Skoči na vsebino

puzzl


matjaž24l

Priporočene objave

Zanima me če lahko tekmuješ v sestavljanju puzzlov za guinnessova knjiga rekordov? In kje se tega tekmovanja lahko udeležiš, ker bi rad probu postavt rekord v sestavljanju 18 000 puzzlov? Ali je to mogoče tekmovati v sloveniji in pod kaksnimi pogoji. Hvala za vse vaše odgovore Matjaž. :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če lahko tekmuješ v sestavljanju puzzlov za guinnessova knjiga rekordov?

Če ne bo preweč škodovalo twojemu zdravju potem, lahko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem unicefove puzzle (3000 kosov) sestavil v 3 dneh, čeprav je na škatli pisalo od 6 do 99 let.

Po moje sem postavil absolutni rekord.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem unicefove puzzle (3000 kosov) sestavil v 3 dneh, čeprav je na škatli pisalo od 6 do 99 let.

Po moje sem postavil absolutni rekord.

Le komu drugemu, bi lahko kaj takšnega sploh še uspelo.......... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem unicefove puzzle (3000 kosov) sestavil v 3 dneh, čeprav je na škatli pisalo od 6 do 99 let.

Po moje sem postavil absolutni rekord.

In to z eno roko! Vsa čast! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če lahko tekmuješ v sestavljanju puzzlov za guinnessova knjiga rekordov? In kje se tega tekmovanja lahko udeležiš, ker bi rad probu postavt rekord v sestavljanju 18 000 puzzlov? Ali je to mogoče tekmovati v sloveniji in pod kaksnimi pogoji. Hvala za vse vaše odgovore Matjaž. :D :D

Če nič drugega, si izbral vsaj pravi forum za takole vprašanje . :slap: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nič drugega, si izbral vsaj pravi forum za takole vprašanje . :slap: :lol1:

:fight1:

kaj pa če bo motiv motor???? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem unicefove puzzle (3000 kosov) sestavil v 3 dneh, čeprav je na škatli pisalo od 6 do 99 let.

Po moje sem postavil absolutni rekord.

Mislm, da je to samo za katero generacijo kupcev to sodi! Od 6 do 99 let! LOL :lol1:

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:fight1:

kaj pa če bo motiv motor???? :hmm:

Ja sevede-odzad pa vse plavo-kokr slike iz reklam :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm, da je to samo za katero generacijo kupcev to sodi! Od 6 do 99 let! LOL :lol1:

:?

:eek: :slap:

V tvoje dobro upam, da ti tole ne čeisto resno :grrr

Kajti, to je vic, star ko peca :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če lahko tekmuješ v sestavljanju puzzlov za guinnessova knjiga rekordov? In kje se tega tekmovanja lahko udeležiš, ker bi rad probu postavt rekord v sestavljanju 18 000 puzzlov? Ali je to mogoče tekmovati v sloveniji in pod kaksnimi pogoji. Hvala za vse vaše odgovore Matjaž. :D :D

tekmovanje poteka vsako leto v Ljubljani na križišču ulic "Ne čutim rit" in "Kaj mi je blo treba"! :devil:

predlagam ti rajši tekmovanje v postavljanju domin,.... več adrenalina ko se predzadna nepričakovano prevrne! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!