Skoči na vsebino

aerox ali sr?


-baSe-

Priporočene objave

Sprednja je 90k? :S U faq :D Men so pa rekl da so use skupej 70k... drgač ja, aerox se tud lepo pelje, sam je pomoje dost bolj okorn kot sr, tud slabši v pospeških/končni (original odklokiran..)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obadva skuterja sta ful lepa tako nova sr kot aerox

bolš je če vzameš aeroxa se da bol prerihtat ampak tudi novi sr ni slab posebaj ti novi ko majo tak šexi ritko :OK: pomoje se ti odloči ker je bolši jaz bi uzeu oba :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obadva skuterja sta ful lepa tako nova sr kot aerox

bolš je če vzameš aeroxa se da bol prerihtat ampak tudi novi sr ni slab posebaj ti novi ko majo tak šexi ritko :OK: pomoje se ti odloči ker je bolši jaz bi uzeu oba :P

ti garantiram da se da novo SR bol predelat, ker ima piaggio mašino

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti rajš še mal našparej pa si kup 125ccm ne pa skutr k tu je pohaje boš vidu sej ti bo kul ene 1/2 leta pol pa sm znoriš jaz nameravam prodat oba pa si kutr krosa 250ccm tu ti je motor

sicer ti pa jaz aeroxa prodam letnik 2004 nikul da bi bil razbit sm kar mi ga je babica enkrat prevrnila k je pala sm sm zamenov platike taku da se ne pozna 10000km pa zdej sm zamenov bat pa obročke pa jerm valčke fedrce pa mallosi e5 sport filt sm dal gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre pa mal bulše pospeške ma pa nasplošnu bul gre goriva pa ne porab kej več jaz sm jih z aeroxu z navadnim filtrom naredu okol 170 zdej jih naredim pa 160 se pa zardt tega hitrej vozm

zdej s filtrom gre tm okol 90 95 sm moram zdej koga dobit k ma zx-sa da bi ga probov če gre še kej hitrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr men je blo tak da ko sm dau filter gor so se mi pospeski ful pobolsal tak da je slo po zadnem lepo z 50ccm sam koncna je bla pa cist mal manjsa sam pil je pa velik vec sam zdej ko je pa 75ccm pa tak ni vec blema .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dizo si moraš pravilno nastavt pri 50ccm pa da so sm blokade vn uzete da ma tapravo mešanco zraka in bencina zatu ti je pa šlu slabu pa pilu k kurba k ni mel svoje eksplozivnosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en bl pametn kt tadrug... :BUA: kriza

pa sej majo prav veš, sem zanalašč vprašal če se kaj pozna, pa sem mislil da bo kdo začel nabijat kok bol grem pa nevemkaj, pa vidm da kr na realnih tleh stojijo, edino slovenc46 nabija da so se pospeški ful zbolšal....slovenc---> če ni gor kita 70, potem se filter sploh ne pozna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti ze ves kak se je men motor obnasu a :closedeyes:

vecja diza + filter pa so se pospeski obcutno pobolsal tak da je slo lepo po zadnem vrjem no pa sej ni vazn ko smo :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premali bo zate.. govorim iz izkušenj. Za noge sploh nebo placa, edin če bi zadi sedu k je kao za sopotnika :) Pejt do prve trgovine pa se used gor, pa boš vidu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne moreš se udobno pelat na Aeroxu če si mau večji al pa če te je mal več skp. Kar pa ne pomeni da motor drugače ni dober, samo premali je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

usak ma pravico do svojega mnenja... :D

čeprou usak drgač misl...

namenjeno za luka0...

Popravljeno . Popravil XeNon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah jest sm meu runnerco z isto masino pa je masina full dobra pa pr aprili je res kvaliteta pa dost bolsa oprema stevc pa to. Drgac newem no aerox me je privlacu sam mi ni usec stevc pa zic za sopotnika pa tud ni placa za noge pomojm drgac je pa u redu z masino pa newem kko je. bom pa spomlad vidu kko bo. Ker vm je pa bols za furat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okoren gor dol, ma pa še vedno boljše vilce :grim

drugace je pa res malce manjsi aerox ja, samo nevem, jest osebno nikol ne sedim na njem da bi mel noge lepo pospravljene za plastikami... ne gre mi, ampak ni premali, zdi se mi da zic mali "visi naprej" in zato kar sam lezem naprej :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst če bi kupvov skuter bi 100% uzev SRko.

Ima najboljšo mašino (piaggio/gilera), kvaliteta je tud, pa še oblika je najhujša (sj men) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa fajn se da driftat po travi k pada dež :D Preizkušeno ravnokar :) Mam tak motor da bi mislu da trava na njem raste :D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!