Skoči na vsebino

A gre kdo na LADYS FIRST ??? (Pa zakva ne)


Priporočene objave

Yovda muzka tko kot zmerej ok.Pujska tud probov nism pa sm dve ure sedu zravn njega na balkonu.Mejdni so pa itak the best.Koko sm pa damu pršu pa nevem.Sam pravjo da sm smrčov ko avion.Prav Dani da ni mogla zaspat tok sm žagov.Vidm da sme zvečer klicov pa sm toko prazno baterijo imel da nism mogu nazaj klicat.Aja pa z matorjam sm se včerej vozu je full toplo.Pa spet sm se ga mal navožu zdej sm pa mal skurjen. :SS :yea2: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mljavžent kufrov pa armafleks šotor pa mljonajst pirov to ohka samo drek pumpa pele,

To tvoj kimpež more ne. :OK:

Bla bla bla lej to težo... tvoj se b zwomu (splog k t je čare vs geštel spilu po ovinkih :)

Lp

Yoldi

Ps: Se boš pa donc kej ogwasu na tist čebelnak???

Bravo vam spet ste razturali v Besnici, tako kot vedno!

Res ste zakon!! :OK: :OK: :OK: :OK:

Lp se vidimo!! :D

Hvala za pozornost... Idemo dalje ..

Lp

Y.

Aja U petk je že Radolca....Linhartov Trg?! :? :whistle:

post-2446-1164611267_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obvestilo!

Koncert na Jesenicah-Klub Teater v sboto 2.12. odpade!

Razlog ni v Bendu..

Toliko v vednost in ravnanje!

To pa ni razlog, da ne pridete v Radovljico nocoj (1.12.06) na Linhartov trg.. Igramo ob 20 uri brez zamude! Vabljeni!

Lp

Yoldi

E hee...

post-2446-1164962051_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Koliko pa je karta za dones v Ortu?

Ne me za besedo držat sam mislem, daj je zmer jurja....

A bo :headbang: ...... :devil:

Se vidmo!

Lp

Yoldi

Yovda jest sm tud preživu,sam pred kevdram sm u avto dol legu. :kva2:

Yo! me kr mal čudi :kva2: si že precej swab zgledou He he :devil: :grim

Ja V Orto baru še nismo bli in danes imamo to priliko stestirat potresno trdnost objekta :devil: Še vedno lepo vabljeni, se bomo potrudl kar se da... Žagamo pa žagamo...:yea2:

Lp

Yoldi&co

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko pa je karta za dones v Ortu?

Karte so ponavadi po jurja.... če ni kakšen bolj "fensi" bend :D ;)

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo se slišali in dobili!!

Je blo zlo fajn, družba zakon, bend pa še bolj ZAKON :OK: :OK: :OK:

Samo tako naprej :D

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je blo zakon, nadrl, naskakal, na žural smo se!!!! :grim :grim

Raztural ste!! :OK: :OK: :OK: :OK:

Le pe tko naprej pa se vidmo!!!

Lp (pomagačica) :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa ste bli na tapravi fešti???? :blink: :eek: :eek: :kva1: Tukaj berem čist druge odzive, kot so jih na naš page (http://www.ladys-first.net/guestbook/guestbook.html ) pisali razočarani gostje Orto kluba... Njim se to ne zdi kul in je čista blamaža :P :P Kaj takega se v ortu res ne spodobi... Baje da je takole za na motozbore :blush: :( sam za v orto pa ne... Jebi ga Verjetno sem slep gluh in še neumen zraven, da nisem sam opazil glasnih vzklikov nezadovoljstva publike in zraven še mislil, da nam ploskajo... Po zadjih postih tu gori sem pa res že čist zmeden.. :headbang: :headbang: Za večino gostov je blo to očitno kull ali po njihovem bi se pa morali odvadit motorističnega zabavnjaštva, da bomo potem zadovoljili potrebe stalne publike orto kluba in to za cca 1špil/ leto :evilgrin: :evilgrin: Malo morgen! he he... Pa da ne pišem več neumnosti naprej..Hvala vsem, ki ste prišli in mislim, da ni bilo težko potrpet tisti 2 urici in smo se imeli kar fino. Včer mi je blo gadno na šiht...spal sem 2 uri :eek:

Aha da ne bi bistvo zgrešu.... Ta wikend gremo v Postojno (sam ne v jamo.. se bomo kr drged drl) Če se bo po ponedeljkovem polomu :) :D :kva2: še kdo zmotu in prišel ga bomo zlo veseli O:-) :beer2: :beer1:

Lp

Yoldi Skesani :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se bo po ponedeljkovem polomu :) :D :kva2: še kdo zmotu in prišel ga bomo zlo veseli

Kakšnemu polomu!! Ne verjem tistemu butcu, k žur je bil res fenomenalen, če pa kermu ni blo všeč bi šel pa ven ne pa da je do konca poslušal pol pa se pritoževal da ste 7 nehal pa spet začel, pa ne vem kaj še...

Za take izhave se res ni treba sikerat!!!

Mi bomo ziher še pršli!!!

In res ste odšpilal in od pelal tko da kapo dol.

LP Maja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mi deli!

Se ne sekiramo kej dost, sem pa priložil kot zanimivost, kako si to predstavljajo ljubljanski posebneži okrog katerih se svet vrti (ne motosvet hvala bogu) :SS da bo debata bolj široka...

Lp

Y.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma tisti komentarji so pa res krneki....

Prou dobr ste špilal! Jebemu, folk nima pojma pol pa neki brezveze kritizira in zbija moralo... Ko jih jebe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekola mal me je cajt zabasou, tk de bo bl pozn pa vseglih... V petek, 22.12 smo gostje v Žireh v dvorani Partizan :yea2: , Organizatorji bodo izkupiček podarili, kot sedaj že par let, v dobrodelne namene... Poleg nas bodo še Sausages in še dva domača banda...Če bo komu po zaključnih feštah v službi ostalo še kaj volje naj se le pride podpisat za šank :devil:

Še mal flayerčka...

post-2446-1166623734.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Žireh smo res pozn nastopal, tako da hvala vsem, ki ste še vstrajali do 3. ure(al do kdaj že sej niti na vem do kdaj smo oblal..) Zj pa da vidmo... 29. bo še zadnji koncert letos in to na Jesenicah pred Phenomeno... Mislim, da bo ura malo bolj spodobna, da ne bo treba do zutraj čakat...Torej u Jesenicama mnogo vabljeni sploh... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!