Skoči na vsebino

aerox ali sr?


-baSe-

Priporočene objave

No odlocu sm se da bom spomlad kupu skuter prebrov cev motosvet ogledvov motorje in zdej prsu pred dilemo aprilia sr50 na frgazr jasno di tech je qrc al pa yamaha aerox. Ugotovu sm aprilia ma lepo obliko dobro masino pa potovalni racunalnik itd... slabo je pa da so deli dragi k svina polet tko sm slisu se deli dubijo zlo tezko na drugi strani pa aerox hude oblike dobra masina dobra oprema brembo zavore dobr zadni amortizer dobre gume deli se dubijo posod pa niso tok dragi,... slabo je pa to da mi ni usec stevc pa sedez za sovoznika k je pretrd tko da se nemorm odloct kwa bi nardil vi? pa se enkrt sry k je tema mal of topic zna pa pomagat komu pr izbiri aja runnerce nebi k se jih pokrade in so mi jo ze ukradl nrg mi pa ni ql zrt delov pa oblike pa tko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iskalnik mi nebo odgovoru na vprasanje pa nimata iste masine ker ma aprilia isto masino kot gilera pa piagio yamaha ma pa miranelli masino!!! pa se vedno sprasujm po tvojm mnenju B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tle ubistvu bol k ne zberaš sm obliko :D mašina pa to se pomojm ne razlikuje tok velik :) pa glede na to d je oboje 50 ccm res ni velike razlike... :D

če bi jst zbirou bi uzeu aeroxa.. prvič zrd tega k mi je lepša, pa k sm ga vozu mi je dost ql..,

drugič pa zato k je Yamaha :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meu SR-ko...mašina me ni nikol pstila na cedilu, udobna je za vozt in tud dobr se pele! premze so za hitrosti k jih skuterji razvijejo dost močne, za gume je pa odvisn kua ma kdo gor! punca se pa uzadi nikol ni prtužvala da bi biu zic pretrd, sošolke so se pa tud rade z mano vozile (ročke za sopotnika so dobre oblike)! pa za mal večje je (mam 184cm pa sm meu dost prostora)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od kdaj se pa da minarelli bol predelat ko piaggio :?

jst bi sigurn vzeu aprilio, lepa je, pa še piaggio mašino ma :OK:

A nima aprillia minereli mašine :? edin če majo novi modeli od piaggiota :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teb se najbl splaca da uzams yamaho :)

moj brt je meu izkusne iz aprilio sr 125 letnik 2003

neki mu je polet crknl na masini in nikjer niso mel delou

sli smo u italijo iskat in tm zvedl da majo italjani polet tud pocitnce tko k mi

in se ceu poletje ni mogu pelat, takrt k je najbol primernejsi cajt za to :OK:

jesen je sou del iskat in se vozu s skuterjem celo zimo in pomlad,

a poleti mu je crknila druga stvar.....

in tako se je nadaljevalo......

odlocil se je da bo skuter prodal :D :D

LP G=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nima aprillia minereli mašine :? edin če majo novi modeli od piaggiota :?

do 2000 (se mi zdi) so ble minarelli, do 2 polovice 2003 (kot je reku nejc) so ble morini, zdaj so pa piaggio

Teb se najbl splaca da uzams yamaho :)

moj brt je meu izkusne iz aprilio sr 125 letnik 2003

neki mu je polet crknl na masini in nikjer niso mel delou

sli smo u italijo iskat in tm zvedl da majo italjani polet tud pocitnce tko k mi

in se ceu poletje ni mogu pelat, takrt k je najbol primernejsi cajt za to :OK:

jesen je sou del iskat in se vozu s skuterjem celo zimo in pomlad,

a poleti mu je crknila druga stvar.....

in tako se je nadaljevalo......

odlocil se je da bo skuter prodal :D :D

LP G=)

aprilia lj ali pa aprilia maribor imajo vedno dele, vsaj malossi se skor vse dobi, original pa sploh

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do 2000 (se mi zdi) so ble minarelli, do 2 polovice 2003 (kot je reku nejc) so ble morini, zdaj so pa piaggio

aprilia lj ali pa aprilia maribor imajo vedno dele, vsaj malossi se skor vse dobi, original pa sploh

:grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vozil obadva in se mi bolj dopade nova SR-ka, tudi oblika je zelo lepa pa še Piaggio/Gilera agregat ima :) , ki je nekoliko boljši od Minarelli agregata. Aerox ima že deset let isto obliko, SR-ka pa ima čisto novo obliko.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tisti števci na ditechu res kažejo pretirano :yes: Ampak enim baje kažejo dokaj natančno. Drgač oblika je pr SR lepša le stari obliki, nova je :SS

Aerox ga pa dost dobr potegne, edin bremze ma pa ful male, ampak so pa brembo :OK: vsaj na rossi replici

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm, moj ditech jr kt očn, ma števc do 80, en znanc ma ditecha k ma števc do 120, se on pele 75 po svojem števcu je moj malo pod 65.. :) Aprilia ima vse, pa tud 5kW ni kr tk :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bi uzeu aeroxa bi bila nova rossi replica k je rumene barve. Ce pa sr je pa najlepsa bela z modrimi flekami tako sm ze vidu na netu in je najlepsa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priporočam ti aeroxa doma ima sr in aeroxa pa je aerox lepš za vozt usaj za nort je po cestah mal bul taku dirkaški lažji se ga da prerihtat ku sr pa še končna je jača k pa sr usaj pr men pa še jaz k sm aeroxa totalko razbu sm dal za use platike 75000sit za aprilio je pa sm sprednja 90000sit:)

zdej pa mal razmisl kuk keša maš:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!