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glasuješ lahko namreč samo na vsakih 5 minut (iz istega računalnika), glasovanje poteka samo do 15. oktobra, časa torej čedalje bolj zmanjkuje.....

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!