Skoči na vsebino

Končno


Chebi

Priporočene objave

Po dolgem času odločanja, premišjanja,... sem danes končno odšel pogledat en motor (er-5 - zdej sm ugotovu, da mi ga je prodala motosvetovka Sanda7) in sm ga zaaral. Iskat ga grem v petek, ta post pa je namenjen temu, da izrazim neskončno navdušenje ob vedenju, da se bom po enoletnem premoru spet vozu in ta filing je res nepopisen; že cel dan kr skačem do stropa od veselja!!! :D :) :o 8) :lol: :P :wink: :n00b:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:drinking: :drinking: :drinking:

evo na ta nepopisen filing....

...pa se na zacetk pocitnc (vsaj za nekatere :D )

Samo ne pred ali med vožnjo. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že cel dan kr skačem do stropa od veselja!!! :D :) :o 8) :lol: :P :wink: :n00b:

Ma razumem te bolj kot bi si lahko mislil. Veliko srecnih kilometrov in nasvidenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni skačejo drugi pa jokajo :cry: ,a ma saj bo, se tolažim da bom imela naslednjega močnejšga večjega,lepšega,čeprav je bil ta ohranjen v nulo in po mojem bi težko dobil ta letnik v boljšem stanju.Tako da si opravil dober nakup.Verjetno komaj čakaš petek,vem kako je to,no naj ti čim hitreje mine ta čas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želim prijetno vožnjo.

Sem ER5 novi novcat vozil v avtošoli za velikiA in mi je bil všeč.

Bo res treba enega :drinking:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želim velko srečnih kilometrov...

se tudi jaz spomnim tega filinga ko sem kupil nov strojček, ki pa so mi ga mehaniki pripravili tako da je v dveh mesecih spustil cel liter olja (malo reklame za Tehnounion.... :evil:

good luck :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želim velko srečnih kilometrov...

se tudi jaz spomnim tega filinga ko sem kupil nov strojček, ki pa so mi ga mehaniki pripravili tako da je v dveh mesecih spustil cel liter olja (malo reklame za Tehnounion.... :evil:

good luck :)

......???????? daj malo opiši, kako je spustil cel liter olja.....med vožnjo,na mestu.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej men je tud na guzziju... 2l

Se je staknila cevka za olje iz cilindra...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem času odločanja, premišjanja,... sem danes končno odšel pogledat en motor (er-5 - zdej sm ugotovu, da mi ga je prodala motosvetovka Sanda7) in sm ga zaaral.

hehehehehe......odlocanje in premisljanje :? :? ................ pol pa

zenska :crazyeyes: v stacuni pa tokoj zaaral????..........ja z katero glavo si pa tam mislil ???.............v vsakem primeru pa ti zelim srecno

voznjo :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za info:

Ker letnik in za koliko dnarja sta se pa zmenila :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cHebI cestitam... :wink: ... cim vec lepih fur ti zelim...

pa vsi bi sam pil... zadetki... :twisted: :P

:rainbow1: :multi:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., da izrazim neskončno navdušenje ob vedenju, da se bom po enoletnem premoru spet vozu in ta filing je res nepopisen; že cel dan kr skačem do stropa od veselja!!!  :D  :)   :o  8)  :lol:  :P  :wink:  :n00b:

Hmm, privošči si in pa varno lepo po obeh kolesih skozi leve in desne!

Have Fun Man! 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Chebi firbec me daje, pa nevem a si ga dobu, ker si mnogo izpitov naredil, ali ker si uspešno nogomet gledal ali pa nič od tega ampak si si ga izključno v lastni režiji sam priskrbel.

Ja, jaz ti tudi želim pestre in varne vožnje.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tko lepo je spustil...

začelo se je z majhnimi kapljicami vsak dan ali dva.... zdaj je pa vsakic ze luzica... pa cist nov BMW :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa pozabil se to... vec al manj je stal na mestu (neregistriran, ker so gospodje policaji z neko kaznijo pobral resurse za registracijo...:). Tko da vožen je bil zlo malo...

ps. se opravicujem zarad dveh postov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Chebi firbec me daje, pa nevem a si ga dobu, ker si mnogo izpitov naredil, ali ker si uspešno nogomet gledal ali pa nič od tega ampak si si ga izključno v lastni režiji sam priskrbel.

V bistvu sem si ga omislu sam, čist iz svojih resursov (je blo treba delnice prodat, pa še vse bančne račune spraznt)!!! Ampak ni panike, važn da se bomo vozil!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tko lepo je spustil...

začelo se je z majhnimi kapljicami vsak dan ali dva.... zdaj je pa vsakic ze luzica... pa cist nov BMW  :roll:

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

A si se ti mogoče zgubu ? :microwave:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja sam tuki te še ni neki dolgo ti to hodiš,pa dežek pada,cesta mokra,slab dan si zbral,ma ni panike saj ni iz cukra :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!