Skoči na vsebino

Gilera RX 200


BMWtuning

Priporočene objave

Evo, še en novinec na tem forumu!

Že takoj na začetku pa imam težavo: nedolgo nazaj sem prišel do omenjenega motorja. Zanima me kje je kak servis da se resno in strokovno ukvarjajo z 2-taktnimi motorji.

Težava zaradi katere to sprašujem je sledeča - kot kaže se noče napolnit akumulator. :? Ta je nov, tako da akumulator ni kriv. Luči delajo nekaj časa - sicer slabo - potem čedalje maj svetijo. Pride celo tako daleč, da niti smerniki ne delajo! Od kje pride do reglarja elektrika iz motorja? Jasno mi je da je iz reglarja napeljava do akumulatorja, od tam naprej pa na rele za smernike in napeljava preko varovalke do luči... Se motim :hmm:

Še to: kje se nahaja el. štarter? :doze: Kako zgleda in kako prit do njega??

V glavnem, motor dela dobro, štartat ga je potrebno nožno, a dela BP :OK: Celo presenečen sem bil nad pospeški in navorom. vsi so se zmrdovali, češ da 2-taktni ne gre kot je treba, da je prešvoh, da je to in ono. Ampak za dva, za normalne ceste in hitosti je povsem dovolj zmogljiv :yea1:

Upam da se najde kak odgovor na težave - vseeno uživajte B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar pojdi na en gilera servis.... tam ti bodo znali strokovno pregledat motor :OK:

"vsi so se zmrdovali, češ da 2-taktni ne gre kot je treba, da je prešvoh, da je to in ono"... glih cvajt takter trga gate :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar pojdi na en gilera servis.... tam ti bodo znali strokovno pregledat motor :OK:

"vsi so se zmrdovali, češ da 2-taktni ne gre kot je treba, da je prešvoh, da je to in ono"... glih cvajt takter trga gate :devil: :devil: :devil:

Razen tistega servisa na strelišču - LJ, je se kak sposoben?! :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razen tistega servisa na strelišču - LJ, je se kak sposoben?! :glare:

Zadevo rešil :OK:

Zdaj me čaka samo še štarter - ko bo čas in narobe vreme!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ta motorck je cist stroj .... smo ga mel mi za se furat pa takih slabih cestah itd. ma je utrgan za vozit :P mogoce bi za 200ccm masino lahko mel kaj vecjo koncno in kaj vecje pospeske sicr je pa masina zelo vzdrzliva kr kar smo mi z njo delal .... ne bi komentiru .... tko da ce si dobu ohranjeno lepo si dobr kupu :OK: edino naj te opomnim edino tezavo s katero smo se mi ubadal je bla tezava na elektriki, zacela se je pregrevati in ko se je pregrela je motor crknil ..... to je pa tud edina tezava ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak si rešo tisto težavo z polnjenjem?

Fuč je bil regler.... :BUA: sem dobil novega in dela kot nov. Kot smo pa ugotavljali, pa štarter najbrž sploh ni fuč, ampak samo rele ne dela. je treba vzet dol in ga pogledat - od blizu :eek: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!