Skoči na vsebino

aerox ali sr?


-baSe-

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Teb se najbl splaca da uzams yamaho :)

moj brt je meu izkusne iz aprilio sr 125 letnik 2003

neki mu je polet crknl na masini in nikjer niso mel delou

sli smo u italijo iskat in tm zvedl da majo italjani polet tud pocitnce tko k mi

in se ceu poletje ni mogu pelat, takrt k je najbol primernejsi cajt za to :OK:

jesen je sou del iskat in se vozu s skuterjem celo zimo in pomlad,

a poleti mu je crknila druga stvar.....

in tako se je nadaljevalo......

odlocil se je da bo skuter prodal :D :D

LP G=)

Ne piši prosim bedarij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar je napisal robček je use res aprilia je res kvalitetnejša sm ti mal glwj za kaj boš nucov motor da boš noru al da se boš lepu vozu, če se boš lepu vozu pol uzem sr če boš pa dirkov pa uzem aeroxa aja pa še neki kuk pa stanejo deli za aeroxa skor tuk k za tomsa kaj pa za aprilio pa skor tuk k za ferarija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No odlocu sm se da bom spomlad kupu skuter prebrov cev motosvet ogledvov motorje in zdej prsu pred dilemo aprilia sr50 na frgazr jasno di tech je qrc al pa yamaha aerox. Ugotovu sm aprilia ma lepo obliko dobro masino pa potovalni racunalnik itd... slabo je pa da so deli dragi k svina polet tko sm slisu se deli dubijo zlo tezko na drugi strani pa aerox hude oblike dobra masina dobra oprema brembo zavore dobr zadni amortizer dobre gume deli se dubijo posod pa niso tok dragi,... slabo je pa to da mi ni usec stevc pa sedez za sovoznika k je pretrd tko da se nemorm odloct kwa bi nardil vi? pa se enkrt sry k je tema mal of topic zna pa pomagat komu pr izbiri aja runnerce nebi k se jih pokrade in so mi jo ze ukradl nrg mi pa ni ql zrt delov pa oblike pa tko.

Btk za sovoznika... Skutera kupuješ za sebe če pa že komu delaš uslugo pa ga voziš pa naj bo zadovoln že s tem da ga voziš. Če hoče mehkejši sedež naj si kupi svoj skuter... Če pa misliš zarad punc pa tak ne vejo za nobene razlike med sedeži in se bojo že navadle :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem je to kar je napisano vse res ne strinjam se pa s tem da je aerox pokvarljiv. Imel sem ga 3 leta in se mi ni nikoli pokvaril, pravo nasprotje pa je bila sestrina aprilia (sej najbrž je sestra kriva ampak od takrat apriliji ne zaupam več)

Poanta aeroxa je ta da je kot sport touring med skuterji. Najbolj zakon je pa to da če hočeš odpret prtljažnik ti ni treba ključa prestavljat pa se nekej matrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar je napisal robček je use res aprilia je res kvalitetnejša sm ti mal glwj za kaj boš nucov motor da boš noru al da se boš lepu vozu, če se boš lepu vozu pol uzem sr če boš pa dirkov pa uzem aeroxa aja pa še neki kuk pa stanejo deli za aeroxa skor tuk k za tomsa kaj pa za aprilio pa skor tuk k za ferarija

če še ne veš ma piaggio/gilera mašina večji tuning potencial kot pa minarelli, tak da se bi dalo novo aprilio sr, če bi jo vzel na fergazer kr fajn stunat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mali petrčk bodi rajše tiho k boš ti s katero koli apirlio lahku dirkal se oglas aprilia je motor ki je namenjen mesni vožni n ni namenjen predelavi imam sošolca ki je živi dokaz motor ma 2 leti naredil je 5000km in je za popravila motorja zmetal starn sigurno že 100 000 ali celo več zato to ni motor za dirkat pa če fukneš z aprilio si na bankrotu če pa fuknš z aeroxu ni pa kor nč 50k os use plastike govorim iz izkušenj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mali petrčk bodi rajše tiho k boš ti s katero koli apirlio lahku dirkal se oglas aprilia je motor ki je namenjen mesni vožni n ni namenjen predelavi imam sošolca ki je živi dokaz motor ma 2 leti naredil je 5000km in je za popravila motorja zmetal starn sigurno že 100 000 ali celo več zato to ni motor za dirkat pa če fukneš z aprilio si na bankrotu če pa fuknš z aeroxu ni pa kor nč 50k os use plastike govorim iz izkušenj

pa ka ti misliš da če piše aprilia da zej gre manj al ka(v org. gre vse isto :slap: )??? mislim ej nemorš rečt da je aerox za dirkanje ker za dirkanje so zipi pa nea boi pametn. Pa zaka bi bla namenjena mestni vožnji? ka aerox je že pa ko ga kupiš za na pisto naret al ka. aja blatnik ko je tako plug ti da ful pospeškov jle. ededede vsak skuter(50ccm) v org. nikamor negre, pol ko daš neko midrace predelavo se lahk menimo. Sej sta oba skuterja vreji a ne... on sošolc je pač kupu skuterja takega ko je že blo vse v k***u pol pa ni čudno da je mogo vse menjat .) zaka bi bil na bankrotu če padeš? sej itak daš na štrihanje pa te prije manj ko 50k. si ti nek mudel ja :photo: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On je sicer napisal za aeroxa ampak tut za SR-ko se ziher najde kaki lepši števec.

jst sm ga neki cajta isku pa nism nc najdu...

...zdej sm pa je obupou :wacko:

za SR-ko mislm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej petrčk ne bit pamtn ki če enkrat fuknš z aprilio plastike počjo in se razpičkajo u tisoč kosov pol pa ti tu in štrihej in švasej use pol boš pa vidu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez skrbi, vse ostane v enem kosu, mam več k preveč izkušenj..

če mam kod slike k je brat rasipal srko jih bom dal na forum pa boš pol vidu kaj ostane od motorja k enkrat fukneš pr ne 70 80 kmh nč od nč še balanco je zlomu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da je mel smolo.. ;) Poznam primer, k je motor padu na bok z metra pa pol na tla, pa ni blo zlamano popolnoma nič, edin žmigovc se je vn pajsnu := Je pa blo porajsano, to pa je res hehe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jest sm biu u avto triglavu glavnm zastopniku za aprilio in u tc motoshopu in mam na aprili velik več placa. Glede plastik pa ce fukns ti zamenajo sam tisto k si razbov k ma na velik dolov razdeljene plastike tanova srjka. Pa tud niso tok drage kt pravte. tko da pomojm je moja izbira sr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa kaj k mate vi motor za to d tla plužite al da se vozte z njim :?

pač so plastike drage in kaj zato

veš kok so drage luči za kakšen bmw :? eh so tok drage da če jih razbijem.... rajši ne bom kupil bmw-ja, bom imel še naprej yugota, so luči cenejše če jih SLUČAJNO kdaj razbijem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priporočam ti aeroxa doma ima sr in aeroxa pa je aerox lepš za vozt usaj za nort je po cestah mal bul taku dirkaški lažji se ga da prerihtat ku sr pa še končna je jača k pa sr usaj pr men pa še jaz k sm aeroxa totalko razbu sm dal za use platike 75000sit za aprilio je pa sm sprednja 90000sit:)

zdej pa mal razmisl kuk keša maš:)

Nevem če je 90k oziroma ni ker je moja spodnja 40k.

AJA pa Aprilia nima slabih zavor vrjem mi, ker sm se ze doskat zelo hitr ustavu.....

Popravljeno . Popravil Weasel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok dobr se da pa zalagat z ubema?

Z obema isto. Dokaj vredu. Osebno pa sem imel boljši občutek na aprilii, je pa to odvisno od posameznika.

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do štenderja z obema komot ;) Je pa vsaj meni bilo boljše na Aprilii. Če pa daš štender dol, pa gre še malo bolj :P Samo je treba pazt moped , hehe :=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!