Skoči na vsebino

nakup 250-ke


_Nejkooo_

Priporočene objave

eh jebeš zzr, to je kurac, od 250 pride v poštev samo rs al pa kawasaki zxr 250, ki pa je en mensezdi v evropi, tak da samo rs 250, ostalo su bicikla :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in to je rekel model k ma zdej greznco...pa prav da je zzr skret :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: ma ne...to sm mal čekiram po netu...itak 250 mislm d se ne splača...2T pa po moje v nobenm primeru...tko d...500+ k bo prilka, druzga ne .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se pa odločam za nakup zzr250, sem pa tudi že razmišljal za večjim nakupom ter blokado, ampak ker bo to moj prvi motor, bom rajši začel z malim.

Pa nekak zdj (pozimi) ni neke ponudbe, pa me zanima če je v navadi da je spomladi več za izbrat, ali je to naklučje kdaj je več ponudbe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in to je rekel model k ma zdej greznco...pa prav da je zzr skret :D

ja sej vem da mam greznico, če si mene mislo. ampak te greznice si nisn jaz sam kupo, ampak so mi pač stari da se lahko furam na treninge pa v šolo in za nič druga. tega jaz sploh ne štejem med motorje. sicer pa dolgo več ne bo te greznice, oziroma bo ampak za druge namene :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZZR je pa čist fajn motor za začetnike in tiste ki se malo vozijo,sploh pa za predstavnice nežnejšega spola.

In dokler nisi mel motorja ne moreš govort da je skret!!!! :grrr

Je pa to 4T!!!->majhna poraba,ni mešanice...za začetnike super.Samo bremze bi lahko bile boljše(1disk :BUA: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej vem da mam greznico, če si mene mislo. ampak te greznice si nisn jaz sam kupo, ampak so mi pač stari da se lahko furam na treninge pa v šolo in za nič druga. tega jaz sploh ne štejem med motorje. sicer pa dolgo več ne bo te greznice, oziroma bo ampak za druge namene :D :D

ne ne vem...sam ne morm jst govort da je cbr 600 jajc k me tko dol udar da mi ni nč jasn,,, isto pa ti ne morš za zzra :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo pozna tole zadevo?

V oglasu prav da je res poserviserana...?

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=1164577#

Če je vse tako kot piše sem interesent ;)

Živjo!

Sem spregledal tvoj post.Če imaš še kaj več povedati o motorju mi prosim napiši na PM.

Hvala

LP Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ni slaba ne, samo kaj ko ni dnar trenutno, bo še treba malo počakat. hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo Brodar pa še bom js reku svoje mnenje.

Ma ka pa vem, js mam mojo RS250 če 2 leti, pa z njo nisem mel večjih porblemov. No razn neki me je enkrat elektronik je*ala, ampak sm pol dobil drug modul in je delalo kot mora. Drgač motor je res neki posebnega, ga ne vidš vsak dan na cesti. Je pa res, da morš tud lepo skrpet zanj, se pravi dobro olje, pred vožnjo ga ogreješ, sam to pa ti tak zdrava pamet pove, kak morš delat s 2T motorjem. Kaj me najbolj pritegne pr tem motrju: hm.. obilka mi je ubitačna, 2t zvok mi je zakon, zato tud furam 250-ko crossa, zavore sa tak poglavje zase, res primejo kot nore, po sprenjem ni panike :D, zelo dober za ovinke (mala teža). Ko sem kupil motor pred 2 letoma, sam tak mislu da bom poletel, kr za enga začetnika (prej mel sfrizirn skuter) je blo prek glave, ampak sedaj se nebi branu večjega motorja. Neki sam premišljujem o nakupu večjega motorja (r6, mile, gsx), ampak še bom videl kak bo s financami.

Pač ko boš šel po ogledih teh motorjev, malo poglej kak je motor ohranjen, ze navzuni se vidi če ga je lastnik čuval, pa poglej da ne boš zaj kupu enga ko bo mel zanič gume, kitno, zobnike, vpraš kdaj so bli bati menjani. Ker kr hitro daš neki dnarja za dele.

Mogoče pa si bom do spomladi mal prišel na zeleno vejo in ti lahk js svojo RS-ko prodam :P

LP

Popravljeno . Popravil borollety_4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo Brodar pa še bom js reku svoje mnenje.

Ma ka pa vem, js mam mojo RS250 če 2 leti, pa z njo nisem mel večjih porblemov. No razn neki me je enkrat elektronik je*ala, ampak sm pol dobil drug modul in je delalo kot mora. Drgač motor je res neki posebnega, ga ne vidš vsak dan na cesti. Je pa res, da morš tud lepo skrpet zanj, se pravi dobro olje, pred vožnjo ga ogreješ, sam to pa ti tak zdrava pamet pove, kak morš delat s 2T motorjem. Kaj me najbolj pritegne pr tem motrju: hm.. obilka mi je ubitačna, 2t zvok mi je zakon, zato tud furam 250-ko crossa, zavore sa tak poglavje zase, res primejo kot nore, po sprenjem ni panike :D, zelo dober za ovinke (mala teža). Ko sem kupil motor pred 2 letoma, sam tak mislu da bom poletel, kr za enga začetnika (prej mel sfrizirn skuter) je blo prek glave, ampak sedaj se nebi branu večjega motorja. Neki sam premišljujem o nakupu večjega motorja (r6, mile, gsx), ampak še bom videl kak bo s financami.

Pač ko boš šel po ogledih teh motorjev, malo poglej kak je motor ohranjen, ze navzuni se vidi če ga je lastnik čuval, pa poglej da ne boš zaj kupu enga ko bo mel zanič gume, kitno, zobnike, vpraš kdaj so bli bati menjani. Ker kr hitro daš neki dnarja za dele.

Mogoče pa si bom do spomladi mal prišel na zeleno vejo in ti lahk js svojo RS-ko prodam :P

LP

Hvala :OK: Sicer rske ne kupujem jaz ampak kolega _Nejko_ ampak sem si pa jaz zaželel eno mnenje lastnika v tej temi :D Če boš drugo leto prodajal pa kr _Nejko_-ta kontaktiraj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo pozna tole zadevo?

V oglasu prav da je res poserviserana...?

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=1164577#

Če je vse tako kot piše sem interesent ;)

Živjo!

Sem spregledal tvoj post.Če imaš še kaj več povedati o motorju mi prosim napiši na PM.

Hvala

LP Rok

Ja jz sm lastnik tega motorja, in Kawl maš PM.

LP

Aleš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo Brodar pa še bom js reku svoje mnenje.

Ma ka pa vem, js mam mojo RS250 če 2 leti, pa z njo nisem mel večjih porblemov. No razn neki me je enkrat elektronik je*ala, ampak sm pol dobil drug modul in je delalo kot mora. Drgač motor je res neki posebnega, ga ne vidš vsak dan na cesti. Je pa res, da morš tud lepo skrpet zanj, se pravi dobro olje, pred vožnjo ga ogreješ, sam to pa ti tak zdrava pamet pove, kak morš delat s 2T motorjem. Kaj me najbolj pritegne pr tem motrju: hm.. obilka mi je ubitačna, 2t zvok mi je zakon, zato tud furam 250-ko crossa, zavore sa tak poglavje zase, res primejo kot nore, po sprenjem ni panike :D, zelo dober za ovinke (mala teža). Ko sem kupil motor pred 2 letoma, sam tak mislu da bom poletel, kr za enga začetnika (prej mel sfrizirn skuter) je blo prek glave, ampak sedaj se nebi branu večjega motorja. Neki sam premišljujem o nakupu večjega motorja (r6, mile, gsx), ampak še bom videl kak bo s financami.

Pač ko boš šel po ogledih teh motorjev, malo poglej kak je motor ohranjen, ze navzuni se vidi če ga je lastnik čuval, pa poglej da ne boš zaj kupu enga ko bo mel zanič gume, kitno, zobnike, vpraš kdaj so bli bati menjani. Ker kr hitro daš neki dnarja za dele.

Mogoče pa si bom do spomladi mal prišel na zeleno vejo in ti lahk js svojo RS-ko prodam :P

LP

sliši se zelo zanimivo... no če boš prodajal naslednjo sezono, sem jaz 100% ineresent, sicer pa morn tak kot ti tudi jaz na zeleno vejo...hehe :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale moped se že nekaj časa prodaja.

Mogoče kdo pozna?

Cena je kar visoka, čudno se mi zdi da je letnik 2004 s tako barvo.Drugače izgleda popoln.

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=1069056#

Jah jst bi tole takoj kupu če bi meu dnar :devil: , k je edina 2004 letnik, je pa kr draga, najprej je bla celo 999.000 sit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je preveč ja, jaz lahko iz svojega finančnega sisetema iztisnem največ 700 k dobrih starih tolarjev. pa to je res maksimun, in še poštene žulje bom dobo predn bo ta dnar pr meni :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha, ne niam jaz xt, jaz mam taki češki unikat mensezdi edini v celi štajerski regiji :D :D . pa sploh se mi ne splača tega prodajat, treba bo pol met nekaj za po šumi se naganjat pa razfukavat :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!